نرم افزار حضور و غياب تحت وب چيست؟

۲۴ اسفند ۱۳۹۸
۰۶:۴۰:۱۶
مديرعامل شركت
نظرات (0)

چند سالي ميشه كه مديراي سازمان هاي بزرگ براي جلوگيري از تقلب كارمندها توي ثبت ساعات ورود و خروجشون و صرفه جويي در هزينه هاي سازمان، از دستگاه هاي حضور و غياب استفاده مي كنن. دستگاه حضور و غياب مدل NP-261 ، از جمله دستگاه هاي حضور و غياب رده متوسط شركت نوين پرداز مي باشد كه كارگاه ها و مجموعه هاي با پرسنل تا حداكثر 1000 نفر را پوشش مي دهد. يك سامانهي منعطف گزارشاتي پيش ساخته را ارائه مي دهد و به شما اجازه مي دهد تا گزارشات اختصاصي خود را بر اساس نيازتان بنويسيد. با زمانگيري پرتال شما مي توانيد به كارمندان تان URL دهيد و يا ميانبري ويژه براي شان ايجاد كنيد تا با ID و يا pin خود ساعت ورود و خروج را ثبت كنند. براي اسكن چهره ي خود شما در ابتدا بايد گوشي را در فاصله ي 20 تا 50 سانتي متري از چهره ي خود قرار دهيد تا دستگاه چهره ي شما را اسكن كند.

 • On gait a biometric:progress and prospect
 • 1- هك اسكنر اثر انگشت به وسيله شاه كليد
 • ساخت پايگاه داده براي دوربين با تصاوير خانواده
 • مراحل ثبت ورود و خروج كالا به كمك سريال
 • واريانس كوچكتر درون كلاسي
 • 2- سنسور فراصوتي (Ultrasonic)

شركتهاي فروشنده حضور و غياب موظف هستند كه با بهره گيري از كارشناسان خبره و تكنولوژيهاي برتر روز و رعايت نظم و انصاف، بهترين خدمات را به مشتريان خود ارائه نمايند. دو مولفه مهم در كسب رضايت مشتري در فروش هر محصولي، عبارت است از كيفيت محصول و كيفيت خدمات پس از فروش (پشتيباني محصول) . در كسب رضايت مشتريان ، كيفيت خدمات پس از فروش ارزش بالاتري نسبت به ارائه خود محصول دارد و بهترين تبليغ براي فروش بيشتر محصولات است. بيشتر شركتها دستگاه خود را يكسال گارانتي مي كنند كه در صورت بروز مشكل براي دستگاه حضور و غياب ، شركت گارانتي كننده موظف است مشكل دستگاه را مرتفع نمايد. وقتي كه نظم با انگيزههاي انساني درست ايجاد نشود، اين ميشود يك نظم نامشروع و نظم موجود در تمدن غرب هم نظم نامشروع است. اگر شما هم صاحب مدرسه باشيد، مي توانيد از نرم افزار نابو به عنوان نرم افزاري هوشمند براي مديريت مدرسه خود انتخاب كنيد.

همه بايد رويدادهاي بخش خود را - تعطيلات، مرخصي ها، حوادث، تاخير، خروج زودتر - كه بر برنامه و حقوق كارمندان تاثير مي گذارد، مديريت كنند. اگر كامپيوتر توسط چند نفر استفاده شود، مي توانيد مدل هاي همه كاربران را نيز ذخيره كنيد. دريافته ايم كه تقريبا همه براي برنامه ريزي وظايف گروه ها و كارمندان و يا پست هاي كاري از برنامه كاري استفاده مي كنند. نقاط مختلف صورت براساس ميزان حرارت و دمايي كه دارند در تصوير ديده ميشوند (نقشه اي از سطح صورت تهيه مي شود). بخش نرم افزاري سيستم هاي حضور و غياب وظيفه پردازش تردد و ايجاد تايم شيت هاي مختلف مجموعه شمارا عهده دار مي باشد. اين سيستم با نرم­ افزار Firmware دنياي پردازش، يكي از بهترين دستگاههاي تشخيص چهره و از محبوبترين آنها در بازار است. جهت اطلاع از قيمت دستگاه حضور و غياب Uface 202 با واحد فروش شركت دنياي پردازش به شماره 84288 تماس حاصل فرماييد. اين سيستم كه به سيستم كنترل تردد نيز مشهور است، به كارفرما كمك مي كند تا ساعات كاري پرسنل، ديركرد يا تأخير، تعجيل، مرخصي و مأموريت را مانيتور و از پرداخت هاي غير ضروري جلوگيري كند. تا اطلاع ثانوي براي گزارش تردد كارمندان دستگاههاي اداري، شيوه ثبت اثرانگشت خذف و روش سنتي در دستور كار ادارات قرار گيرد.

در بسياري از موارد، جايگزيني كارت­خوانها با دستگاههاي بيومتريكي بـه سادگي يك فرآيند قطع و وصل كردن و سپس راهاندازي دستگاه جديد است. پس از طي اين مراحل مي بايست تنظيماتي را بر روي نرم افزار گشت و نگهباني انجام داد و سپس تنظيمات انجام شده را بر روي دستگاه كشت زني نگهبان آپلود كرد. آيا خبر داشتيد كه در گوگل ميشود جستجو را با عكس هم انجام داد؟ اما پس از تشخيص اينكه تصوير ورودي يك تصوير شناخته شده است, براي اينكه تشخيص بدهيم كه اين عكس مربوط به چه كسي است بايد مقدار ϵ ها را با هم مقايسه كنيم. شما هم اكنون مي توانيد نرم افزار چهره نگاري نوزاد را از سايت ياس دانلود دريافت نماييد. يكي از مهم ترين نكاتي كه در حتما هنگام خريد دوربين هاي مدار بسته بايد به آن توجه كنيد نوع دوربين هاي مدار بسته انتخابي شما مي باشد. دوربين هاي مدار بسته كه قابليت تشخيص چهره دارند بايد تصاوير را ياد بگيرند. درمورد نحوه خريد دستگاه حضور و غياب نيز مقالات زيادي در مجله كسرا منتشر كرده ايم كه در آن ها انواع دستگاه ها را با يك-ديگر مقايسه كرده و از معايب و مزاياي آن ها گفته ايم. راه هاي ارتباطي بين دستگاه و كامپيوتري كه نرم افزار روي آن نصب مي باشد از طريق USB و شبكه مي باشد.

اگر اينطور نشد بايد از آخرين راه حل موجود استفاده كنيد كه در بخش بعد به شرح آن ميپردازيم. دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره افق فرا ويژن براساس آخرين تكنولوژي روز دنيا بوده و شناسايي را براساس آناتومي صورت و فاصله دو چشم انجام مي دهد. به همين دليل در برخي موارد مثل كارهاي پليسي استفاده از اين سيستم ها استفاده نمي كنند و در برخي كارهاي مهم تر به سيستم تشخيص چهره روي مي آورند. تبريز در بخش مركزي استان فارس، در ارتفاع ۱۴۸۶ متري از سطح دريا و در منطقهٔ كوهستاني زاگرس واقع شده و آب و هواي معتدلي دارد. در اين حالت تعيين محدوده صورت كمك خواهد كرد. بعضي ديگر از دستگاه اسكن استفاده مي كنند كه ثبت ساعت از طريق باركد، تكه هاي مغناطيسي، كارت هاي مغناطيسي و يا فوب ها يا حتي باركدهايي بر گوشي هاي هوشمند صورت مي گيرد. اسكنر اثر انگشت از نظر فناوري و اسكنرهاي مورد استفاده بسيار پيچيده و پيشرفته مي باشد. اسكنر به صورت طبيعي شامل اثرات به جا مانده از انگشت شما است. براي گرفتن تصوير كامل اثر انگشت ،بايد يك يا چند بار انگشت را بر روي اسكنر فشار دهيد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

دستگاه حضور و غياب كنترل تردد BioliteNet

۲۳ اسفند ۱۳۹۸
۰۹:۰۰:۴۱
مديرعامل شركت
نظرات (0)

چهار گوشه ي كشور در غرب و شرق و شمال و جنوب از محصولات كسرا استفاده مي كنند. آخرين دفتر نمايندگي اين كشور در سال ۲۰۱۸ در كشور اسپانيا و در شهر مادريد راه اندازي شده است. ولي واقعيت چيز ديگري است و آن شكل ظاهري اين دكمه است. عامل دقت را مي­توان به دو بخش ديگر تقسيم نمود : يكي ملاحظات امنيتي و ديگري صحت گزارش­ دهي. اين كارت هاي هوشمند براي پرسنل نيز مورد استفاده قرار مي گيرند كه SMS ورود و خروج و تاخير و غيبت پرسنل به موبايل مديريت ارسال مي گردد. به طور مثال شركت هاي زيادي هستند كه راهبند بازويي تلسكوپي در اندازه 4 تا 6 متر توليد نموده اند تا بتوان از آن در اكثر ورودي ها استفاده نمود. و از آن جايي كه براي شما سبك زندگي جهادي موضوعيت دارد و آن را قابل جمع با مكانيسمها و ساختارهاي مدرن و غربي نميدانيد، به نوعي خواستار از بين رفتن ساختارهاي متكي بر مكانيسمهاي انضباطي ميشويد؟ در اين مرحله از شما خواسته ميشود تا انگشت خود را بر روي اسكنر انگشت آيفون يا آيپد (Touch ID) قرار دهيد و برداريد.

   • ثبت انواع برگه مرخصي ، ماموريت ، اضافه كاري  • سبز چشمك زن: در حال فرايند آنلاك  • اجاره كلاس به اساتيد  • امكان موجه كردن تاخير و غيبت  • 6 ماه پيش  • 0 جواب ميانگين بازديد روزانه 0.174 بازديد

 اگر موارد فوق عامل بروز مشكل عملكرد اسكنر انگشت (Touch ID) آيفون يا آيپدتان نبودند، بايد پا به مرحله بعدي بگذاريد. به طور معمول مدير يا مسئول بخش كاركنان بايد بتواند ماهيانه گزارش حضور و غيابهاي كاركنان را مشاهده كند تا بتواند بر اساس كاركرد آنها حقوقشان را پرداخت كند. يكي از اين قسمت ها كنترل و نظارت بر وارد و خارج شدن كارمندان و همچنين نحوه محاسبه ميزان حقوقشان بر طبق اين ساعات كاري است. اين روش از سه قرن پيش از ميلاد مسيح تا كنون از روشهاي مرسوم در سرزمين چين بوده است. حتما پيش از استفاده از اسكنر انگشت آيفون يا آيپدتان به اين موضوع توجه كنيد و انگشت خود را كاملا خشك و تميز نماييد. اگر مشكل اسكنر انگشت آيفون يا آيپدتان با مواردي كه پيش از اين اشاره داشتيم رفع نشد، توصيه ميكنيم كه تنظيمات اسكنر انگشت دستگاه را ريست كنيد. همانطور كه مشاهده كرديد در اين مقاله به آموزش نحوه رفع مشكل عملكرد اسكنر انگشت (Touch ID) آيفون و آيپدهاي اپل پرداختيم.

به گزارش ايسنا به نقل از انگجت، ظاهرا اين شركت اميدوار است كه قانونگذاران فدرال اين پيشنهاد آمازون را به عنوان يك قانون به تصويب برسانند. امروزه كنترل و نظارت بر كاركرد پرسنل براي مديران شركت ها و سازمانها و ادارات امري بسيار مهم و ضروري است. تكنولوژي حسگرها نيز از روزهاي ابتدايي تا الان تغييرات بسياري كرده است. در گذشته تقلب هاي بسياري در حضور غياب در شركت هاي مختلف و ادارات متفاوت صورت مي گرفت. پس چرا بسياري از كاربران از خير استفاده از اين ويژگي ميگذرند و آن را غيرفعال ميكنند؟ آيا به ابزار هايي نياز داريد يا خير؟ دلايل متعددي وجود دارند كه ممكن است منجر به بروز مشكل در عملكرد تاچ آيدي (Touch ID) يا اسكنر اثر انگشت آيفون و آيپدهاي اپل شوند. دستگاه تناسلي تنها دستگاهي از بدن است كه براي زندگي خود فرد حياتي نيست امّا براي بقاي نسل لازم است. پديده اي نو و هديه اي ارزشمند براي همه كنكوري هاجديدترين اصول يادگيري و روشهاي نوين پاسخگويي به تستهاي كنكور و آزمونهاي مختلفموفق ترين روش حل انواع تست در آزمونهاي مختلف شامل پنج سي ديدر اين روش بدون حل نمودن تست چهار گزينه به دو گزينه تبديل گشته و يك چهارم احتمال درست زدن تست به يك دوم احتمال درست زدن تبديل مي شود. با بكارگيري اين روش بدون حل نمودن و داشتن معلومات لازم حداقل بيست تا سي درصد تستها پاسخ صحيح داده مي شوند.بيان اسرار منطقي روشهاي بدست آوردن پاسخ صحيح.بيان اصول درست فراگيري دروس در سركلاس دبيرستان و يا دانشگاه . بيان توصيه هايي براي بهتر آموختن .دركلاس چگونه بايد باشيم؟

در روش نخست، ويژگيهاي كليدي چهره با كمك گراف به دست ميآيد.براي اينكار يك شبكه روي چهره قرار ميگيرد. با موبايل كمك همراه باشيد. چنانچه در رابطه با هر يك از بخشها و مراحل شرح داده شده نياز به توضيحات بيشتري داشتيد، ميتوانيد از طريق شمارههاي موجود با كارشناسان واحد پشتيباني موبايل كمك تماس حاصل كنيد و از آنها راهنمايي دقيقتري بخواهيد. لينك دانلود به ايميل شما ارسال خواهد شد. هنگامي كه شما انگشت خود را روي حسگر قرار ميدهيد، فضا بسيار تاريك ميشود و عملا ثبت تصوير دقيق را غيرممكن ميسازد. با اسكنرهاي پرسرعت امروزي ميبينيم كه اين عمل بدون نياز به فشردن دكمه اضافه انجام ميشود و اساسا استفاده از دكمه بهطور كلي كاهش مييابد. اين موضوع در مورد محصولاتي مثل OnePlus 2 و ديوايسهاي هوآوي كمي متفاوت است و عملكرد سنسور نيازي به روشن شدن صفحه نمايش ندارد و در هر حالتي پس از لمس شدن قفل گوشي را باز ميكند. در حالت ايدهآل اسكنر اثر انگشتي كه جلو قرار گرفته باشد خواهناخواه قادر است دستگاه را روشن كند و نيازي به استفاده از دكمه پاور نيست. بعلاوه مي توان دستگاه را به عنوان Node در شبكه هاي كامپيوتري TCP/IP نيز قرار داد. براي حل اين مشكل از يك رديف LED به عنوان فلاش استفاده ميشود تا بتواند محيط را براي عكسبرداري مناسب كند.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

خواص گياه پنج انگشت: ۱۷ فايده دارويي پنج انگشت براي سلامتي و درمان

۲۳ اسفند ۱۳۹۸
۰۶:۲۱:۴۴
مديرعامل شركت
نظرات (0)

توجه داشته باشيد كه در اينجا با استفاده از تابع rectangle از كتابخانه OpenCV عمليات رسم را روي تصوير اصلي (رنگي) انجام ميدهيم. حال با استفاده از مشخصات مكاني چهرهها نسبت به تصوير اصلي، مستطيلهايي دور آنها رسم ميكنيم تا مشخص شود كه اين تشخيصها درست بودهاند يا خير. يكي از نكاتي كه حتما بايد به آن توجه داشته باشيد انتخاب درست برند دوربين مدار بسته مي باشد. بسياري از افراد اين كار را درست نمي دانند كه تصاوير آن ها در پايگاه داده دوربين ثبت شود. شما علاوه بر ثبت حضور پرسنل مي توانيد پرداخت يا عدم پرداخت حقوق هر ماه را تعيين كنيد كه بصورت اتوماتيك وضعيت مالي آن درگزارشات نشان داده مي شود. علاوه بر اين يك هكر ممكن است حتي به كپي كردن اثر انگشت نيازي نداشته باشد. بسياري از مردم بر اين معتقدند كه استفاده از اين مدل دوربين هاي مدار بسته وارد شدن به حريم خصوصي آن ها مي باشد. يكي از موضوعاتي كه در مورد استفاده از دوربين هاي مدار بسته با قابليت تشخيص چهره وجود دارد حفظ حريم خصوصي مي باشد.

 1. گزارشگيري آنلاين از فيش و حكم
 2. دستگاه اثر انگشتي
 3. امكان محاسبه اضافه كار اول وقت
 4. امكان موجه كردن تاخير و غيبت
 5. 6- سنسور تشخيص فركانس راديويي (RF)

دوربين هاي مدار بسته كه قابليت تشخيص چهره دارند بسيار محبوب و پر فروش مي باشند. قابليت تشخيص چهره يكي از مهم ترين ويژگي هايي مي باشد كه هر دوربين مدار بسته بايد آن را داشته باشد. بهترين متد براي قابليت تشخيص چهره چيست؟ با استفاده از اين امكان، كاربران مي توانند با اسكن كردن چشم هاي خود، از يك متد امنيتي بسيار امن استفاده نمايند. و با متد waitKey منتظر ميمانيم تا كاربر كليدي را فشار دهد. امروزه دستگاههاي حضور و غياب براي كنترل و مونيتور كامل و موثر رفت و آمد پرسنل، از ملزومات شركتها و سازمانها و موسساتي كه با تعدادي پرسنل سر و كار دارند. سيستم حضور و غياب انواع مختلفي دارد كه امروزه در كشور ما تقريبا از چند نوع آن بيشتر از سايرين استفاده ميشود و كارآيي مفيدي دارند. در ادامه پست امروز انزل وب ابتدا ما نحوه فعال كردن Trusted Face را براي قفل صورت اندرويد آموزش خواهيم داد. براي فعال كردن Trusted Face و باز كردن دستگاه اندرويد با استفاده از تشخيص چهره، بايد وارد تنظيمات امنيتي گوشي خود شويد.

روي گزينه FILE كليك مي كنيم تا فايل هاي زير باز شود . گزينه Reset all Content & Settings را انتخاب كنيد. حالا به Settings دستگاه اندرويد خود برويد. در قسمت Trusted Face از تنظيمات امنيتي خود روي Improve face-matching تپ كنيد. در حالي كه اين قابليت يكي از امن ترين امكانات امنيتي موجود در گوشي هاي هوشمند است، ممكن است سرعت آن به اندازه ي اثر انگشت يا ساير متدهاي امنيتي نباشد. همچنين، به لطف وجود قابليت Rise To Wake در گوشي هاي جديد اپل، شما براي روشن كردن صفحه ي نمايش و استفاده از اين قابليت نياز به فشردن هيچ دكمه اي نداريد. حال با استفاده از تابع imshow تصوير نهايي را نمايش ميدهيم. در نهايت اين تابع يك ليست از مشخصات مكاني چهرههاي موجود در تصوير را برميگرداند. اين تابع درواقع بخش كليدي برنامه ما ميباشد كه عمليات تشخيص چهره را انجام ميدهد. معلمان ما بعد از شروع هركلاس درس با باز كردن اپليكيشن مديريت داياموز و مشاهده ليست دانش آموزان كلاس، براساس تاريخ روز تاخير و غيبت آنها را ثبت مي كنند. اگر مي خواهيد قفل گوشي خود را به وسيله چهره خود باز كنيد و امنيت گوشي تان را بالا ببريد بايد قفل صورت را در دستگاه اندرويدي خود فعال كنيد. دليل اين امر اين است كه افرادي كه با شما شباهت دارند ممكن است به گوشي شما وارد شوند.

ويژگي جالب بعدي PicTriev مقايسه ميزان شباهت چهرههاست. جالب تر اينكه تفاوت قيمت لوازم اصل دستگاه با لوازم مصرفي فيك و چيني گاهي بين ۵ تا ۱۰ برابر است. همانطور كه در ابتداي مقاله گفتهشد، ممكن است چهرهها در جايگاههاي مختلفي درون تصوير قرار بگيرند كه اين امر گاهي سبب بروز خطا ميشود. همانطور كه انتظار مي رفت اكثر سيستم هاي تشخيص چهره از تصاوير دو بعدي استفاده مي كنند. همانطور كه در تصاوير ديجيتالي يا اسكن شده استاندارد ضبط شده است. كتابخانه OpenCV فقط قادر به تشخيص اشياء در تصاوير سياه سفيد ميباشد پس در خط دوم تصوير رنگي را به تصوير سياه و سفيد تبديل ميكنيم. دستگاه حضور و غياب فقط ترددهاي كاركنان را ثبت مي كند. مشاهده ميكنيد كه خطا رفع شده و فقط چهرهها انتخاب شدهاند. تصاويري كه توسط اين دوربين مدار بسته براي شما ثبت مي شود مي توانند به عنوان مدرك مورد استفاده قرار بگيرند. در هنگام ورود خودرو يك كارت به سرنشين داده شده و با ثبت زمان ورود، راهبند براي باز كردن مسير تردد بالا مي رود.

در اين مرحله گوشي شما اخطار مي دهد كه استفاده از چهره براي باز كردن قفل با استفاده از پين امن نيست. گوشي iPhone X نخستين گوشي كمپاني اپل بود كه در آن از سيستم تشخيص چهره استفاده شده بود. درواقع مهندسان شركت تلاش كردند تا تشخيص مواردي همچون خون، زخم، سلاح، آسيب به خود، جسد و موارد توهينآميز جنسي را به سيستم اضافه كنند. سيستم كنترل دسترسي و كنترل تردد شركت پردازنده پارس. زيرا سازندگان اين دستگاهها سنسورهاي دستگاه را هوشمند كرده و به سيستم اسكنر بافت زنده تبديل كردهاند. در اين بخش از نرم افزار بعد از انتخاب هر فرد بايد بتوان بازه زماني مورد نظر براي درج مأموريت و يا مرخصي را براي وي انتخاب نمود. براي حل اين مشكل پارامتر scaleFactor را به مقدار 1.35 تغيير ميدهيم. سرعت تشخيص اين دستگاه كمتر از يك ثانيه است و دستگاه مي تواند هزار چهره و ده هزار كارت را در حافظه خود نگه دارد.

از جمله مزيت هاي اين الگوريتم ها عبارت است از سرعت بالا و سادگي نسبي در پياده سازي آنها. 3. الگوريتم تشخيص چهره از حركت پنچرهاي براي تشخيص استفاده ميكند. براي اطلاع از تفاوت ها و مزاياي اين مدل و مقايسه آن با ساير محصولات، مي توانيد ادامه اين پست را بخوانيد. زيرا در هنگام تبديل عكس رنگي به سياه سفيد، ابعاد آن تغييري پيدا نميكند و در نتيجه مشخصات مكاني چهره نيز ثابت ميماند. اگر شما ويژگي Trusted Face را در دستگاه اندرويد خود نداريد مي توانيد از اپليكيشن هاي قفل تشخيص چهره استفاده كنيد. با داشتن يك منبع مناسب و معقول از عكس ها، اين ويژگي بايد براي بازكردن قفل تلفن با چهره شما به خوبي كار كند. براي نمونه، در محيط هايي با شرايط نوري متفاوت، اين قابليت مي تواند عملكرد مناسبي از خود داشته باشد در حالي كه اسكن چهره با مشكلات زيادي در اين شرايط روبرو مي شود. قابليت تشخيص چهره گوشي هاي اپل به مراتب عملكرد بهتري از گوشي هاي اندرويدي را دارد. براي نمونه، استفاده از سيستم تشخيص چهره گوشي هاي ال جي بسيار ساده و سريع است. در اين مثال ها به سادگي لزوم استفاده از سيستم اتوماسيون كنترل تردد ارباب رجوع روشن خواهد شد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

آشنايي با دوربين هايي كه قابليت تشخيص چهره دارند

۲۳ اسفند ۱۳۹۸
۰۲:۱۹:۴۶
مديرعامل شركت
نظرات (0)

در اين قسمت مشاهده سوابق كاركنان در هر بخش به همراه جزئيات در دسترس مي باشد. در قسمت «طول دوره الگوي كاري» يكي از دو گزينه «دوره اي» يا «هفتگي» را انتخاب نماييد. يك شيفت و گروه كاري مي تواند براي تمامي سازمان باشد و يا مي تواند براي يه عده از پرسنل خاص باشد و يا حتي فقط به يك نفر اختصاص داده شود. TESCO نيز كاربرد مشابه دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي را از اين لحاظ دارد كه توانايي تشخيص و ذخيره اطلاعات ۵۰۰۰ اثر انگشت را حتي در صورتي كه فرد داراي اثرانگشت ضعيف باشد، دارا است. در مدل Face 160 حتي امكان تشخيص چهره در محيط كاملا تاريك امكان پذير است. مديران با بهرهگيري از اين سيستم به راحتي ميتوانند تفاوت بين دستمزد افراد قائل شوند و همين امر موجب به وجود آمدن فضاي رقابتي در محيط اداري شده كه در نتيجه راندمان كاري را نيز افزايش ميدهد. بايد توجه داشت اين دستگاه قابليت استفاده در محيط هاي داخلي است و نبايد جلوي نور آفتاب قرار گيرد و همچنين با كمترين تاخير كه افراد در مقابل دوربين قرار ميگيرند شناسايي خواهند شد .

دستگاه حضور و غياب ST-Shine يك دستگاه كنترل حضور و غياب پرسنل است كه با بكارگيري جديدترين تكنولوژي روز دنيا ساخته شده است. با ورود نسل جديد دستگاههاي حضور و غياب، نظير دستگاههاي حضور و غياب اثر انگشتي و تشخيص چهره و تشخيص عنبيه، تقلب كردن و از زير كار در رفتن روز به روز براي كارمندان سخت و سختتر ميشود. اين شركت در سال ۱۹۹۸ موفق به توليد دستگاههاي شناسايي اثر انگشت به صورت تجاري شد و در حال حاضر يكي از بزرگترين شركتهاي فعال در حوزه اسكن اثر انگشت و تشخيص هويت است. تكنولوژي كارت هوشمند (Smart Card) به عنوان يكي از دستاوردهاي نوين بشري، تحولي شگرف در حوزه سيستمهاي كاربردهاي روزمره انسانها ايجاد كردهاست. اينكه ايجاد اين مدل، خودش كار سختي است و احتمال دارد اين مدل با اثر انگشت شما هم خواني نداشته باشد؛ چون اين مدل در يك پروسه ي غير صنعتي توليد مي شود. اين دستگاه هم با تمامي نرم افزار هاي علم و صنعت سازگاري دارد .

البته لازم به ذكر است سنسورهاي نورياي كه در اين دستگاه وجود دارند، ضد خش هستند و كيفيت آنها تضميني است. يكي از مهم ترين مزاياي استفاده از دوربين هاي مدار بسته كه قابليت تشخيص چهره دارند، كاهش پيدا كردن هشدار هاي نادرست مي باشد. در سال 2016 شركت مستركارت يك اپليكيشن پيشرو پرداخت توسط خويشانداز روانه بازار نمود كه مشتريان مستركارت به جاي استفاده از روشهاي معمول با استفاده از اين اپ و سيستم تشخيص چهره آن ميتوانند فعاليتهاي بانكي خود را انجام دهند. در ابتداي نصب و راه اندازي دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي، هر كارمند سازمان موظف است در مقابل دستگاه قرار بگيرد و اثر انگشت خود را از طريق حسگر تعبيه شده در دستگاه، ثبت كند. نصب و راه اندازي دستگاه حضور غياب، به ويژه هنگامي كه نياز به قرار دادن اطلاعات سازمان و كارمندان در نرم افزار وجود داشته باشد، مقداري زمان مي برد.  1. Secure Pin Entry  1. از قيمت مناسبي برخوردار است،  1. نمايش سابقه و جزئيات و وضعيت تاخير و غيبت دانش آموز  1. تعداد پستها و حداقل نيروها  1. زبان دستگاه : انگليسي | فارسي
بررسي كنيد كه امكان استفاده از كدام يك از موارد ذكر شده در مكان مورد نظر شما ، آسانتر است و آيا دستگاه حضور و غياب مورد نياز ، اين امكان را در اختيار شما قرار مي دهد يا نه ؟ يعني ما يك عكس را به صورت يك بردار سطري يا ستوني با nm مولفه در نظر مي گيريم. همچنين لينك دانلود به ايميل شما ارسال خواهد شد به همين دليل ايميل خود را به دقت وارد نماييد. براي تنظيم خروجي مد نظر خود بايد در گوشي و درقسمت تماس بلندگو و ميكروفون خروجي خود را انتخاب كنيد . هنگامي پر كردن بخش هاي اطلاعات شركت، اطمينان حاصل كنيد كه تمام اطلاعات لازم، به درستي وارد شوند. پس از تكميل مشخصات و تنظيمات مربوط، اطلاعات وارد نرم افزار مي شود. ازين مرحله به بعد نرم افزار زمان هاي لازم را بررسي و ثبت مي كند. در اين مرحله آيكون برنامه روي دسكتاپ اضافه مي شود.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

قيمت دستگاه حضور و غياب

۱۰ اسفند ۱۳۹۸
۱۱:۳۸:۱۴
مديرعامل شركت
نظرات (0)

نوعي از دستگاه اثر انگشتي دو فينگيره است به اين معني كه مي توان از فينگر اول براي ثبت ورود و خروج و از فينگر دوم جهت انتخاب غذا يا مواردي ديگر استفاده نمود. و از كارت حضور و غياب، به عنوان كارت رزرواسيون غذا براي پرسنل استفاده ميشود. اين دستگاه قادر به چاپ ساعت ورود و خروج بر روي كارت ساعت بود. به علاوه سرعت شناسايي در اين دستگاه نيز بسيار بالاست و قادر است در زماني كمتر از نيم ثانيه، چهره يا اثر انگشت افراد را تشخيص دهد. اين دستگاه قيمت مناسبي دارد كه اين موضوع براي بسياري از كاربران حائز اهميت است. اين سازمانها با چاپ اطلاعات كارمند بر روي كارت، از كارت حضور و غياب به عنوان كارت شناسايي كارمند نيز استفاده ميكنند. اولين دستگاه حضور و غياب با قابليت ذخيره سازي اطلاعات به روي MMC . نرمال سازي چرخشي و انتقالي. ليست قيمت دستگاه حضور و غياب - دستگاه كنترل تردد, ليست قيمت دستگاه ورود و خروج , آخرين ليست قيمت تجهيزات حضور و غياب, تشخيص چهره , اثر انگشتي. استفاده از اين دستگاه ها و نرم افزارها به گونه اي است كه امروزه دستگاه حضور و غياب اساسا تبديل به تنها مانع ورود و خروج افراد به داخل و خارج سازمان شده است. اما در حقيقت، قسمت اصلي اين فرآيند توسط نرمافزارهاي حضور و غيابي انجام ميپذيرد كه بر روي سيستم سازمان نصب ميشود و اطلاعات تردد كاركنان از طريق شبكهي واي فاي يا راههاي ديگر به سيستم منتقل ميشود. حتي براي امنيت بيشتر، دستگاه پس از نصب و تعريف اوليه اثرات انگشت پرسنل، رمزنگاري هاي لازم را انجام داده و سپس اثرات انگشت را حذف مي­ كند تا كسي امكان دسترسي به آنها را نداشته باشد.

 

لازم به ذكر است در خصوص مواردي كه در قالب ساعت هستند ميتوانند به دقيقه باشند مثلا به جاي 10:22 عدد 620 قرار داده شود . در ساير سيستمهاي حضور و غياب ممكن است گذرواژه يا كلمهي عبور خود را فراموش كنيد، اما در سيستم حضور و غياب اثرانگشتي، شما هميشه براي ورود اجزاي بيومتريك خود (اثر انگشت) را به همراه داريد. با ما همراه باشيد تا در ادامه به بررسي مزاياي استفاده از نرم افزار هاي حضور و غياب تحت وب و امكانات آن توضيح دهيم. اين دستگاه علاوه بر امكانات كامل كنترل تردد ، داراي سيستم حضور و غياب بوده و به واسطه پشتيباني از استاندارد IP65 قابليت استفاده در فضا هاي باز و شرايط جوي را دارد . نرم افزار حسابداري محك اين امكان را به شما ميدهد تا كالاهايتان را به صورت سريالي در سيستم ثبت و آنها را به فروش برسانيد . در نتيجه امكان ارائهي خدمات توسط شركت وجود ندارد و اگر عملكرد دستگاه با مشكل رو به رو شود؛ دستگاه عملا بياستفاده خواهد شد.

 1. مديريت كتابخانه ها و كتاب ها
 2. دوربين رنگي ، سخنگو و منوهاي فارسي
 3. نرخ ثبت نام نادرست
 4. Haarcascade_eye.xml [+]
 5. مديريت همايش و مراسم ها
 6. ديسكت پرداخت حقوق را براي همهي بانكها تهيه كنيد
 7. دلايل ژنتيكي
 8. پرداخت به موقع حقوق كاركنان

اگر تعداد كارمندانتان روزبهروز در حال افزايش است بدون شك كنترل ورود و خروج، زمان تردد و كنترل دسترسيها آسان نخواهد بود و بخش منابع انساني و مديريت نيروها را با مشكل مواجه خواهد كرد. دستگاه ارزان قيمت قبلي، جز دستگاههاي وارداتي و ارزان بوده، و مدتي است كه شركت وارد كنندهي آن به كلي جمع شده است. واضح است كه براي حل اين معضلات بايد از تشخيص چهره با استفاده از تصاوير سه بعدي استفاده كرد. اين نوع دستگاه كنترل تردد به دليل اينكه قيمت متوسطي دارد (گران تر از دستگاه كارتي و ارزان تر از دستگاه تشخيص چهره) مورد استقبال زيادي قرار مي ­گيرد. مدل T21F ابعاد 120 × 20 × 165 ميليمتري دارد و فضاي چندان زيادي را در بخش ورود/خروجي اشغال نميكند. روش ها و آموزش هاي زيادي هم براي جعل اثر انگشت وجود دارد كه با مواد مختلفي مانند بتونه و ژلاتين انجام مي ­شود و تنها با يك جستجوي ساده در اينترنت مي ­توان به آن ها دست يافت و به هيچ دانش خاصي هم نياز ندارد. اما شايد بپرسيد كه اگر چنين باشد، دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي چه فايده اي خواهد داشت؟

اين دستگاه جزء دستگاه هاي بسيار پرفروش شركت جهان گستر است و مشتريان مختلفي كه از آن استفاده مي كنند، همگي از عملكرد دستگاه، به خصوص از سرعت عمل آن در شناسايي رضايت كامل دارند. حضور و غياب از گذشته تا كنون به روشهاي مختلفي انجام ميگرفته است. نصب كارت هاي بدون تماس به عنوان نقاط كنترل مي توانند در نقاط مختلف انجام گردد. همچنين در صورت تمايل ميتوانيد از كارت هاي بدون تماس 125Khz براي شناسايي افراد استفاده كنيد. همچنين اينكه اگر شما شركت يا كارخانه اي داريد كه تعداد پرسنل آن خيلي زياد هستند بايستي از چند دستگاه مختلف در ورودي بخش هاي مختلف براي استفاده كارمندان بخش هاي مختلف استفاده كنيد. هنگام استفاده فرد از سيستم حضور و غياب، دستگاه اثر انگشت فرد را با اثر انگشت موجود در پايگاه داده خود مطابقت مي­ دهد و اگر مطابقت كامل باشد، تردد فرد ثبت مي ­شود. الگوريتم پيشنهادي يك تصوير ناشناخته را با تصاوير آموزشي شناخته شدهاي مقايسه ميكند كه اين تصاوير آموزشي در پايگاهداده ذخيره شدهاند و اطلاعاتي را در رابطه با فرد تشخيص داده شده ارائه ميدهد. توصيه ميكنيم براي جلوگيري از مشكلات احتمالي و تهيه كالاهاي با كيفيت، دوربين مدار بسته و لوازم جانبي آن را فقط از فروشگاه ها و شركت هاي معتبر فروشنده اين محصولات تهيه نماييد. حتي محصولات برتر برندهاي معروف بازار مانند ويردي و سوپريما داراي تائيديه امنيتي از سازمان FBI ايالات متحده هستند كه نشاني از امن بودن سيستم تشخيص آن هاست.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

نرم افزار حضور و غياب و مقايسه آن با دستگاه

۸ اسفند ۱۳۹۸
۰۲:۵۵:۱۱
مديرعامل شركت
نظرات (0)

نرم افزار حضور و غياب هم مي تواند روي سيستم رايانه شركت براي مديريت روي نحوه انجام امور، و هم روي گوشي و موبايل در اختيار كارمند شركت نصب گردد. اپليكشن طاها بر روي گوشي پرسنل نصب شده و از آن پس پرسنل توسط اين اپليكشن اقدام به ثبت ورود و خروج ، ماموريت و مرخصي خود مي نمايند . بنابراين هنگام خريد دستگاه ، اين مورد را در نظر گرفته و در مورد آن تحقيق و پرس و جو كنيد. اين دستگاه براي آن دسته از مشترياني كه به دنبال خريد يك دستگاه حضور و غياب خوب ، با كارايي بالا و مقرون بصرفه هستند بسيار مناسب است. دستگاه حضور و غياب يا سامانه حضور و غياب عبارت است از سيستمي كه به شركت هاي مختلف امكان مديريت زمانبندي و بهره وري نيروهاي انساني خود را مي دهد. در اين روش شخص هنگام ورود و يا خروج كارت شناسايي خود را در دستگاه كشيده و ساعت مي زند.

حافظه ديگر در دستگاه حضور و غياب ، محل نگهداري نمونه اثر انگشت و يا نمونه چهره پرسنل جهت تطابق هنگام ثبت ورود و خروج است. سري جديد دستگاه حضور و غياب مدل UF100 نيز با قابليت شناسايي چهره و اثر انگشت و كارت و رمز عبور با قابليت تعريف ۱۵۰۰ چهر هنيز وارد بازار شد. قيمت دستگاه حضور و غياب علاوه بر حسگر ها ذكر شده به حافظه نگهدارنده، سرعت پردازش، نوع ارتباط دستگاه با كامپيوتر و قابليت گزارشات و آمار هاي ترددات انجام شده بستگي دارد. اينكه شما قصد خريد كدام يك از اين نوع دستگاه ها با روابط ارتباطي مختلف را داريد، تنها مربوط به محيط كاري شما مي باشد و قدري هم به سليقه و نظر شما بستگي دارد. خريد ساعت مچي؛ از آن دست اقداماتي است كه بايد با دقت ويژه اي انجام شود. از اينرو استفاده از سيستم اتوماسيون ورود و خروج به صورت گسترده اي در مجموعه هاي كاري مختلف رايج شده است. استفاده از سيستم هاي حمل و نقل شهري و بين شهري رايگان نميباشند و افراد بايد مبلغي را به صورت نقدي و يا بليط اعتباري پرداخت نمايند. اين امكان وجود دارد كه بر مبناي شخص ، سريال يا بازدهي سريالي اين گزارش را تهيه و در نهايت با زدن دكمه F2 يا گردش جزئيات كالاهايمان را مشخص كنيم .

 • قابليت استفاده در حالات كارت، رمز، اثر انگشت
 • تعيين نوع فروش براي خدمات متفاوت؛ مديريت فروش خدمات
 • بروزرساني Firmware از طريق نرم افزار
 • ايجاد تصوير يكپارچه
 • آبي: احراز هويت موفق سرپرست (administrator)
 • 7-5 نحوه احتساب مرخصي در ديگر پارامترها

در اين مرحله يك پيام شامل يك كد مشخص در هر دو دستگاه ظاهر ميشود كه بايد آنها را قبول كرده و اجازه ارتباط بين دو دستگاه را تاييد كنيد . شهرداري كرج به ۱۱ منطقهٔ مستقل شهري تقسيم شده و جمعاً مساحتي بالغ بر ۲۴۰ كيلومتر مربع را شامل ميشود. ۳- ساعت حضور و غياب كارتي و اثرانگشتي: اين ساعت ها شامل انواع كارتها ميباشد كه پس از كارت زني انگشت نمونه برداري شده را روي سنسور قرار ميدهند تا مطابقت داده شده و زمان ثبت شود. همانطور كه اشاره شد قيمت دستگاه حضور و غياب كارتي ارزان تر است، كار با اين دستگاه ساده تر از انواع ديگر مي باشد و استفاده از آن براي محيط هاي كارگاهي و اداري توصيه مي شود. دستگاه حضور و غياب يك ترمينال است كه افراد با استفاده از آن ورود و خروج خود را ثبت مي كنند. مجريان قانون، مدتهاي زيادي است كه به تكنولوژي تشخيص چهره علاقه مند شده اند، و آن را در فرودگاه ها، ايستگاه هاي قطار، گذرگاه هاي مرزي، و در رويدادهاي ورزشي در سراسر جهان، استفاده مي كنند. اما براي اكثر سازمان ها و شركت ها، روش كارت خوان ساده و با صرفه است.

در روش نوار مغناطيسي نياز به يك ترمينال براي كشيدن كارت است. آنها شما را در انتخاب مناسبترين دستگاه با كمترين قيمت راهنمايي خواهند كرد, سپس ليست تجهيزات و نرم افزار هاي مورد نياز شما به همراه برآورد قيمت در قالب پيش فاكتور ارائه خواهد شد . نرم افزارهاي كنترل تردد در سيستم هاي اتوماسيون ورود و خروج براي سهولت كاربري و مديريت و كنترل بهتر و متمركزتر به تجهيزات الكترونيك، ديجيتال، اتوماتيك و هوشمند مجهز شده اند. از اينرو نياز به سيستم كنترل ورود و خروج براي چنين وسايل نقليه اي امري اجتناب ناپذير ميباشد. با توجه به نياز عديده مديران جهت كنترل پرسنل خود، كارت فينگر با بكارگيري فناوريهاي روز دنيا، اقدام به توليد نسل جديد دستگاههاي حضور و غياب با بالاترين كيفيت و كمترين قيمت را، نموده است. بهتر است نرم افزار محيطي كاملا كاربر پسند و راحت داشته باشد تا نيازي نباشد هر ماه شما براي محاسبه كاركرد افراد با پشتيباني تماس بگيريد.

لازم به ذكر است كه همراه اين دستگاه دو نرم افزار براي چاپ فيش حقوقي و گزارشگيري وجود دارد. سيستم حضور و غياب يا ساعت حضور و غياب دستگاهي است كه براي ثبت ورود و خروج كارمندان … دفتر حضور و غياب را امضا كرده و از روي اين يادداشتها ورود و خروج افراد محاسبه ميشدند. در زمان ورود و خروج ارباب رجوع به چنين اماكني استفاده از سيستم هاي كنترل تردد ارباب رجوع در ايجاد امنيت و نظم سازماني نقشي به سزا خواهد داشت. هنگام شروع و پايان ساعت كار، ازدحام زيادي در اطراف دستگاه ايجاد و زمان زيادي تلف مي شود. 2-ظرفيت حافظه دستگاه حضور و غياب مورد مهم ديگري است كه بايد در هنگام خريد نظر بگيريد. حافظه ديگر در دستگاه حضور و غياب ، محل نگهداري نمونه اثر انگشت و يا نمونه چهره كاركنان جهت تطابق هنگام ثبت تردد است. اين دستگاه حضور و غياب كارتي با امكان استفاده به عنوان يك دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي امكانات ويژه اي را در اختيار شما قرار ميدهد . اين دستگاه از پيشرفته ترين و مقرون به صرفه ترين دستگاههاي كارتي مي باشد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

نرم افزار حضور و غياب و مقايسه آن با دستگاه

۸ اسفند ۱۳۹۸
۰۲:۵۲:۵۲
مديرعامل شركت
نظرات (0)

نرم افزار حضور و غياب هم مي تواند روي سيستم رايانه شركت براي مديريت روي نحوه انجام امور، و هم روي گوشي و موبايل در اختيار كارمند شركت نصب گردد. اپليكشن طاها بر روي گوشي پرسنل نصب شده و از آن پس پرسنل توسط اين اپليكشن اقدام به ثبت ورود و خروج ، ماموريت و مرخصي خود مي نمايند . بنابراين هنگام خريد دستگاه ، اين مورد را در نظر گرفته و در مورد آن تحقيق و پرس و جو كنيد. اين دستگاه براي آن دسته از مشترياني كه به دنبال خريد يك دستگاه حضور و غياب خوب ، با كارايي بالا و مقرون بصرفه هستند بسيار مناسب است. دستگاه حضور و غياب يا سامانه حضور و غياب عبارت است از سيستمي كه به شركت هاي مختلف امكان مديريت زمانبندي و بهره وري نيروهاي انساني خود را مي دهد. در اين روش شخص هنگام ورود و يا خروج كارت شناسايي خود را در دستگاه كشيده و ساعت مي زند.

حافظه ديگر در دستگاه حضور و غياب ، محل نگهداري نمونه اثر انگشت و يا نمونه چهره پرسنل جهت تطابق هنگام ثبت ورود و خروج است. سري جديد دستگاه حضور و غياب مدل UF100 نيز با قابليت شناسايي چهره و اثر انگشت و كارت و رمز عبور با قابليت تعريف ۱۵۰۰ چهر هنيز وارد بازار شد. قيمت دستگاه حضور و غياب علاوه بر حسگر ها ذكر شده به حافظه نگهدارنده، سرعت پردازش، نوع ارتباط دستگاه با كامپيوتر و قابليت گزارشات و آمار هاي ترددات انجام شده بستگي دارد. اينكه شما قصد خريد كدام يك از اين نوع دستگاه ها با روابط ارتباطي مختلف را داريد، تنها مربوط به محيط كاري شما مي باشد و قدري هم به سليقه و نظر شما بستگي دارد. خريد ساعت مچي؛ از آن دست اقداماتي است كه بايد با دقت ويژه اي انجام شود. از اينرو استفاده از سيستم اتوماسيون ورود و خروج به صورت گسترده اي در مجموعه هاي كاري مختلف رايج شده است. استفاده از سيستم هاي حمل و نقل شهري و بين شهري رايگان نميباشند و افراد بايد مبلغي را به صورت نقدي و يا بليط اعتباري پرداخت نمايند. اين امكان وجود دارد كه بر مبناي شخص ، سريال يا بازدهي سريالي اين گزارش را تهيه و در نهايت با زدن دكمه F2 يا گردش جزئيات كالاهايمان را مشخص كنيم .

 • قابليت استفاده در حالات كارت، رمز، اثر انگشت
 • تعيين نوع فروش براي خدمات متفاوت؛ مديريت فروش خدمات
 • بروزرساني Firmware از طريق نرم افزار
 • ايجاد تصوير يكپارچه
 • آبي: احراز هويت موفق سرپرست (administrator)
 • 7-5 نحوه احتساب مرخصي در ديگر پارامترها

در اين مرحله يك پيام شامل يك كد مشخص در هر دو دستگاه ظاهر ميشود كه بايد آنها را قبول كرده و اجازه ارتباط بين دو دستگاه را تاييد كنيد . شهرداري كرج به ۱۱ منطقهٔ مستقل شهري تقسيم شده و جمعاً مساحتي بالغ بر ۲۴۰ كيلومتر مربع را شامل ميشود. ۳- ساعت حضور و غياب كارتي و اثرانگشتي: اين ساعت ها شامل انواع كارتها ميباشد كه پس از كارت زني انگشت نمونه برداري شده را روي سنسور قرار ميدهند تا مطابقت داده شده و زمان ثبت شود. همانطور كه اشاره شد قيمت دستگاه حضور و غياب كارتي ارزان تر است، كار با اين دستگاه ساده تر از انواع ديگر مي باشد و استفاده از آن براي محيط هاي كارگاهي و اداري توصيه مي شود. دستگاه حضور و غياب يك ترمينال است كه افراد با استفاده از آن ورود و خروج خود را ثبت مي كنند. مجريان قانون، مدتهاي زيادي است كه به تكنولوژي تشخيص چهره علاقه مند شده اند، و آن را در فرودگاه ها، ايستگاه هاي قطار، گذرگاه هاي مرزي، و در رويدادهاي ورزشي در سراسر جهان، استفاده مي كنند. اما براي اكثر سازمان ها و شركت ها، روش كارت خوان ساده و با صرفه است.

در روش نوار مغناطيسي نياز به يك ترمينال براي كشيدن كارت است. آنها شما را در انتخاب مناسبترين دستگاه با كمترين قيمت راهنمايي خواهند كرد, سپس ليست تجهيزات و نرم افزار هاي مورد نياز شما به همراه برآورد قيمت در قالب پيش فاكتور ارائه خواهد شد . نرم افزارهاي كنترل تردد در سيستم هاي اتوماسيون ورود و خروج براي سهولت كاربري و مديريت و كنترل بهتر و متمركزتر به تجهيزات الكترونيك، ديجيتال، اتوماتيك و هوشمند مجهز شده اند. از اينرو نياز به سيستم كنترل ورود و خروج براي چنين وسايل نقليه اي امري اجتناب ناپذير ميباشد. با توجه به نياز عديده مديران جهت كنترل پرسنل خود، كارت فينگر با بكارگيري فناوريهاي روز دنيا، اقدام به توليد نسل جديد دستگاههاي حضور و غياب با بالاترين كيفيت و كمترين قيمت را، نموده است. بهتر است نرم افزار محيطي كاملا كاربر پسند و راحت داشته باشد تا نيازي نباشد هر ماه شما براي محاسبه كاركرد افراد با پشتيباني تماس بگيريد.

لازم به ذكر است كه همراه اين دستگاه دو نرم افزار براي چاپ فيش حقوقي و گزارشگيري وجود دارد. سيستم حضور و غياب يا ساعت حضور و غياب دستگاهي است كه براي ثبت ورود و خروج كارمندان … دفتر حضور و غياب را امضا كرده و از روي اين يادداشتها ورود و خروج افراد محاسبه ميشدند. در زمان ورود و خروج ارباب رجوع به چنين اماكني استفاده از سيستم هاي كنترل تردد ارباب رجوع در ايجاد امنيت و نظم سازماني نقشي به سزا خواهد داشت. هنگام شروع و پايان ساعت كار، ازدحام زيادي در اطراف دستگاه ايجاد و زمان زيادي تلف مي شود. 2-ظرفيت حافظه دستگاه حضور و غياب مورد مهم ديگري است كه بايد در هنگام خريد نظر بگيريد. حافظه ديگر در دستگاه حضور و غياب ، محل نگهداري نمونه اثر انگشت و يا نمونه چهره كاركنان جهت تطابق هنگام ثبت تردد است. اين دستگاه حضور و غياب كارتي با امكان استفاده به عنوان يك دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي امكانات ويژه اي را در اختيار شما قرار ميدهد . اين دستگاه از پيشرفته ترين و مقرون به صرفه ترين دستگاههاي كارتي مي باشد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

قيمت دستگاه اكسس كنترل و حضور و غياب

۸ اسفند ۱۳۹۸
۱۰:۳۶:۴۴
مديرعامل شركت
نظرات (0)

4- قابليتهاي جانبي: علاوه بر پارامترهاي اصلي گفته شده در بخش هاي قبل، برخي امكانات جانبي دستگاه هاي حضور و غياب نيز مي توانند در انتخاب آنها تاثيرگذار باشند. تصور نماييد كه براي كاركنان بخش حسابداري چقدر سخت خواهد بود كه بخواهند ساعت هاي ورود و خروج هر پرسنل را به طور دقيق و بدون هيچ گونه خطا در انتهاي هر ماه محاسبه نمايند. هر يك از اين موارد بسته به نياز هر مجموعه مي توانند نقش بسزايي در عملكرد دستگاه حضور و غياب داشته باشند. با توجه به هزينه توليد بالا و سود بسيار جزئي ، همواره يك عدد پكيج كامل از دستگاه (منظور مجموعه ي 3 دستگاهي مي باشد) موجود بوده و براي سفارش در تعداد بيشتر ، زماني حدود 2 ماه لازم است. انتخاب دستگاه بر اساس روش ارتباطي نيز بستگي به محيط مورد نظر جهت استفاده و همچنين امكانات موجود در آن محيط دارد. با اينكار كليه اثر انگشتهاي موجود در دستگاه حضور و غياب در يك فايل با فرمت db ذخيره مي شود.

 

آمازون در آخرين اطلاعيه خود ادعا كرد سيستم تشخيص چهره آن قادر است با ديدن يك تصوير ترس را در چهره كاربر تشخيص دهد. به وسيله اين نرم افزار مي توان برنامه كاري و تايم كاري اعلام كرد. شما مي توانيد تردد آنها را در گوشي هوشمند، لپ تاپ، كامپيوتر خانگي يا وسيله ديگري به طور آنلاين مشاهده نماييد. اين امر به طور خودكار به مديران اطلاع داده خواهد شد كه مديران مي توانند درخواست آنها را تاييد يا رد نمايند. يك كارمند به راحتي مي تواند ببينند چه شيفت هايي در دسترس هستند، آنها را درخواست كرده و مديريت آن را تاييد مي كند. همانند بسياري از تكنولوژي هاي اين روزها، سيستم هاي حضور و غياب كه ارتباط بين مديران و كاركنان را بهبود مي بخشد، به هر دو طرف اجازه مي دهد تا برنامه ها و تعطيلات را به آساني مديريت كنند. اين دوربين مي تواند TF Card، دو سره audio و خروجي آلارم را پشتيباني كند.

 • كارت خوان هاي بدون تماس (دستگاههاي RFID)
 • سهولت در محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل
 • امكان ارسال نوتيفيكيشن تردد پرسنل
 • ظرفيت ثبت 5000 كاربر
 • 98 - 97 - 96 - 09120339195

اين برنامه قابليت برنامه ريزي براي ارسال هشدار به كاركنان و سرپرستان در مورد مسائل حضور و غياب را دارد. با يك سيستم حضور و غياب، كاركنان مي توانند در پايان هر ماه ترددهاي ورود و خروج خود را ببينند. يك سيستم حضور و غياب، نياز به مرتب سازي كاغذها را حذف مي كند. برخي از كسب و كارها پس از گذشت چندين سال استفاده از دستگاه حضور و غياب، تمايل به تعويض دستگاه خود با ساير دستگاههاي حضور و غياب را دارند. اگر تا به حال يك دستگاه حضور و غياب در سازمان خود نصب نكرده ايد، وقت آن رسيده است كه براي سازمان تان يك سيستم حضور و غياب تهيه نماييد. اين اپليكيشن در سه تا پنج ثانيه ميتواند فرد مقابل دوربين را شناسايي كند. اين اپليكيشن همچنين قابليت ارائه ي گزارش هاي دقيق در مورد اضافه كاري روزانه و هفتگي همراه با اطلاعات مشخص شده را دارد و به طور خودكار زمان معافيت را پس از ساعات كاري كسر مي كند. تهيه و تنظيم دقيق شيفت هاي كارمندان به طور دستي هميشه مملو از خطا مي باشد.

پوشيدن دستكش به هنگام كار: در بعضي مشاغل كه افراد به هنگام كار مجبور به دست كردن دستكش هاي صنعتي هستند استفاده از دستگاه هاي تشخيص چهره مي تواند در وقت كارمندان به هنگام ثبت تردد صرفه جويي نمايد. در اين سيستم از يك الگوريتم پيشرفته براي تشخيص اثر انگشت استفاده ميشود كه تغيير وضعيت انگشت مانند تغيير رطوبت پوست يا زخم شدن آن را نيز تشخيص ميدهد. … هاي توليد روغن در كشور ما نيز به صورت كارخانجات بومي و كوچك درآيد . محصولات ما شامل دستگاه حضور و غياب در طرح هاي متنوع مي باشد و اين امكان را به شما مي دهد تا بتوانيد قدرت انتخاب بيشتري داشته باشيد. و يا شايد با توجه به ساختار و مواد به كار رفته در ساختمان مورد نظر، امكان استفاده از تجهيزات بي سيم نباشد. همچنين ممكن است در برخي مراكز به دلايل مختلف استفاده از تجهيزات شبكه غيرممكن باشد كه در آن صورت استفاده از حافظه هاي جانبي USB راهكاري كاربردي خواهد بود. چرا سازمان ها بايد از دستگاه هاي حضور و غياب استفاده كنند؟


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

تشخيص چهره در پايتون با OpenCV و Dlib

۸ اسفند ۱۳۹۸
۱۰:۰۴:۵۵
مديرعامل شركت
نظرات (0)

شناسايي بايومتريك از طريق صورت يكي از بهترين و سريعترين تكنولوژي هايي است كه اخيراً استفاده مي شود. قيمت دستگاه تشخيص چهره UFACE 402 نسبت به دستگاه تشخيص چهره G3 از قيمت اقتصادي تري برخوردار است و از نظر قيمت براي مجموعه هايي با پرسنل بين دو تا سه هزار نفر مناسب مي باشد. تعداد ماهيچه هاي توليدكننده حركات فك و لب ۲۶ عدد مي باشد كه از اين مجموعه ۳ ماهيچه اصلي حركتي درنظر گرفته و مدل سازي مي شود. بيمارستان ها، شركت هاي نفتي و حتي كسب و كارهاي كوچك مي توانند به آساني از اين سيستم استفاده نمايند. علاوه براين تصاوير اشخاص معمولاﹰدر محيط هاي طبيعي گرفته مي شود و اين نشان مي دهد كه پشت زمينه تصوير مي تواند بسيار پيچيده و شلوغ بوده و روشنايي تصوير مي تواند خيلي مهم باشد. يكي از مهمترين ويژگي هاي اين دستگاه دارا بودن دو ترمينال براي تشخيص چهره و اثر انگشت همزمان است.  • 5 ولت / 2 آمپر  • مراحل ثبت ورود و خروج كالا به كمك سريال  • امكان تقلب كارمندان شما در اين سامانه وجود ندارد  • Gentle Max Pro  • كنترل كامل اندازه وزن طول و ارتفاع و ضخامت محصول
مدل هاي UFace برند ZK نيز مانند ديگر مدل ها داراي روش هاي تشخيص كارت، اثر انگشت و تشخيص چهره هستند كه مي­ توان بصورت همزمان و دوگانه و يا بصورت مجزا و تكي از آن ها استفاده كرد. اين ليزر به طور ويژه روي پوست هاي روشن بسيار عالي عمل ميكند. با توجه به مدلها و برندهاي مختلف براي هركدام از اين سخت افزارها، نميتوان به طور دقيق تغيير قيمت دستگاه را ذكر كرد. اين دستگاه از نظر ظاهري بسار زيبا طراحي شده و از اسقامت بالايي برخوردار هست ، بخشي از دستگاه از متال و بخشي از طلق مي باشد ، كليه پورت هاي ارتباطي در اين دستگاه وجود دارد. Yurii Holuzynets مديرعامل شركتRiddletag اظهار داشت: استفاده از دستگاه هاي تشخيص چهره سبب مي شود تا مسافران به عبور از گيت ها سرعت بخشيده و همچنين از كلاهبرداري مالي جلوگيري كنند. اما اين مورد سبب نمي شود كه به امنيت اين روش ها اطمينان داشته باشيم.

روش تشخيص چهره (Face Recognition) يكي از چندين روش (بيومتريك) Biometric است كه داراي دقت بالا بوده و مي تواند تا مدت ها قابل اتكا باشد. پردازنده ۱٫۲ گيگاهرتزي سرعت نسبتا مناسبي در تشخيص چهره دارد. پردازنده RF900 از نوع ۱GHz است. مدل هاي اهرمي معمول ترين و متداول ترين در نوع خود بوده و اين قيمت راهبند مناسب تر است. سرعت شناسايي بسيار بالا و امكان تعريف ۱۰ هزار كاربر از ويژگي هاي منحصر به فرد اين دستگاه حضور غياب محسوب مي گردد. قابليت هايي مانند امكان تعريف دو سطح دسترسي براي كاربران و مديران، برنامه ريزي ساعات كار تابستاني و زمستاني، بروزرساني توسط نرم افزار يا حافظه فلش و دريافت اطلاعات از درگاه شبكه، حافظه فلش و واي فاي وجود دارد. تعريف 500 هزار كاربر. در دستگاههاي حضور و غياب تشخيص چهره از دو دوربين بسيار پيشرفته كاربر را شناسايي نموده و حتي مي تواند صورت فرد مورد نظر را از فاصله دور شناسايي نمايد. كاربر گرامي، شما در حال مشاهده ليست قيمت دستگاه حضور و غياب بعد پنجم هستيد.

 

بدون داشتن داده هاي ثبت زمان واقعي از طريق ابزارهايي مانند نرم افزار و دستگاه حضور و غياب چگونه مديريت مي تواند كارمندان منظم خود را تشخيص دهد؟ مشكلاتي كه در سيستم هاي تشخيص چهره وجود دارد از مهمترين عواملي هستند كه باعث پايين آمدن كارايي اين سيستم ها مي شوند. با توجه به سيستم هاي چند پردازنده ي موازي و شبكه هاي عصبي مصنوعي قوي كه امروزه وجود دارد اين محاسبات مي توانند سريع تر از آنچه كه در حال حاضر وجود دارند انجام پذيرند. را ثبت نمايند، در سازمان هاي بزرگ ثبت ورود و خروج كارمندان بدون دستگاه حضور و غياب كار دشواريست و لزوم وجود دستگاهي جهت كنترل تردد پرسنل امري ضروري براي افزايش امنيت و مديريت آسان محسوب مي شود. ما مطمئن هستيم كه بيومتريك تشخيص چهره و هوش مصنوعي آينده اي براي هر كسب و كار است كه به مشتريان و زمان آنها اهميت مي دهد. محاسبه ماليات بر اساس اعلام اداره كار صورت مي گيرد. وظيفه آپلود كردن اطلاعات با Nodemcu مي باشد، Nodemcu از طريق درگاه سريال اطلاعات را براي آپلود از آردوينو مي گيرد و وضعيت آپلود شدن را به آردوينو بر مي گرداند. كه داراي دستگاهي بود كه پس از كشيده شدن كارت باركدي خاص براي ورود و خروجها در حافظه سيستم ذخيره شده و بعد از خالي كردن اطلاعات آن به كامپيوتر, بتوسط نرم افزار خاص حضور و غياب پردازش ميشدند. پردازشگر ۴ هسته اي در كنار رم ۱ گيگابايتي و فلش ۸ گيگاباتي نيز قدرت پردازش بالايي ايجاد مي­ كنند.

در هر مجموعه و سازماني ثبت تعطيلات رسمي در تقويم هاي كاري پرسنل از اهميت بالايي برخوردار است. همچنين با توجه به قابليت هاي شبكه عصبي در پردازش موازي, سرعت انجام محاسبات افزايش چشم گيري داشته است. سيستم هاي پردازش تصوير بر اساس الگوريتم هاي خاص و محاسبات رياضي، تصوير مورد نظر را به يك مجموعه اعداد تبديل مي كنند و براي هر چهره اعداد منحصر به فردي در پايگاه داده ها ذخيره مي شود. لازم به ذكر است كارت هاي مغناطيسي آسيب پذيرتر از كارت هاي بدون تماس مي باشد و با استفاده از اين كارت ها ديگر نگران خراب شدن كارت خود نخواهيد بود. مديران با ورود به حساب كاربري خود قادر به مشاهده ي پيام ها، درخواست هاي مرخصي، مأموريت و يا ثبت تردد كاربران خواهد بود. ZK UFace 102 داراي الگوريتم بسيار پيشرفته اي در تشخيص چهره و اثر انگشت است كه درصد خطاي آن را به صفر مي ­رساند و يكي از گزينه هاي بسيار مناسب است. امكان شناسايي چهره تقلبي و تكراري بودن چهره نيز وجود دارد. در هنگام قطع جريان برق ، باطري قابل شارژ تا حدود ۵ ساعت امكان استفاده از دستگاه را فراهم مي كند.

صفحه نمايش آن ۳ اينچي بوده و باتري داراي ظرفيت ۲۰۰۰ ميلي آمپر براي استفاده در هنگام قطعي برق موجود است. اين دستگاه اين قابليت را دارد كه تماني تردد ها را ضبط كند تا بتوان در هنگام نياز از آن استفاده كرد كه اين قابليت براي اداره ها و شركتهاي بزرگ بسيار ضروري مي باشد. براي تجربه كاربري بهتر مي­ توان عكس پرسنلي كارمندان را در دستگاه وارد كرد تا هنگام كنترل تردد نمايش داده شود. همچنين رابط كاربري آن نيز بر پايه اندرويد بوده و تجربه كاربري بسيار جالب و راحتي ارايه مي­ دهد. ويژگي جالب ديگر در اين سيستم حضور و غياب سيستم عامل اندرويد آن است كه تجربه كاربري بسيار بهتري ارايه مي­ نمايد. از ديگر امكانات عالي AC7000 مي­ توان به صفحه نمايش ال سي دي ۵ اينچي و رنگي آن اشاره كرد كه بسيار كاربرپسند است. 6. 2 رديف 16 تايي نمايشگر ال سي دي با زمينه روشن و 4 نمايشگر ال ائي دي جهت نمايش زمان . كمپاني ال جي از يكي از ساده ترين و در عين حال كارآمدترين متدهاي تشخيص چهره در گوشي هاي خود استفاده مي كند. Facestation2 اگر در روبروي نور مستقيم خورشيد نصب نشود، مي­ تواند در تمامي محيط هاي داخلي و خارجي بدون وقفه به تشخيص چهره بپردازد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

تشخيص چهره در پايتون با OpenCV و Dlib

۸ اسفند ۱۳۹۸
۱۰:۰۲:۴۶
مديرعامل شركت
نظرات (0)

شناسايي بايومتريك از طريق صورت يكي از بهترين و سريعترين تكنولوژي هايي است كه اخيراً استفاده مي شود. قيمت دستگاه تشخيص چهره UFACE 402 نسبت به دستگاه تشخيص چهره G3 از قيمت اقتصادي تري برخوردار است و از نظر قيمت براي مجموعه هايي با پرسنل بين دو تا سه هزار نفر مناسب مي باشد. تعداد ماهيچه هاي توليدكننده حركات فك و لب ۲۶ عدد مي باشد كه از اين مجموعه ۳ ماهيچه اصلي حركتي درنظر گرفته و مدل سازي مي شود. بيمارستان ها، شركت هاي نفتي و حتي كسب و كارهاي كوچك مي توانند به آساني از اين سيستم استفاده نمايند. علاوه براين تصاوير اشخاص معمولاﹰدر محيط هاي طبيعي گرفته مي شود و اين نشان مي دهد كه پشت زمينه تصوير مي تواند بسيار پيچيده و شلوغ بوده و روشنايي تصوير مي تواند خيلي مهم باشد. يكي از مهمترين ويژگي هاي اين دستگاه دارا بودن دو ترمينال براي تشخيص چهره و اثر انگشت همزمان است.  • 5 ولت / 2 آمپر  • مراحل ثبت ورود و خروج كالا به كمك سريال  • امكان تقلب كارمندان شما در اين سامانه وجود ندارد  • Gentle Max Pro  • كنترل كامل اندازه وزن طول و ارتفاع و ضخامت محصول
مدل هاي UFace برند ZK نيز مانند ديگر مدل ها داراي روش هاي تشخيص كارت، اثر انگشت و تشخيص چهره هستند كه مي­ توان بصورت همزمان و دوگانه و يا بصورت مجزا و تكي از آن ها استفاده كرد. اين ليزر به طور ويژه روي پوست هاي روشن بسيار عالي عمل ميكند. با توجه به مدلها و برندهاي مختلف براي هركدام از اين سخت افزارها، نميتوان به طور دقيق تغيير قيمت دستگاه را ذكر كرد. اين دستگاه از نظر ظاهري بسار زيبا طراحي شده و از اسقامت بالايي برخوردار هست ، بخشي از دستگاه از متال و بخشي از طلق مي باشد ، كليه پورت هاي ارتباطي در اين دستگاه وجود دارد. Yurii Holuzynets مديرعامل شركتRiddletag اظهار داشت: استفاده از دستگاه هاي تشخيص چهره سبب مي شود تا مسافران به عبور از گيت ها سرعت بخشيده و همچنين از كلاهبرداري مالي جلوگيري كنند. اما اين مورد سبب نمي شود كه به امنيت اين روش ها اطمينان داشته باشيم.

روش تشخيص چهره (Face Recognition) يكي از چندين روش (بيومتريك) Biometric است كه داراي دقت بالا بوده و مي تواند تا مدت ها قابل اتكا باشد. پردازنده ۱٫۲ گيگاهرتزي سرعت نسبتا مناسبي در تشخيص چهره دارد. پردازنده RF900 از نوع ۱GHz است. مدل هاي اهرمي معمول ترين و متداول ترين در نوع خود بوده و اين قيمت راهبند مناسب تر است. سرعت شناسايي بسيار بالا و امكان تعريف ۱۰ هزار كاربر از ويژگي هاي منحصر به فرد اين دستگاه حضور غياب محسوب مي گردد. قابليت هايي مانند امكان تعريف دو سطح دسترسي براي كاربران و مديران، برنامه ريزي ساعات كار تابستاني و زمستاني، بروزرساني توسط نرم افزار يا حافظه فلش و دريافت اطلاعات از درگاه شبكه، حافظه فلش و واي فاي وجود دارد. تعريف 500 هزار كاربر. در دستگاههاي حضور و غياب تشخيص چهره از دو دوربين بسيار پيشرفته كاربر را شناسايي نموده و حتي مي تواند صورت فرد مورد نظر را از فاصله دور شناسايي نمايد. كاربر گرامي، شما در حال مشاهده ليست قيمت دستگاه حضور و غياب بعد پنجم هستيد.

 

بدون داشتن داده هاي ثبت زمان واقعي از طريق ابزارهايي مانند نرم افزار و دستگاه حضور و غياب چگونه مديريت مي تواند كارمندان منظم خود را تشخيص دهد؟ مشكلاتي كه در سيستم هاي تشخيص چهره وجود دارد از مهمترين عواملي هستند كه باعث پايين آمدن كارايي اين سيستم ها مي شوند. با توجه به سيستم هاي چند پردازنده ي موازي و شبكه هاي عصبي مصنوعي قوي كه امروزه وجود دارد اين محاسبات مي توانند سريع تر از آنچه كه در حال حاضر وجود دارند انجام پذيرند. را ثبت نمايند، در سازمان هاي بزرگ ثبت ورود و خروج كارمندان بدون دستگاه حضور و غياب كار دشواريست و لزوم وجود دستگاهي جهت كنترل تردد پرسنل امري ضروري براي افزايش امنيت و مديريت آسان محسوب مي شود. ما مطمئن هستيم كه بيومتريك تشخيص چهره و هوش مصنوعي آينده اي براي هر كسب و كار است كه به مشتريان و زمان آنها اهميت مي دهد. محاسبه ماليات بر اساس اعلام اداره كار صورت مي گيرد. وظيفه آپلود كردن اطلاعات با Nodemcu مي باشد، Nodemcu از طريق درگاه سريال اطلاعات را براي آپلود از آردوينو مي گيرد و وضعيت آپلود شدن را به آردوينو بر مي گرداند. كه داراي دستگاهي بود كه پس از كشيده شدن كارت باركدي خاص براي ورود و خروجها در حافظه سيستم ذخيره شده و بعد از خالي كردن اطلاعات آن به كامپيوتر, بتوسط نرم افزار خاص حضور و غياب پردازش ميشدند. پردازشگر ۴ هسته اي در كنار رم ۱ گيگابايتي و فلش ۸ گيگاباتي نيز قدرت پردازش بالايي ايجاد مي­ كنند.

در هر مجموعه و سازماني ثبت تعطيلات رسمي در تقويم هاي كاري پرسنل از اهميت بالايي برخوردار است. همچنين با توجه به قابليت هاي شبكه عصبي در پردازش موازي, سرعت انجام محاسبات افزايش چشم گيري داشته است. سيستم هاي پردازش تصوير بر اساس الگوريتم هاي خاص و محاسبات رياضي، تصوير مورد نظر را به يك مجموعه اعداد تبديل مي كنند و براي هر چهره اعداد منحصر به فردي در پايگاه داده ها ذخيره مي شود. لازم به ذكر است كارت هاي مغناطيسي آسيب پذيرتر از كارت هاي بدون تماس مي باشد و با استفاده از اين كارت ها ديگر نگران خراب شدن كارت خود نخواهيد بود. مديران با ورود به حساب كاربري خود قادر به مشاهده ي پيام ها، درخواست هاي مرخصي، مأموريت و يا ثبت تردد كاربران خواهد بود. ZK UFace 102 داراي الگوريتم بسيار پيشرفته اي در تشخيص چهره و اثر انگشت است كه درصد خطاي آن را به صفر مي ­رساند و يكي از گزينه هاي بسيار مناسب است. امكان شناسايي چهره تقلبي و تكراري بودن چهره نيز وجود دارد. در هنگام قطع جريان برق ، باطري قابل شارژ تا حدود ۵ ساعت امكان استفاده از دستگاه را فراهم مي كند.

صفحه نمايش آن ۳ اينچي بوده و باتري داراي ظرفيت ۲۰۰۰ ميلي آمپر براي استفاده در هنگام قطعي برق موجود است. اين دستگاه اين قابليت را دارد كه تماني تردد ها را ضبط كند تا بتوان در هنگام نياز از آن استفاده كرد كه اين قابليت براي اداره ها و شركتهاي بزرگ بسيار ضروري مي باشد. براي تجربه كاربري بهتر مي­ توان عكس پرسنلي كارمندان را در دستگاه وارد كرد تا هنگام كنترل تردد نمايش داده شود. همچنين رابط كاربري آن نيز بر پايه اندرويد بوده و تجربه كاربري بسيار جالب و راحتي ارايه مي­ دهد. ويژگي جالب ديگر در اين سيستم حضور و غياب سيستم عامل اندرويد آن است كه تجربه كاربري بسيار بهتري ارايه مي­ نمايد. از ديگر امكانات عالي AC7000 مي­ توان به صفحه نمايش ال سي دي ۵ اينچي و رنگي آن اشاره كرد كه بسيار كاربرپسند است. 6. 2 رديف 16 تايي نمايشگر ال سي دي با زمينه روشن و 4 نمايشگر ال ائي دي جهت نمايش زمان . كمپاني ال جي از يكي از ساده ترين و در عين حال كارآمدترين متدهاي تشخيص چهره در گوشي هاي خود استفاده مي كند. Facestation2 اگر در روبروي نور مستقيم خورشيد نصب نشود، مي­ تواند در تمامي محيط هاي داخلي و خارجي بدون وقفه به تشخيص چهره بپردازد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه حضور غياب اثر انگشتي است.