بررسي 5 روش هك اسكنر اثر انگشت و نحوه جلوگيري از آنها

۳۱ فروردين ۱۳۹۹
۰۸:۴۰:۴۲
مديرعامل شركت
نظرات (0)

به كمك اين سيستم در زمان ورود و خروج هر فرد، تمامي مشخصات پرسنلي به همراه عكس وي براي ملاحظه مسئول مربوطه بر روي مانيتور نمايش داده مي شود. دستگاه حضور و غياب كارت خوان تايگر مي تواند با شناسايي كارت مخصوص هر فرد، ورود و خروج وي را ثبت كند. • يك دستگاه كارتخوان جهت تفكيك ثبت ورود و خروج … امكان تعريف گروههاي مختلف و تعريف تعرفه قيمت جداگانه و يا رايگان به صورت متفاوت براي هر گروه. اكثريت مردم براي بهره گيري از Face ID يا فيلتر هاي اينستاگرام مشكلي با سيستم تشخيص چهره ندارند ولي ممكن است اين تكنولوژي جديد كمي ترسناك به نظر برسد. در صورت غيبت مربي در صورت امكان جلسه جبراني برگزار خواهد شد كه حضور در جلسه جبراني الزامي نمي باشد ولي در صورت توافق بر تشكيل جلسه جبراني غيبت هنرجو درجلسه جبراني حساب شده و از شهريه كسر خواهد شد. كار نشدني اي نيست، ولي كار دشواري است.

ماژولهاي مرخصي و ماموريت : تعريف انواع مرخصي و محاسبهي دقيق مانده مرخصي با امكان فرمولنويسي و تعريف انواع ماموريت و محاسبه كاركرد ماموريت در اين سيستم امكانپذير است. ۲️⃣ مرخصي هاي روزهاي پنجشنبه، ۴ ساعت در نظر گرفته مي شود. دستگاه حضور و غياب براي هر مجموعه ايي مور نياز بوده و يك وسيله بسيار مهم براي كنترل ورود و خروج پرسنل و در نتيجه محاسبه حقوق آنها مي باشد. با اجرايي شدن سيستم مديريت تردد، سياستگذاري در مورد نحوه محاسبات و پرداخت حقوق و دستمزد، پاداش، … و اجراي آن به دقت و سادگي امكانپذير است. مرخصي، بخشي از روزهاي كاري است كه فرد شاغل، مي تواند در محل كار حاضر نشده و به كارهاي شخصي خود بپردازد. از مهمترين فرآيندهاي حوزه سرمايه انساني تحت تأثير توسط BPM Tools ميتوان به فرآيندهاي درخواست مرخصي، درخواست مأموريت و درخواست اصلاح تردد ناقص، درخواست تغيير گروه كاري و درخواست انواع مجوز اضافه كار كاركنان در بخشهاي مختلف اشاره كرد.

ابزارهاي مديريت فرآيندهاي كسبوكار (BPM Tools) راهكاران، ميتواند فرآيندهاي سازماني را بر بستر ERP راهكاران، پيادهسازي، شبيهسازي، اجرا و مانيتور كند. بهكارگيري ابزار BPM راهكاران در سازمان شما موجب ميشود كه فرآيندهاي مربوط به سرمايه انسانيتان به صورت مكانيزه انجام شود. اين ابزار توسعه يافته به دست مايكروسافت، ميتواند بر اساس يادگيري ماشيني سن تقريبي سوژه را حدس بزند. انواع مرخصي بر اساس دليل عدم حضور، ميزان روزهاي آن و حقوق حاكم بر آن متفاوت است. با پيادهسازي سيستم مديريت تردد، فرايندهاي دشوار و زمانبر محاسبهي حقوق و دستمزد، در كمترين زمان و بهشكل خودكار انجام ميشود. استفاده از سيستم حضور و غياب بيومتريك نياز به ثبت دستي زمان از بين مي رود. در واقع تجربه شما از تشخيص چهره به وسيله تصاوير سه بعدي انجام مي شود. اين نوع فناوري به كارفرما كمك مي كند تا زمان دقيق حضور و غياب كاركنان را ثبت كنند. نوآوري ها و تكنولوژي هاي جديد سبب پيشرفت هاي زيادي شده است كه به رونق كسب و كارها و بهره وري بيشتر كمك مي كند. ۵️⃣ مرخصي ساليانه كارگراني كه به كارهاي سخت و زيان آور اشتغال دارند ۵ هفته است.

 1. داراي نرخ خطاي مساوي پاييني ميباشد
 2. ويژگي هاي ادامه حسابرسي
 3. دستگاه حضور و غياب كارتي
 4. گزينه Set Up Face ID را انتخاب نماييد
 5. پردازنده RF900 از نوع ۱GHz است
 6. تهيهي مغايرت بانكي خودكار براي هر حساب

۴️⃣ ذخيره مرخصي بيش از ۹ روز مجاز نيست. همچنين با استفاده از اين تكنولوژي، ترك زود هنگام محل كار، تأخير و يا اضافه كاري هاي غير مجاز را نيز مي توان حذف نمود. ۳️⃣ مرخصي هاي ساعتي، هر ۴ ساعت يك روز محاسبه مي شود. مرخصي (تعطيلي كاري)، بخشي از روزهاي كاري است كه شخص ، به انجام امور شخصي خود مي پردازد. به كمك اين سيستم امكان دراختيار داشتن گزارشها و تحليلهاي دقيق و كاربردي از فرايندها و فعاليتهاي منابع سازماني فراهم است. سيستم مديريت تردد سازماني و كنترل تردد همكاران سيستم، با بهكارگيري فناوري RFID و بيومتريك در تشخيص و شناسايي افراد، نظارت دقيق منابع سازماني و افزايش بهرهوري كاركنان را به همراه دارد. بنجاق : همكار نازنين ؛ طناز قومسي ؛ جناب آقاي عبدوس - سلام و عرض ادب و احترام - جمشيدي و سايت بنچاق ، بايد به خودشان ببالند كه محل مراجعه ي سروران و همكاران خوبي چون شما باشند . همچنين از آن ميتوان در سيستمهاي پرداخت موبايلي به خوبي استفاده كرد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

قيمت دستگاه حضور غياب فراتكنو F400

۲۶ فروردين ۱۳۹۹
۰۹:۳۴:۴۱
مديرعامل شركت
نظرات (0)

با گذشت زمان و پيشرفت تكنولوژي در دنياي امروز دستگاه حضور و غياب جايگزين ورود و خروج هاي دستي شده است. با توجه به نوسانات اخير ارز و تلاطم در قيمت ها، يكي از پرسش هاي رايج امروز تمام كارآفرينان و مديراني كه در صدد خريد يك دستگاه حضور و غياب هستند، قيمت آن است. از راهكارهاي موجود جهت مرتفع نمودن مشكلات مذكور ، بهره گيري از يك نرم افزار حضور و غياب اتوماتيك مي باشد تا بخشي از اين بار را از دوش معاونين بردارد. يكي ديگر از مشكلات موجود كه منجر به نارضايتي مديران شده عدم ارسال برخي از sms ها از طريق پانل مي باشد كه شايد امكان دسترسي و بررسي sms هاي ارسالي را به كاربران نمي دهد. نرم افزار حضور و غياب توانا اولين و تنها سيستمي است كه ويژه مدارس طراحي گرديده و از همان ابتدا از هيچ دستگاه كنترل ترددي پرسنلي استفاده ننموده است. از طرفي در مدارس نيز ، نظارت و كنترل سخت و پرزحمت بر رفت و آمد دانش آموزان به ويژه در حجم بالا ، از معضلاتي است كه معاونين را هميشه درگير مي نمايد. همچنين اين سيستم براي پرسنل نيز كاربرد دارد. سيستم حضور و غياب يا ساعت حضور غياب دستگاهي است كه براي ثبت ورود و خروج كارمندان در يك محيط كاري به كار ميرود تا با توجه به كاركرد هر يك از پرسنل مديران بتوانند حقوق و دستمزد پرداخت كنند. اينكه ايجاد اين مدل، خودش كار سختي است و احتمال دارد اين مدل با اثر انگشت شما هم خواني نداشته باشد؛ چون اين مدل در يك پروسه ي غير صنعتي توليد مي شود.

هدف از اجراي اين سيستم ، ايجاد باشگاهي اتوماتيك بوده كه هر عضوي بدون روبرو شدن با هيچ اپراتوري ، خود عمليات مربوطه را انجام دهد . توضيحات : نرم افزار حضور و غياب توانا يك سيستم جامع هوشمند و كاملاً اتوماتيك مي باشد كه بر اساس كارت هاي هوشمند دانش آموزي كارمي كند. وظيفه اين بخش انتقال دادهها، بين اجزاء يك سيستم بيومتريك است. اين سنسورها وظيفه شناسايي فرد را با يك پارامتر يكتا (مثلا اثر انگشت يا شماره كارت پرسنلي) برعهده داشته و در ادامه انتقال اطلاعات فرد شناسايي شده به بخش پردازش و ذخيره اطلاعات به بخش دوم انجام مي شود. دستگاه حضور و غياب اثر انگشتها را همراه با اطلاعاتي كه در پايگاه داده خود دارد؛ مقايسه ميكند و تنها در صورت تطابق، به فرد اجازه ورود ميدهد. يك راه حل هوشمند است كه توسط گروه فني راما در اختيار كاربران عزيز قرار ميگيرد. در ادامه تصوير به سلولهاي 8 در 8 تقسيم ميشود تا يك بازنمايي فشرده ايجاد شود و HOG در برابر نويز مقاومت بيشتري بيابد.  • دستگاه كنترل تردد مستقل Stand Alone  • اثرانگشت ، كارت بدون تماس و كدFP--306  • جهت گراديان  • توانايي ذخيره 100 محصول در حافظه  • صفحه نمايش رنگي لمسي 3 / 4 اينچ (فارسي و انگليسي)  • Comparing Ultrasound with Conventional Finger-Scan Technologies ۱ اوت ۲۰۰۲  • امكان ارتباط با ساير برنامه هاي شركت
بسيار بالاست و از دقت بيشتري برخوردار مي باشد كه اين امر از بوجود امدن ترافيك جلوگيري مي نمايد. همه موارد ذكر شده برتري سيستم حضور و غياب كارتي نسبت به اثرانگشتي را اثبات مي نمايد. البته عليرغم كارآمدي اين سيستم تشخيص، مي توان با آرايش چهره و تغيير در كنتراست بخش هايي از چهره كه اسكن مي شوند، آن را فريب داد. همچنين از يژگي هاي تك و منحصربفرد نرم افزار حضور و غياب توانا اين است كه هر دانش آموز با زدن كارت خود مي تواند تصوير و نام و نام خانوادگي خود را بر روي LCD مدرسه مشاهده نمايد. را به صورت تك به تك بررسي نمايند. همچنين با نصب اپليكيشن انرويد مدرسه بر روي گوشي والدين آنها مي توانند گزارش حضور و غياب دانش آموزان را به صورت روزانه در گوشي خود مشاهده نمايند. پيامك هاي ورود و خروج و غيبت پرسنل به هنگام كارتزني در همان لحظه به موبايل والدين ارسال مي گردد. با نگه داشتن كارت مقابل دستگاه، SMS ورود، خروج و يا تاخير دانش آموزان در همان لحظه به موبايل والدين ارسال مي شود و در سيستم مدرسه نيز تمامي جزئيات ثبت مي گردد.

همچنين علاوه بر ارسال SMS ورود، خروج و يا تاخير به موبايل والدين، گزارش حضور و غياب فرزندان از طريق نرم افزار اندرويد نصب شده بر روي موبايل والدين نيز قابل دريافت مي باشد. همچنين طراحي زيركانه و زيباي اين كارت ها ، مي تواند تحريك و مبلغي مؤثر براي مدارس شما براي آشنايان و دوستان والدين دانش آموزان باشد. مدت زمان پيشنهادي براي اولين شارژ بين ۸ الي ۱۰ ساعت توصيه مي شود. دستگاه كنترل تردد مورد استفاده در نرم افزار مدرسه توانا قادر است بدون هيچگونه توقفي در مدت زمان 2 دقيقه اطلاعات 400 كارت هوشمند را بخواند. FBI FACES در كنار ابزارهاي حرفهاي خود كاربري بسيار سادهاي دارد و هر كاربري با هر سطح دانشي به سادگي ميتواند از اين نرم افزار استفاده و چهرههاي مورد نظر خود را شبيهسازي كند. تمامي نرم افزار و سخت افزارهاي مورد استفاده در نصب و راه اندازي پروژه هوشمندسازي مدارس توانا از محصولات خود شركت طرح انديشان مي باشد و هيچگونه وابستگي به ساير شركت هاي همكار ندارد. 10-يكي از مهمترين نكاتي كه بايد هنگام انتخاب و خريد دستگاه حضور و غياب در نظر بگيرد،گارانتي دستگاه و خدمات پس از فروش و نحوه پشتيباني شركت فروشنده است؟

مديريت كارمندان در محيط كار يكي از مواردي است كه مديران دائم بايد آن را درنظر بگيرند. كاربران علاوه بر محيط نرم افزار مدرسه ، از اين پانل نيز جهت ارسال پيام هاي تبليغاتي و ساير sms ها ( به صورت دستي نه به سهولت استفاده از نرم افزار ) استفاده نمايند. همچنين مشتريان بانك ها نيز از طريق شناسايي چهره جهت سرويس ها و خدمات بانكي، دسترسي به ATM و صندوق هاي اموال در بانك، قابل تشخيص خواهند بود. اگر همه پرسنل شما در همه روزهاي كاري ثبت تردد كنند، تعداد ترددهاي ثبت شده در يك روز حداقل 1000 تردد (حداقل يك ورود و يك خروج) خواهد بود و حافظه دستگاه ظرف مدت 10 روز پر خواهد شد. اگر يك زن بالاي 35 سال پس از تلاش به مدت 6 ماه باردار نشود، متخصص زنان مانند متخصص غدد درون ريز مي تواند به درمان مشكلات بالقوه باروري بپردازد. يكي ديگر از مشكلات اكثر مدارس عدم استفاده از اينترنت طبق مصوب آموزش و پرورش مي باشد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

يك دستگاه حضور و غياب اثر انگشت چگونه عمل مي كند؟

۲۶ فروردين ۱۳۹۹
۰۳:۴۵:۵۱
مديرعامل شركت
نظرات (0)

همان طور كه مشاهده مي كنيد, بردار ويژه در واقع شامل عكسهايي با همان ابعاد عكس هاي ورودي مي باشد كه شبيه به شبح هستند. از قابليتهاي ويژه ميتوان به دريافت كليه اطلاعات دانش آموزان و كارنامه هاي ايشان در كمترين زمان ( براي مثال : اطلاعات كامل ششصد دانش آموز به همراه كليه نمرات و كارنامه اينترنتي فقط در 15 ثانيه انتقال ميابد . براي اين كار از مجموعه داده يAT&T متعلق به دانشگاه كمبريج استفاده مي كنيم. دوما كاركنان بعضي از سازمان ها به دلايل شرايط خاص كاريشون در طول روز همش با مواد شيميايي و آب سر و كار دارن. امروزه كاربردهاي اين تكنولوژي در سطح دنيا در اكثر زمينهها قابل مشاهده بوده و حتي اين روند، رو به رشد ميباشد. دو مقوله مهم امنيت(Security) و همراه بودن(Mobility) از ويژگيهاي منحصربهفرد اين تكنولوژي است. اين تكنولوژي بواسطه تشخيص چهره زنده، تشخيص چندين چهره بصورت همزمان و همچنين تطبيق سريع چهره در حالت هاي يك به يك و يك به چند، ميزان كارايي، عملكرد و قابليت اطمينان سيستم را تضمين مي نمايد.

شما در اين بخش مي توانيد تمامي محصولات شركت ماداكتو با قيمت مناسب را ملاحظه بفرمائيد تنوع محصولات مانند دستگاه حضور و غياب اين امكان را به شما مي دهد تا بتوانيد قدرت انتخاب بيشتري داشته باشيد. ظرفيت تردد نيز عامل مهمي در تعيين قيمت دستگاه بوده و برخي از خريداران به دليل ارزان بودن، دستگاه داراي ظرفيت تردد كم را انتخاب ميكنند. يعني ما ميتوانيم در برخي از محيط كارها فرهنگي را حاكم كنيم كه نيازي به كارت ساعت زدن نباشد. به طور كلي نور محيط كار معمولي بين ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ لوكس است، پس بايد دستگاهي را انتخاب كرد كه توانايي شدت نور بالاي ۸۰۰۰ لوكس را داشته باشد. انتخاب دستگاه حضور و غياب مناسب با نوع فعاليت مجموعه شما، بر اساس ملاكهاي مختلفي صورت مي گيرد. فيلتر گابور يكي از روش هاي مبتني بر ويژگي است كه مي تواند براي رفع نقطه ضعف PCA مورد استفاده قرار گيرد.

سپس روش هاي استخراج ويژگي در چهره شرح داده مي شود. در زير ليست مقالات ترجمه شده با موضوع تشخيص چهره توسط سايت ترجمه فا تهيه شده كه ميتوانيد مقاله انگليسي را به صورت رايگان دانلود كرده و سپس ترجمه فارسي آن را كه توسط مترجمين مجرب ترجمه شده، خريداري نماييد. سپس يك دوربين CCD، پرتوهاي باز تابيده را دريافت كرده و از روي آنها يك عكس سياه و سفيد ميسازد. اين روش معمولا قدرت تشخيص موثري دارد و حتي اگر صورت فرد در زاويه درستي جلو دوربين قرار نگرفته باشد، اگر بدون پوشش باشد، به راحتي شناسايي مي شود. جهادگري فقط مربوط به رفع محروميتها و دفاع از مظلوميتها نيست. اگر يك انساني فقط اسير منافع خودش باشد و براي آرمان كار نكند، نميتواند زندگي جهادي داشته باشد. فاصله گرفتن نه به معناي اينكه آن ضوابط را بهعنوان حداقل رعايت نكند، بلكه به اين معنا كه فضاي رفتاري خودش را تحت حاكميت آن ضوابط قرار ندهد بلكه تحت حاكميت ارزشهاي اخلاقي قرار دهد.

 1. قابليت حمل و نقل آسان
 2. امكان ارسال پيامك ورود و خروج كاربران براي مدير
 3. به كارمند منابع انساني و يا كارمند IT نياز دارند
 4. يك سال گارانتي و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

به اين ترتيب آن فرد با اتصال و يا نزديك كردن كارت خود به دستگاه، زمان دقيق تردد خود را ثبت مي كند. جلوگيري از اتلاف وقت و سوء استفاده: برخي از افراد وقت خود را صرف انجام كارهاي بيهوده كرده و يا به جاي همكار خود كه دير كرده كارت مي زنند؛ جلوگيري مي شود. دقت فرماييد كرم زينك را به نسبت يك سوم كرم هاي ديگر استفاده نماييد. اين دستگاه براي اتصال به كامپيوتر و گوشيهاي هوشمند طراحي شده و به كمك آن ميتوان اسكن اثر انگشت را در هر حالتي و در حضور نور يا بدون حضور نور انجام داد. ما كيفيت قيمت دستگاه حضور و غياب خود را تضمين خواهيم كرد همانطور كه مستحضر هستيد امر مديريت نياز به ابزار دقيق دارد تا با اتوماسيون سازماني به اهداف و استراتژي هاي شما كمك شايان داشته باشد. اين ويژگيها از زمان تولد انسان و گاهي هم قبل از تولد انسان شروع به شكل گيري مي كنند و تا آخر عمر در بدن انسان ثابت و غيرقابل تغيير هستند. در اين قسمت ما به نحوه عملكرد دستگاه حضور و غياب اشاره مي كنيم.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

نرم افزار اكسس كنترل ويسمن

۲۶ فروردين ۱۳۹۹
۰۱:۱۲:۲۷
مديرعامل شركت
نظرات (0)

اولا، چهره هاي مختلف ممكن است بسيار شبيه به نظر برسند، به اين معنا كه هر صورت شامل دو چشم، دو گوش، يك بيني و يك دهان مي باشد، در نتيجه به تفكيك دقيقي نيازمند است. هدف اصلي اين شركت از توليد نرم افزار انبارداري ثبت دقيق گردش كالا و امكان دسترسي به سادهترين و راحتترين شكل ممكن به گزارشات و امكان كنترل دقيق بر گردش كالا است. نرم افزار حضور و غياب «تايمنيكس» جايگزين بسيار خوبي براي دستگاه حضور و غياب(دستگاه ساعتزن) است. واضح است كه اين روش در مقايسه با تشخيص چهره به صورت دو بعدي دقت بسيار بيشتري دارد. ز- افشاي سئوالات آزمون يا تلاش در جهت دستيابي و افشاي آن يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون به هر نحو. البته بايد توجه داشت اگر بين كار و تشويق نسبتي مناسب برقرار نباشد، روحيه سعي و تلاش از بين مي رود. ما در اين قسمت تلاش نموده ايم آنچه كه شما از يك دستگاه حضورغياب نياز داريد را به ساده ترين شكل در اختيارتان بگذاريم.

 

 • سازگاري با موبايل
 • مديريت مبتني بر باركد
 • آزمايش دياناي
 • درگاه USB
 • پيام خصوصي

جمعيت اين استان طبق سرشماري سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۱۳٬۲۶۷٬۶۳۷ نفر بودهاست كه ۱۲٬۴۵۲٬۲۳۰ در نفاط شهري و ۸۱۴٬۶۹۸ در نقاط روستايي ساكن هستند. ازآنجا كه تجمع رگهاي زير پوست صورت در هر فرد شكل متفاوتي دارد، تمايز رنگ بين نقاط مختلف صورت ثابت ميماند. اين نقاط يك شبكه الاستيكي با نسبتهاي ثابت ميسازد. در كنار هر دستگاه حضور و غياب و كنترل تردد، يك نرم افزار نياز است كه بتوان انواع گزارش را از اطلاعات خام دستگاه گرفت. كه شامل دستگاهي بود كه پس از كشيدن كارت باركدي به آن ورود و خروجها در حافظه سيستم ذخيره ميشدند و پس از تخليه اطلاعات به كامپيوتر توسط نرم افزار مخصوص حضور و غياب پردازش ميشدند. شركت علم وصنعت، توليد كننده انواع ساعت حضوروغياب ،ساعت،،نرم افزار ،ساعت هاي حضور … پس از تكميل ثبت نام استفاده از پشتيباني آنلاين امكان پذير ميباشد. اين سيستم جز زير سيستم هاي نرم افزار هوشمند يكپارچه مديريت منابع انساني مي باشد. اگر ميخواهيد بدانيد براي اتوماسيون و هوشمند سازي باشگاه ورزشي علاوه بر نرم افزار به چه تجهيزات سخت افزاري نياز است، حتما به لينك مربوطه مراجعه فرماييد.

جواهر هوشمند با بهره … محاسبه خودكار قيمت و نمايش جزئيات قطعه طلا يا جواهر مورد نظر مشتري. گروهبندي و دسته بندي كالاها و نمايش درختي كالاها. ترجمه هاي آماده سايت ترجمه فا، به سه دسته ويژه، ارزان و رايگان تقسيم ميشوند. صدور ورود به انبار و خروج از انبار و ثبت آمار تعدادي و ريالي با حفظ طبقه بندي گروه، دسته و كد كالا. گزارشات تعبيه شده در سيستم ورود و خروج اين امكان را براي كاربران فراهم مي نمايند تا بتوانند گزارشات مختلف محاسبه اي، آماري و مقايسه اي را از سيستم دريافت نمايند. • مقبوليت: كه نشان ميدهد در حال حاضر تا چه اندازه سيستمهاي شناسايي بيومتريك براي افراد در زندگي روزمره قابل قبول ميباشد. چه دستگاهي براي مركز شما مناسبتر است ؟ با استفاده هر چه گستردهتر از سيستم هاي كامپيوتري در امور مختلف اداري ، نقش نرمافزار مناسب و بهينه در اين سيستم ها بسيار ضروري بوده و در اين بين سيستم هاي كنترل كاركرد از جايگاه خاصي برخوردار هستند . اين نرم افزار ها بسيار كارآمد مي باشدو مي تواند درمواردي كه نياز به دوركاري و يا كار خارج ازمحيط اداري مي باشدو دسترسي به دستگاه حضور و غياب غيرممكن است بسيار مفيد واقع شود . نرم افزار حضور و غياب پيشرفته با توجه به آخرين تغييرات قوانين اداره كار ايران ساختار يافته و با تغييرات اين قوانين سازگار است و قابليت بروز رساني دارد.

از ديگر امكانات همراه دستگاه EB-142 مي توان به داشتن سخنگوي فارسي، سيستم عامل لينوكس، قابليت تعريف ۱۰ اثر انگشت براي هر نفر و تعريف كليد چهار عملياتي اشاره كرد. از مهمترين ويژگيهاي اين سيستم حضورو غياب ميتوان به كليدهاي برجسته و مقاوم ميكروسوييچي و باطري داخلي اشاره نمود. با امكاني كه در سيستم ورود و خروج قرار داده شده مي توان اطلاعات مربوط به ماموريت ها و مرخصي هاي پرسنل را از سيستم ماموريت و مرخصي دريافت نمود. در روش هاي سنتي كه عموما با دفاتر عظيم حضور و غياب و دفترهاي شرح وقايع روزانه انجام مي شد، كار به كندي انجام مي شد و محاسبه ميزان كاركرد و روزهاي حضور كاركنان در محل كار دشوار مي نمود. تعيين آدرس كالا در مشخصات كالا و نمايش در جستجوي كالا براي دسترسي آسان به محل فيزيكي كالاها. در حقيقت در اين مرحله تصوير خروجي كه بايستي توسط ماژول طبقهبندي كننده براي تعيين هويت و تشخيص چهره مورد استفاده قرار ميگيرد.

دنبال كردن خط ديد چشم و تعيين نژاد ، جنس ، سن و حالت صورت از جمله اين كاربردها هستند كه بعضي از آنها در ارتباط بين انسان و كامپيوتر مفيد هستند. شما مي توانيد از برنامه FaceLock براي قفل كردن برنامه ها، قفل كردن گالري، قفل كردن واتس آپ و فيس بوك خود استفاده كند تا هيچ كس نتواند در اين برنامه هاي شما جاسوسي كند. وارد كردن و خروجي گرفتن اين اطلاعات ساعت هاي كار دستي ثبت داده ها در ليست حقوقي را حفظ مي كند و خطر اشتباه را كاهش مي دهد. گياه پنجانگشت كه داراي خواص ضد سرطاني است، توانايي زيادي براي كاهش سطح تستوسترون و مهار رشد سلولهاي سرطاني پروستات در بدن دارد. با استفاده از امكانات ساده آن, ضمن كاهش هزينه, بهرهوري كسب و كارتان را افزايش دهيد . براي تاييد هويت كاركنان زمان ورود به شركت يا ايجاد دسترسي به بخشهاي مختلف سازمان، يا حتي استفاده از دستگاههاي ديجيتال و تشخيص متهمان فراري و تحت تعقيب از اين نوع سيستمها استفاده ميشود. علاوه بر اين، زمان دقيق كاركرد كاركنان جهت محاسبه دقيق حقوق و اطلاع از ارزشي كه كاركنان براي كارشان قائل بوده اند. پارامترهاي كاركرد كاركنان شامل : ميزان كاركرد ، غيبت ، مرخصي ، مأموريت و اضافه كاري مي باشد كه توسط سيستم حضور و غياب ثبت ومحاسبه مي گردد .

نرم افزار حضور و غياب پيشرفته يك سيستم حضور و غياب حرفه اي با تمامي امكانات نسخه پايه است كه ظرفيت ها و قابلت هاي ويژه اي به آن اضافه شده. نرم افزار حضور و غياب نسخه پايه با توجه به آخرين تغييرات قوانين اداره كار ايران ساختار يافته و با تغييرات اين قوانين سازگار است و قابليت بروز رساني دارد. تمام نسخه هاي نرم افزار انبارداري ميزان داراي امكان كاركرد با دستگاه باركد خوان است. نرم افزار يكپارچه حضور و غياب علم گستر صدف ، امكان كنترل حضور وغياب را از هر نقطه وزماني فراهم مي سازد. با توجه به مشكلات مدارس در زمينه حضوروغياب و كنترل تردد دانش آموزان ، شركت علم گستر صدف اقدام به تجهيز سيستم حضور وغياب در مدارس كرده تا بتواند براي رفع مشكلات مدارس كشور اقدام نمايد. پس در قدم نخست به طور كامل لبه فوقاني صفحه نمايش آيفون خود و نوار مشكي رنگي كه در اين بخش واقع شده را تميز كنيد و سپس دوباره عملكرد فيس آيدي را بررسي نماييد. پس در صورتيكه چنين حساسيتي را داريد گزينه اثرانگشتي پيشنهاد مي گردد .


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

نرم افزار اكسس كنترل ويسمن

۲۶ فروردين ۱۳۹۹
۰۱:۱۰:۳۶
مديرعامل شركت
نظرات (0)

اولا، چهره هاي مختلف ممكن است بسيار شبيه به نظر برسند، به اين معنا كه هر صورت شامل دو چشم، دو گوش، يك بيني و يك دهان مي باشد، در نتيجه به تفكيك دقيقي نيازمند است. هدف اصلي اين شركت از توليد نرم افزار انبارداري ثبت دقيق گردش كالا و امكان دسترسي به سادهترين و راحتترين شكل ممكن به گزارشات و امكان كنترل دقيق بر گردش كالا است. نرم افزار حضور و غياب «تايمنيكس» جايگزين بسيار خوبي براي دستگاه حضور و غياب(دستگاه ساعتزن) است. واضح است كه اين روش در مقايسه با تشخيص چهره به صورت دو بعدي دقت بسيار بيشتري دارد. ز- افشاي سئوالات آزمون يا تلاش در جهت دستيابي و افشاي آن يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون به هر نحو. البته بايد توجه داشت اگر بين كار و تشويق نسبتي مناسب برقرار نباشد، روحيه سعي و تلاش از بين مي رود. ما در اين قسمت تلاش نموده ايم آنچه كه شما از يك دستگاه حضورغياب نياز داريد را به ساده ترين شكل در اختيارتان بگذاريم.

 

 • سازگاري با موبايل
 • مديريت مبتني بر باركد
 • آزمايش دياناي
 • درگاه USB
 • پيام خصوصي

جمعيت اين استان طبق سرشماري سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۱۳٬۲۶۷٬۶۳۷ نفر بودهاست كه ۱۲٬۴۵۲٬۲۳۰ در نفاط شهري و ۸۱۴٬۶۹۸ در نقاط روستايي ساكن هستند. ازآنجا كه تجمع رگهاي زير پوست صورت در هر فرد شكل متفاوتي دارد، تمايز رنگ بين نقاط مختلف صورت ثابت ميماند. اين نقاط يك شبكه الاستيكي با نسبتهاي ثابت ميسازد. در كنار هر دستگاه حضور و غياب و كنترل تردد، يك نرم افزار نياز است كه بتوان انواع گزارش را از اطلاعات خام دستگاه گرفت. كه شامل دستگاهي بود كه پس از كشيدن كارت باركدي به آن ورود و خروجها در حافظه سيستم ذخيره ميشدند و پس از تخليه اطلاعات به كامپيوتر توسط نرم افزار مخصوص حضور و غياب پردازش ميشدند. شركت علم وصنعت، توليد كننده انواع ساعت حضوروغياب ،ساعت،،نرم افزار ،ساعت هاي حضور … پس از تكميل ثبت نام استفاده از پشتيباني آنلاين امكان پذير ميباشد. اين سيستم جز زير سيستم هاي نرم افزار هوشمند يكپارچه مديريت منابع انساني مي باشد. اگر ميخواهيد بدانيد براي اتوماسيون و هوشمند سازي باشگاه ورزشي علاوه بر نرم افزار به چه تجهيزات سخت افزاري نياز است، حتما به لينك مربوطه مراجعه فرماييد.

جواهر هوشمند با بهره … محاسبه خودكار قيمت و نمايش جزئيات قطعه طلا يا جواهر مورد نظر مشتري. گروهبندي و دسته بندي كالاها و نمايش درختي كالاها. ترجمه هاي آماده سايت ترجمه فا، به سه دسته ويژه، ارزان و رايگان تقسيم ميشوند. صدور ورود به انبار و خروج از انبار و ثبت آمار تعدادي و ريالي با حفظ طبقه بندي گروه، دسته و كد كالا. گزارشات تعبيه شده در سيستم ورود و خروج اين امكان را براي كاربران فراهم مي نمايند تا بتوانند گزارشات مختلف محاسبه اي، آماري و مقايسه اي را از سيستم دريافت نمايند. • مقبوليت: كه نشان ميدهد در حال حاضر تا چه اندازه سيستمهاي شناسايي بيومتريك براي افراد در زندگي روزمره قابل قبول ميباشد. چه دستگاهي براي مركز شما مناسبتر است ؟ با استفاده هر چه گستردهتر از سيستم هاي كامپيوتري در امور مختلف اداري ، نقش نرمافزار مناسب و بهينه در اين سيستم ها بسيار ضروري بوده و در اين بين سيستم هاي كنترل كاركرد از جايگاه خاصي برخوردار هستند . اين نرم افزار ها بسيار كارآمد مي باشدو مي تواند درمواردي كه نياز به دوركاري و يا كار خارج ازمحيط اداري مي باشدو دسترسي به دستگاه حضور و غياب غيرممكن است بسيار مفيد واقع شود . نرم افزار حضور و غياب پيشرفته با توجه به آخرين تغييرات قوانين اداره كار ايران ساختار يافته و با تغييرات اين قوانين سازگار است و قابليت بروز رساني دارد.

از ديگر امكانات همراه دستگاه EB-142 مي توان به داشتن سخنگوي فارسي، سيستم عامل لينوكس، قابليت تعريف ۱۰ اثر انگشت براي هر نفر و تعريف كليد چهار عملياتي اشاره كرد. از مهمترين ويژگيهاي اين سيستم حضورو غياب ميتوان به كليدهاي برجسته و مقاوم ميكروسوييچي و باطري داخلي اشاره نمود. با امكاني كه در سيستم ورود و خروج قرار داده شده مي توان اطلاعات مربوط به ماموريت ها و مرخصي هاي پرسنل را از سيستم ماموريت و مرخصي دريافت نمود. در روش هاي سنتي كه عموما با دفاتر عظيم حضور و غياب و دفترهاي شرح وقايع روزانه انجام مي شد، كار به كندي انجام مي شد و محاسبه ميزان كاركرد و روزهاي حضور كاركنان در محل كار دشوار مي نمود. تعيين آدرس كالا در مشخصات كالا و نمايش در جستجوي كالا براي دسترسي آسان به محل فيزيكي كالاها. در حقيقت در اين مرحله تصوير خروجي كه بايستي توسط ماژول طبقهبندي كننده براي تعيين هويت و تشخيص چهره مورد استفاده قرار ميگيرد.

دنبال كردن خط ديد چشم و تعيين نژاد ، جنس ، سن و حالت صورت از جمله اين كاربردها هستند كه بعضي از آنها در ارتباط بين انسان و كامپيوتر مفيد هستند. شما مي توانيد از برنامه FaceLock براي قفل كردن برنامه ها، قفل كردن گالري، قفل كردن واتس آپ و فيس بوك خود استفاده كند تا هيچ كس نتواند در اين برنامه هاي شما جاسوسي كند. وارد كردن و خروجي گرفتن اين اطلاعات ساعت هاي كار دستي ثبت داده ها در ليست حقوقي را حفظ مي كند و خطر اشتباه را كاهش مي دهد. گياه پنجانگشت كه داراي خواص ضد سرطاني است، توانايي زيادي براي كاهش سطح تستوسترون و مهار رشد سلولهاي سرطاني پروستات در بدن دارد. با استفاده از امكانات ساده آن, ضمن كاهش هزينه, بهرهوري كسب و كارتان را افزايش دهيد . براي تاييد هويت كاركنان زمان ورود به شركت يا ايجاد دسترسي به بخشهاي مختلف سازمان، يا حتي استفاده از دستگاههاي ديجيتال و تشخيص متهمان فراري و تحت تعقيب از اين نوع سيستمها استفاده ميشود. علاوه بر اين، زمان دقيق كاركرد كاركنان جهت محاسبه دقيق حقوق و اطلاع از ارزشي كه كاركنان براي كارشان قائل بوده اند. پارامترهاي كاركرد كاركنان شامل : ميزان كاركرد ، غيبت ، مرخصي ، مأموريت و اضافه كاري مي باشد كه توسط سيستم حضور و غياب ثبت ومحاسبه مي گردد .

نرم افزار حضور و غياب پيشرفته يك سيستم حضور و غياب حرفه اي با تمامي امكانات نسخه پايه است كه ظرفيت ها و قابلت هاي ويژه اي به آن اضافه شده. نرم افزار حضور و غياب نسخه پايه با توجه به آخرين تغييرات قوانين اداره كار ايران ساختار يافته و با تغييرات اين قوانين سازگار است و قابليت بروز رساني دارد. تمام نسخه هاي نرم افزار انبارداري ميزان داراي امكان كاركرد با دستگاه باركد خوان است. نرم افزار يكپارچه حضور و غياب علم گستر صدف ، امكان كنترل حضور وغياب را از هر نقطه وزماني فراهم مي سازد. با توجه به مشكلات مدارس در زمينه حضوروغياب و كنترل تردد دانش آموزان ، شركت علم گستر صدف اقدام به تجهيز سيستم حضور وغياب در مدارس كرده تا بتواند براي رفع مشكلات مدارس كشور اقدام نمايد. پس در قدم نخست به طور كامل لبه فوقاني صفحه نمايش آيفون خود و نوار مشكي رنگي كه در اين بخش واقع شده را تميز كنيد و سپس دوباره عملكرد فيس آيدي را بررسي نماييد. پس در صورتيكه چنين حساسيتي را داريد گزينه اثرانگشتي پيشنهاد مي گردد .


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

آموزش آشنايي با دستگاه حضور و غياب

۲۶ فروردين ۱۳۹۹
۱۲:۱۹:۲۴
مديرعامل شركت
نظرات (0)

پيشنهاد مي كنيم كانال فاسافتكو را در تلگرام دنبال كنيد. پس از آن در سال ۱۸۹۴ دانيل ام كوپر اولين دستگاه حضور و غياب كارتي را اختراع كرد كه با نام ساعت حضور و غياب روچستر شهرت يافت. پس از تكميل برنامه درسي تمامي كلاس ها ، مي توان به سادگي از بخش گزارشات از آن پرينت گرفت و برنامه ها را در اختيار دانش آموزان قرار داد. در سيستم نمره دهي نيز جهت نمره دهي چهار گزينه خيلي خوب ، خوب ، قابل قبول و نياز به تلاش بيشتر در اختيار معلمان قرار مي گيرد. به ويژه زماني كه اين كارنامه ها به صورت رنگي در اختيار آنها قرار گيرد. بنابراين بايد سيستمي ارائه گردد كه بتواند قابليت هاي بسياري را بدون هيچ محدوديتي و با انعطاف پذيري بالا در اختيار كاربران قرار دهد. نرم افزار مديريت هوشمند توانا اين امكان را فراهم نموده تا با ورود انبوه اطلاعات دانش آموزي به سيستم ، بانكهاي منسجم اطلاعاتي در اختيار كاربران قرار گيرد تا در مواقع نياز به آسودگي از آن استفاده نمايند. با اين حال برخلاف سيستم هاي حضورغياب داخلي، ارتقا و پشتيباني از نرم افزار آنلاين حضورغياب به صورت ۲۴ ساعته انجام مي گيرد. تشكيل پرونده الكترونيكي پرسنل نيز از طريق ورود اطلاعات كادر اداري ، آموزشي و مديريتي مدرسه به نرم افزار مدرسه توانا امكانپذير مي باشد . دستگاه هاي حضور و غياب يكي از انواع ماشين هاي اداري هستند كه امروزه از الزامات هر شركت و اداره اي مي باشند. لازم به ذكر است شما مي توانيد به تعداد نامحدود پرونده الكترونيكي دانش آموز و كادر اداري و آموزشي تعريف نمائيد.

 

 • و …
 • قابليت ثبت غذا از طريق نرم افزار رزرو غذا
 • مناسب براي خانه
 • ارسال دلايل تاخيروغيبت دانش آموز در قالب توضيحات

همچنين اين سيستم هيچ محدوديتي در تعداد و ظرفيت اطلاعات ثبت شده دانشآموزان ندارد. پس از ورود اطلاعات نمره دانش آموزان ، معلم مي تواند در همان لحظه با استفاده از بخش ارسال پيام كوتاه نرم افزار ، اقدام به اطلاع رساني نمايد. پذيرنده موظف به اعلام سرقت و مفقودي دستگاه شده مي باشد و بايد تعهد نمايد كه درصورت تغيير آدرس و يا شغل، موضوع را در اسرع وقت به شركت ارائه دهنده خدمات پرداخت اطلاع دهد. اگرچه نرم افزار دستگاه نقشي حياتي دارد، اما سخت افزار ميتواند به راحتي قيمت دستگاه حضور و غياب را تغيير دهد. پرتال به وب سايت هايي تلقي مي شوند كه بصورت دايناميك محتوياتش قابل تغيير مي باشد و مدير سايت نياز به دانش فني براي استفاده از آن را ندارد. سيستم اتوماسيون آموزشگاه بهسامان مورد تاييد 100 ها آموزشگاه برتر در سراسر كشور مي باشد.نرم افزار مديريت آموزشگاه بهسامان نخستين و جامع ترين نرم افزار مديريت آموزشگاهي تحت وب در كشور است.

يكي از مشكلات موجود ، عدم رضايت مديران مدارس از وب سايت هاي ارائه شده به آنها مي باشد. متاسفانه به دليل ضعف موجود در پرتال هاي موجود و عدم تمركز بر روي بخش تهيه گزارشات ، كارنامه و نمودارهاي هاي كيفي شاهد عدم نارضايتي مديران بوده ايم. شركت طرح انديشان توليد موفق به ارائه پكيج نرم افزاري توانا در جهت مديريت هوشمند اين اطلاعات گرديده است كه سهولت در استفاده و كاربري با داشتن حداقل دانش كامپيوتري را در طراحي برنامه را در نظر گرفته ايم. كارنامه هاي از پيش آماده شده با يك كليك از بخش هاي بسيار كاربردي اين نرم افزار مي باشد كه حجم كار پرزحمت و پرخطاي تهيه كارنامه ي دستي براي دانش آموزان توسط معاونين را به حداقل ممكن رسانده است. فاصله گرفتن نه به معناي اينكه آن ضوابط را بهعنوان حداقل رعايت نكند، بلكه به اين معنا كه فضاي رفتاري خودش را تحت حاكميت آن ضوابط قرار ندهد بلكه تحت حاكميت ارزشهاي اخلاقي قرار دهد. در اين زير سيستم حق التدريس اساتيد و كاركنان براساس نوع قرارداد مشخص و فيش هاي حقوقي صادر مي گردد تمام ضوابط ، بندها و تبصره ها در قرار داد در اين نرم افزار مشخص مي گردد.

ارسال sms يادآوري بدهي و قسط ها كه البته با وجود گزينه اي در نرم افزار مي توان sms هاي اطلاع رساني را به طور اتوماتيك و بدون نياز به نظارت در زمان هاي خاصي ارسال نمود. همچنين در اين صفحه ، معلم مي تواند عمل حضور و غياب كلاسي دانش آموزان را جهت اطلاع خويش انجام دهد. تعيين نمود. به اين ترتيب در هنگام تهيه گزارش و يا كارنامه دانش آموزان و يا ارسال SMS بتوان بر اساس نوع آزمون و ارزيابي اطلاعات را گزينش نمود. دستگاه هاي حضور و غياب بر اساس نوع عملكردشان به دسته هاي مختلفي طبقه بندي مي شوند. به وسيله اين اين نرمافزار حضور و غياب ميتوانيد روند پيشرفت كار و ساعات كاري صرف شده براي انجام پروژهها را زير نظر گرفته و وقت خود را به صورت مؤثر مديريت كنيد. حال كه دربارهي چند نمونه از مزاياي دستگاه حضور غياب با اثر انگشت صحبت كرديم؛ لازم است چند عيب اين دستگاه را هم متذكر شويم تا شما بتوانيد بهتر تصميم بگيريد و محصول مورد نظر خود را انتخاب كنيد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

دستگاه ساعت زني با دوسنسور اثر انگشت مدل MD-1001

۲۶ فروردين ۱۳۹۹
۱۱:۲۷:۰۵
مديرعامل شركت
نظرات (0)

همچنين انواع فرمهاي كنترل تردد، از نرم افزار فرمساز و مديريت گردش كار پيوست پس از طي فرآيند تاييد و تكميل در نرم افزار حضور و غياب ثبت مي گردند . پس بدون سنسور مربوطه چگونه عمل خواهد كرد؟ بعد روي Trusted Face تپ كنيد و مراحل مربوطه را دنبال كنيد. سپس به كمك الگوريتم هاي مربوطه مشخص مي كند كه چشم ها به كدام سمت نگاه مي كنند و يا دهان باز است يا بسته و در كل موارد اين چنيني را تشخيص مي دهد. همانطور كه كارتهاي بدون تماس، كارتهاي مقوايي و باركدي را به گوشه راندند و همانگونه كه اثر انگشت، كارتهاي بدون تماس را از دور خارج كردند، تشخيص چهره نيز اثرانگشت را تحت شعاع قرار خواهد داد. با استفاده از Action Unit­هايي (توضيح در صفحه آخر) كه از چهره استخراج مي­شود و يادگيري ماشين همه منظوره General Purpose، Machin Learning دقت تشخيص چهره را مي توان افزايش داد.  • 3- سنسور نوري (Optical)  • درگاه RS232 / RS485  • 6دستگاه حضور و غياب دينگ طرح ۱۵ كاربر مدل AT480-15  • ارسال پيامك به والدين غايبين  • نرم افزار حضور و غياب  • دستگاه كيسه پر كن يا پكر  • (پارامترهاي رفتاري)
اما Face Detection يا بهتر بگوييم شناسايي چهره، داراي عملكرد هوشمندانه و پيشرفته تري است و امكان تشخيص چهره هاي مختلف در آن امكان پذير است. برترين برندهاي خارجي در اين حوزه دو برند كره اي سوپريما (Suprema) و ويردي (Virdi) است. اين نرم افزار در 15 ثانيه هر چند تا دانش آموز كه داريد رو از پشتيبان برنامه آموزش و پرورش ميگيره و با دقت تمام در تلفن گويا ميچيند و ثبت ميكند .ديگه چي بهتر از اين ميشه ؟ • تمايز: هر دو نفر بايد به اندازه كافي ا ز نظر آن مشخصه بيومتريكي تفاوت داشته باشند. اكثريت مردم براي بهره گيري از Face ID يا فيلتر هاي اينستاگرام مشكلي با سيستم تشخيص چهره ندارند ولي ممكن است اين تكنولوژي جديد كمي ترسناك به نظر برسد. مي تواند در سيستم شناسايي / تشخيص چهره ثبت نام از داده هاي ثبت شده در گذشته ثبت شده است. شايد بتوان گفت در حال حاضر در دنيا يكي از جذاب ترين بخش هاي پردازش تصوير، كاربرد تشخص چهره يا Face Recognition است.

به طور مثال دستگاه حضورغياب از پورت هاي مختلفي مانند usb، وب سرويس در صورت انتخاب مشتري و همچنين واي فاي دار نام برد. يكي از موارد مهم و موثر بر قيمت دستگاه حضور و غياب ، حافظه آن مي باشد. كارتهاي بدون تماس هوشمند، مجهز به چيپ حافظه قابل خواندن و نوشتن بوده و از دوام و كيفيت بالايي نيز برخوردارند. بدين معني كه اين نوع تصوير برداري در تاريكي كاربرد ندارند و در نور هاي كم نيز زياد قابل اعتماد نيستند. اگر شما با برنامه هاي قفل چهره اندرويد بيشتري آشنايي داريد و يا تجربه استفاده از اين گونه برنامه ها را داريد مي توانيد تجربيات، نظرات و پيشنهادات خود را در بخش ديدگاه اين پست با ما در ميان بگذاريد. نرم افزار اكسس كنترل ويسمن در بسياري از مجموعه ها و سازمان ها و اماكن فرهنگي و ورزشي كاربرد دارد. با استفاده از سخت افزار قدرتمند و الگوريتم پيچيده شناسايي اثر انگشت اين دستگاه قادر به شناسايي تا 20.000 اثرانگشت در ثانيه است . چهره خواني : چـهره خـوانـي به اين مـعـنـا است كه شما فـقــط با با نگاه كردن به صورت اشخاص پي بـه خـصـوصـيات اخلاقي و شخصيتي او ببريد.

يكي از دوستان من، پوست تيره دارد و نمي داند كه ليزر جنتل مكس پرو براي او هم جواب مي دهد يا خير؟ با يك تصوير صاف، كامپيوتر مي تواند به عنوان مثال فاصله دهان شما را از ساير المان هاي صورت بسنجد، ولي نمي تواند طول بيني يا پيشاني شما را اندازه گيري كند؛ به همين دليل امنيت آنها پايين است. بايد توجه داشت اين دستگاه قابليت استفاده در محيط هاي داخلي است و نبايد جلوي نور آفتاب قرار گيرد و همچنين با كمترين تاخير كه افراد در مقابل دوربين قرار ميگيرند شناسايي خواهند شد . به صورت آنلاين تردد افراد را ثبت كرده و در هر لحظه وضعيت كاري كارمندان رو مشخص مي نمايد. قسمت سخت افزاري كه شامل دستگاه هاي حضور و غياب مي شوند كه بخش ثبت تردد پرسنل شما را صرفا برعهده دارند و وظيفه آنها منوط به ثبت تردد پرسنل شماست. اين دستگاه از جديدترين ورژن الگوريتم تشخيص چهره دنيا استفاده مي كند .سرعت آن فوق العاده بالا و از اثر انگشت سريعتر مي باشد .

تكنولوژي تشخيص اثر انگشت زنده در دستگاه حضور و غياب ، رشد بسيار زيادي داشته است. برنامه IObit Applock به تازگي قفل چاپ اثر انگشت و قفل صفحه نمايش را براي محافت از حريم خصوصي اضافه كرده است. اين به ديتابيس اضافه مي شود و هر زمان كه اسكن انجام شود براي مقايسه استفاده مي شود. براي اين كار مي توانيد از اعضاي خانواده بخواهيد در جلوي دوربين بايستند يا تصاوير آن را به صورت دستي به پايگاه داده اضافه كنيد. اما در آينده احتمالا شاهد بهره گيري از تكنولوژي سونار (فاصلهيابي صوتي) براي خلق تصاوير سه بعدي چهره در محيط هاي مختلف خواهيم بود و در كنار آن احتمالا راهي براي پردازش سريعتر داده هاي چهره به كار برده شود. بازشناخت چهره امروزه توسط سيستم هاي كامپيوتري انجام مي شود كه معمولا با عنوان شناسايي چهره و يا بازشناخت چهره بيان ميگردد. به گزارش گروه اقتصاد بينالملل فارس، رويترز مدعي شد يك خبرگزاري عراقي اعلام كرده است عراق ايرويز خدمات هوايي به ايران را به عنوان يك اقدام حفاظتي در برابر شيوع ويروس كرونا به حالت تعليق درآورده است.

چهره شما كليد باز كردن قفل موبايل است. شما مي توانيد از برنامه FaceLock براي قفل كردن برنامه ها، قفل كردن گالري، قفل كردن واتس آپ و فيس بوك خود استفاده كند تا هيچ كس نتواند در اين برنامه هاي شما جاسوسي كند. مديران مي توانند اجازه اصلاحات قبل از پرداخت حقوق اعم از مرخصي ، ترددهاي ناقص ، ماموريت و غيره را داده و سپس سيستم حقوق و دستمزد فيش ماهانه را صادر كند. كه از جمله آن مشخص كردن اجزاء چشم و تعيين حالت و موقعيت آنها مي باشد. با توجه به اينكه بازار اين دستگاهها بسيار وسيع است، عملاً شناخت همه آنها غير ممكن است و تنها ميتوانيد چند برند معروف را شناسايي كرد. البته اين موضوع به دليل امنيت و دقت بالاي آنها نيست، بلكه به خاطر سادگي آن است. اگر سرويسهاي اياب و ذهاب خارج شركت كه كاركنان را براي شيفتهاي مختلف به شركت ميآورند، به اين برچسبها مجهز شوند، ورود و خروج و حتي تاخير آنها ثبت ميشود. همچنين علاوه بر ارسال SMS ورود، خروج و يا تاخير به موبايل والدين، گزارش حضور و غياب فرزندان از طريق نرم افزار اندرويد نصب شده بر روي موبايل والدين نيز قابل دريافت مي باشد. • امكان دريافت احكام روزانه از سيستم پرسنلي. • تقلب: كه نشان ميدهد به چه راحتي افراد ميتوانند به جعل مشخصه مورد نظر بپردازند. طول عمر اين دستگاه ها به دليل عدم تماس افراد به صورت مستقيم با دستگاه افزايش مي يابد. يك چيزي تو مايه هاي حاضر زدن ها به جاي هم در سر كلاس هاي درس!


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

تشخيص چهره / Facial Recognition

۲۴ فروردين ۱۳۹۹
۰۷:۱۷:۵۳
مديرعامل شركت
نظرات (0)

اما مدل ويردي AC2100 داراي ظرفيت تردد ۱۰۰٫۰۰۰ مي ­باشد كه ميزان آن بسيار كمتر است. براي مثال دستگاه ويردي AC7000 داراي ظرفيت تردد ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ بوده و به اين معناست كه تا ۱۰ ميليون بار تردد را مي ­توان در اين دستگاه ثبت و ذخيره كرد. بنابراين هنگام خريد مي توانيد با حذف اين آيتم ، هزينه تمام شده دستگاه را كاهش دهيد. براي داشتن اطلاعات بيشتر و راهنمايي براي خريد دوربين مدار بسته مي توانيد با مشاورين امنيت شاپ تماس بگيريد. اگر به دنبال نرم افزار حضور و غياب رايگان راديكال يا دستگاه هاي كنترل تردد هستيد مي توانيد از اينجا با ما در تماس باشيد. در اينجا برخي از ويژگي هاي برجسته اي كه بايد در هنگام بررسي نرم افزار هاي حضور و غياب به آن ها نياز داريد. به منظور انتخاب مناسب ترين و بهترين نوع دستگاه حضور غياب، بهتر است شناخت كافي از محيط، دستگاه، انواع مدل ها و كارايي هر يك صورت بگيرد و يك سري نكات ضروري رعايت شود. خريد دستگاه حضور غياب اغلب در ابتداي فرايند تحقيق گام بزرگي به نظر مي رسد.  • شناسايي مجرمين ديد  • امكان تعريف شناوري تأخير براي هر روز  • امكان نمايش مشخصات و عكس پرسنل بر روي مانيتور دستگاه  • Anaconda Navigator [+]  • فوت پدر، مادر، همسر يا فرزند برادر و خواهر
فناوري RFID: كه در اين فناوري از كارت هاي RFID به منظور ثبت تردد، ورود و خروج افراد استفاده مي شود. اين ويژگي ها كه براي هر دو طرف كارفرما و كاركنان مزيت به شمار مي آيد، با افزايش اعتماد، دقت و صحت پرداخت دستمزد به بهبود بهره وري سازمان كمك مي كند. با توجه به افزايش قيمت دستگاه حضور و غياب در پي افزايش قيمت دلار، حس محافظه كاري شركت ها و سازمان ها در انتخاب و خريد دستگاه حضور و غياب نسبت به قبل بيشتر شده است. برندهاي ساعت حضور و غياب بر دو نوع خارجي و داخلي هستند. امروزه دستگاه هاي حضور غياب به طور گسترده اي توسط شركت هاي تجاري در زمينه هاي مختلف و در هر اندازه استفاده مي شوند كه رديابي زمان كاري هر كارمند را به طور خودكار ممكن مي سازند. در تهران قيمت سيستم دستگاه حضور و غياب نسبت به اصفهان كمتر است؟ اين اپليكيشن قادر به ارسال نوتيفيكشن يا هشدار براي مديران است. نرم افزار Face PRO WV-ASF950 قادر است تا چهره ها را با سرعت بالا شناسايي كند و با ديتابيس خود مطابقت دهد و پس از مقايسه در صورتيكه با چهره هاي موجود در ديتابيس يكسان باشد، هشدار مي دهد. با شهرنشيني انسان ها و ايجاد مجموعه هاي كاري به همراه شاغلين آنها، قوانيني براي نحوه حضور پرسنل بر سر كار تعيين شده است. براي خريد دستگاه هاي حضور غياب بايد اين نكته را در نظر بگيريد كه آيا مي خواهيد در مكان هاي مختلف اين سيستم را استفاده كنيد؟

بهتر است نرم افزار محيطي كاملا كاربر پسند و راحت داشته باشد تا نيازي نباشد هر ماه شما براي محاسبه كاركرد افراد با پشتيباني تماس بگيريد. كاربر گرامي براي اطلاع از قيمت و موجودي دستگاه حضور و غياب جهان گستر پارس با ما تماس بگيريد. زيرا در هنگام ثبت تعداد بالاي اثر انگشت در دستگاه هاي حضور غياب ساده تر، اغلب عملكرد تشخيص اثر انگشت در آن ها كند مي شود و گاهي تا چندين ثانيه طول مي كشد. ظرفيت كاربر يكي از اين ويژگي هاست و هر مدلي كه ظرفيت پذيرش تعداد كاربر بيشتري داشته باشد، قيمت بيشتري دارد. جهت خريد اينترنتي دستگاه حضور و غياب و اطلاع از قيمت، بر روي هر كالا كليك نموده و پس از مقايسه قيمت فروش و مشخصات فني با فروشنده يا نمايندگي مورد نظرتان تماس حاصل فرماييد. اساسي ترين استفاده از سيستم حضور و غياب، توانايي پيگيري زمان كاركنان است. كاركنان مي توانند زمان بندي خود را مديريت كنند، ساعت ها كار خود را بررسي كرده و جريمه هاي خود را پيگيري كنند. ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۰ ورزشي فوتبال جهان نظرات - اخبار ورزشي - به گزارش خبرگزاري تسنيم، هفته بيست و ششم رقابتهاي ليگ دسته اول فرانسه (لوشامپيونه) با تساوي بدون گل تيم فوتبال آميا در خانه استراسبورگ پيگيري شد.

تيم ترابزوناسپور در بازي خارج از خانه برابر تيم بشيكتاش به يك امتياز دست يافت. بوآتنگ (57) و ويدا (64) 2 گل تيم بشيكتاش را به ثمر رساندند. به گزارش خبرگزاري فارس، در چارچوب هفته بيست و سوم سوپر ليگ تركيه و در حساسترين ديدار هفته ترابزون اسپور صدرنشين از ساعت 20 و30 دقيقه در ورزشگاه ودافون پارك به مصاف رقيب سنتي خود بشيكتاش رفت. ورود و خروج خود را ثيت مينمايند. در نرم افزار زمان و مدت اجازه تردد تعريف مي شود و دستگاه مي تواند اجازه ثبت يا عدم ثبت تردد كاربران را بدهد. مواردي از قبيل ساعت كاري، تاخير در ورود، خروج زود هنگام و زمان غيبت، نظارت و كنترل مي گردد. هر يك از هفت روز هفته به دو قست ورود و خروج براي صبح و بعد ازظهر تقسيم مي­ شد. را ثبت نمايند، در سازمان هاي بزرگ ثبت ورود و خروج كارمندان بدون دستگاه حضور و غياب كار دشواريست و لزوم وجود دستگاهي جهت كنترل تردد پرسنل امري ضروري براي افزايش امنيت و مديريت آسان محسوب مي شود. صفحه نمايش اين دستگاه حضور غياب 2.8 اينچي و رنگي است.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

كاربرد هوش مصنوعي در زمينه تشخيص چهره

۲۴ فروردين ۱۳۹۹
۰۶:۳۶:۳۱
مديرعامل شركت
نظرات (0)

تشخيص چهره به عنوان يك موضوع مهم و مورد توجه در بينايي كامپيوتر، كاربردهاي مانند تعامل انسان و كامپيوتر، نظارت، كنترل دسترسي و غيره سودمندي دارد. با اين حال، فرآيند تشخيص استفاده شده توسط مغز انسان براي شناسايي چهرهها بسيار چالشبرانگيز است. امروزه با پيشرفت تكنولوژي و ورود دستگاه هاي پيشرفته به بازار اين امكان به راحتي و با كمترين هزينه ها در اختيار مديران قرار گرفته است. همچنين زماني كه كارمند ورود يا خروج خود را اعلام مي كند به شما اطلاع مي دهد. شما بايد مجددا از ابتدا و با استفاده از ويژگي پيشرفته ويندوز هلو (Windows Hello)، تنظيمات امنيتي را انجام بدهيد تا مطمئن شويد مشكل حل شده است. ثبت حضور و غياب و بلافاصله اطلاع والدين ازغيبت و تاخير فرزندشان يكي ديگر از ويژگي هاي مهم نرم افزاراست. بعد از ارسال اطلاعات توسط معلم، والدين با ارسال نوتيفيكيشن از طرف داياموز روي گوشي همراه خود ازغيبت .و تاخير فرزندشان مطلع خواهند شد.

عرضه مستقيم دستگاه هاي حضور و غياب كارتي، رمزي، اثرانگشت و پردازش … قيمت : 11,900,000 ريال … دستگاه حضور غياب NP586 - به همراه باطري بكاپ داخلي. همراه با اين دستگاه يك نسخه نرم افزار فارسي حضور و غياب رايگان ارائه مي شود كه پردازش اطلاعات و محاسبه پارامترهاي حقوق و دستمزد را امكان پذير مي كند. پورتهاي ارتباطي كامپيوتر با دستگاه حضور و غياب را چك كنيد. فروش و نصب دستگاه حضور و غيابفروش و نصب و راه اندازي سيستم حضور و غياب اثر انگشتي ويژه ادارجات دولتي و خصوصي و كليه اماكن تجاري براي كنترل تردد كارمندان و پرسنل توسط كادري مجرب. اين نرم افزار جهت كنترل ورودوخروج پرسنل و محاسبه كاركرد ماهانه با قابليت تهيه گزارشات مرخصي ، ماموريت ، اضافه كار و كليه احكام رايج طراحي گرديده است . اين پيشرفت به گونه اي بود كه آنها ميتوانستند وضعيت كاري كارمندان را با دو رنگ متمايز جهت اضافه كاري و يا كسر كار به طور مستقيم بر روي كارت حضور و غياب مشخص نمايند.

مجموع قوانين مربوط به قانون كار و قانون استخدام كشوري در 6 قسمت اصلي: 1. قوانين كاركرد 2. قوانين اضافه كار 3. قوانين مرخصي 4. قوانين ماموريت 5. قوانين كم كاري 6 . در اين دستگاه از يك الگوريتم پيشرفته تشخيص چهره هم استفاده شده است كه امكان استفاده فيزيكي از دستگاه را تا حد ممكن كم كرده است. در صفحه مورد نظر شماره (ID) مورد نظر را وارد كرده ‘ گزينه Option را روي Add New و گزينه Method را بر روي Template تنظيم كرده و روي دكمه Enroll كليك مي كنيم. در آن زمان بيشتر افراد در اروپا و امريكا به جاي داشتن كسب و كار شخصي در كارخانه هاي بزرگ مشغول به كارمي شدند و كنترل تردد پرسنل كارخانه ها اهميت ويژه اي پيدا كرده بود. در كنار آن، وجود مراكز تجاري بزرگ و امكانات پزشكي قابل توجه، موجب رونق گردشگري تفريحي و گردشگري سلامت در اين شهر نيز شدهاست.

 1. 10-6 حكم ماموريت
 2. زنان 25 تا 29 سال داراي 78٪ احتمال حاملگي هستند
 3. بي نهايت شماره در يك برگ
 4. "How Fertilization Happens." What To Expect. N.p., n.d. Web. 5 Feb. 2017
 5. دستگاه هاي حضور و غياب با دوربين هوشمند
 6. طراحي و چاپ انواع باركد
 7. گزارش كاركرد ماهانه فردي و گروهي

از تايپ و ترجمه گرفته تا طراحي گرافيكي، برنامه نويسي و پياده سازي سيستم هاي بزرگ. با بهترين برندها - كيفيت و خدمات پس از فروش. نقطه ضعف اين سنسور ، آسيب پذيري پوشش رويي آن در برابر شوك و خراشيدگي است و در صورت محافظت آن با هر سطح خارجي همچون شيشه نيز ميزان حساسيت آن كاهش پيدا ميكند. درون عكسهاي گرفته شده از چهره شخص ميتوان اين نقاط را پيدا كرد. اما سيستم تشخيص چهره چيست؟ تكنولوژي دايود هم خيلي خوب و موثر است اما برندهاي مطرح اين تكنولوژي در ايران نيستند به اين علت كه اكثرا ساخت اسرائيل مي باشند. اما حتي اين روش هم نفوذ ناپذير نيست و هكرها با استفاده از شگردهاي مختلف مي توانند از آن عبور كنند. دليل سوم ويژگي ابداعي و جالب و منحصربفرد در نرم افزار مدرسه توانا ، نمايش نمرات ، كارنامه مستمر و نمودار گرافيكي در LCD مدارس تنها با نگه داشتن كارت هوشمند حضور و غياب مقابل دستگاه مي باشد. نمايش تاريخچه براي هر كارمند بايد فعال باشد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

كاربرد هوش مصنوعي در زمينه تشخيص چهره

۲۴ فروردين ۱۳۹۹
۰۶:۳۴:۳۴
مديرعامل شركت
نظرات (0)

تشخيص چهره به عنوان يك موضوع مهم و مورد توجه در بينايي كامپيوتر، كاربردهاي مانند تعامل انسان و كامپيوتر، نظارت، كنترل دسترسي و غيره سودمندي دارد. با اين حال، فرآيند تشخيص استفاده شده توسط مغز انسان براي شناسايي چهرهها بسيار چالشبرانگيز است. امروزه با پيشرفت تكنولوژي و ورود دستگاه هاي پيشرفته به بازار اين امكان به راحتي و با كمترين هزينه ها در اختيار مديران قرار گرفته است. همچنين زماني كه كارمند ورود يا خروج خود را اعلام مي كند به شما اطلاع مي دهد. شما بايد مجددا از ابتدا و با استفاده از ويژگي پيشرفته ويندوز هلو (Windows Hello)، تنظيمات امنيتي را انجام بدهيد تا مطمئن شويد مشكل حل شده است. ثبت حضور و غياب و بلافاصله اطلاع والدين ازغيبت و تاخير فرزندشان يكي ديگر از ويژگي هاي مهم نرم افزاراست. بعد از ارسال اطلاعات توسط معلم، والدين با ارسال نوتيفيكيشن از طرف داياموز روي گوشي همراه خود ازغيبت .و تاخير فرزندشان مطلع خواهند شد.

عرضه مستقيم دستگاه هاي حضور و غياب كارتي، رمزي، اثرانگشت و پردازش … قيمت : 11,900,000 ريال … دستگاه حضور غياب NP586 - به همراه باطري بكاپ داخلي. همراه با اين دستگاه يك نسخه نرم افزار فارسي حضور و غياب رايگان ارائه مي شود كه پردازش اطلاعات و محاسبه پارامترهاي حقوق و دستمزد را امكان پذير مي كند. پورتهاي ارتباطي كامپيوتر با دستگاه حضور و غياب را چك كنيد. فروش و نصب دستگاه حضور و غيابفروش و نصب و راه اندازي سيستم حضور و غياب اثر انگشتي ويژه ادارجات دولتي و خصوصي و كليه اماكن تجاري براي كنترل تردد كارمندان و پرسنل توسط كادري مجرب. اين نرم افزار جهت كنترل ورودوخروج پرسنل و محاسبه كاركرد ماهانه با قابليت تهيه گزارشات مرخصي ، ماموريت ، اضافه كار و كليه احكام رايج طراحي گرديده است . اين پيشرفت به گونه اي بود كه آنها ميتوانستند وضعيت كاري كارمندان را با دو رنگ متمايز جهت اضافه كاري و يا كسر كار به طور مستقيم بر روي كارت حضور و غياب مشخص نمايند.

مجموع قوانين مربوط به قانون كار و قانون استخدام كشوري در 6 قسمت اصلي: 1. قوانين كاركرد 2. قوانين اضافه كار 3. قوانين مرخصي 4. قوانين ماموريت 5. قوانين كم كاري 6 . در اين دستگاه از يك الگوريتم پيشرفته تشخيص چهره هم استفاده شده است كه امكان استفاده فيزيكي از دستگاه را تا حد ممكن كم كرده است. در صفحه مورد نظر شماره (ID) مورد نظر را وارد كرده ‘ گزينه Option را روي Add New و گزينه Method را بر روي Template تنظيم كرده و روي دكمه Enroll كليك مي كنيم. در آن زمان بيشتر افراد در اروپا و امريكا به جاي داشتن كسب و كار شخصي در كارخانه هاي بزرگ مشغول به كارمي شدند و كنترل تردد پرسنل كارخانه ها اهميت ويژه اي پيدا كرده بود. در كنار آن، وجود مراكز تجاري بزرگ و امكانات پزشكي قابل توجه، موجب رونق گردشگري تفريحي و گردشگري سلامت در اين شهر نيز شدهاست.

 1. 10-6 حكم ماموريت
 2. زنان 25 تا 29 سال داراي 78٪ احتمال حاملگي هستند
 3. بي نهايت شماره در يك برگ
 4. "How Fertilization Happens." What To Expect. N.p., n.d. Web. 5 Feb. 2017
 5. دستگاه هاي حضور و غياب با دوربين هوشمند
 6. طراحي و چاپ انواع باركد
 7. گزارش كاركرد ماهانه فردي و گروهي

از تايپ و ترجمه گرفته تا طراحي گرافيكي، برنامه نويسي و پياده سازي سيستم هاي بزرگ. با بهترين برندها - كيفيت و خدمات پس از فروش. نقطه ضعف اين سنسور ، آسيب پذيري پوشش رويي آن در برابر شوك و خراشيدگي است و در صورت محافظت آن با هر سطح خارجي همچون شيشه نيز ميزان حساسيت آن كاهش پيدا ميكند. درون عكسهاي گرفته شده از چهره شخص ميتوان اين نقاط را پيدا كرد. اما سيستم تشخيص چهره چيست؟ تكنولوژي دايود هم خيلي خوب و موثر است اما برندهاي مطرح اين تكنولوژي در ايران نيستند به اين علت كه اكثرا ساخت اسرائيل مي باشند. اما حتي اين روش هم نفوذ ناپذير نيست و هكرها با استفاده از شگردهاي مختلف مي توانند از آن عبور كنند. دليل سوم ويژگي ابداعي و جالب و منحصربفرد در نرم افزار مدرسه توانا ، نمايش نمرات ، كارنامه مستمر و نمودار گرافيكي در LCD مدارس تنها با نگه داشتن كارت هوشمند حضور و غياب مقابل دستگاه مي باشد. نمايش تاريخچه براي هر كارمند بايد فعال باشد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه حضور غياب اثر انگشتي است.