دستگاه حضور و غياب پيشگامان

۱۳ مرداد ۱۳۹۹
۰۷:۴۳:۲۴
مديرعامل شركت
نظرات (0)

بايد يك سطح بين پشته ها و نقطه تقاطع را اندازه گيري كرده و يك كد ديجيتالي منحصر به فرد را ايجاد كند ، كه توسط الگوريتم ايجاد شده است. هرگاه اسكن انجام شود ، چاپ ديجيتالي بدست آمده براي ويژگيهاي خاص به نام (minutiae) اسكن مي شود ، جايي كه خطوط اثر انگشت به دو دسته تقسيم مي شوند و الگوريتم فاصله بين زاويه ها را اندازه مي گيرد. بررسي كنيد كه امكان استفاده از كدام يك از موارد ذكر شده در محل شركت شما ، آسانتر است و آيا دستگاه حضور و غياب مورد نظر ، اين امكان را در اختيار شما قرار مي دهد؟ با استفاده از اپليكيشن نرم افزار حضور و غياب كاركنان مي­ توانند از نگراني هاي مربوط به بي نظمي، وابستگي به دستگاه هاي كنترل تردد، نگهداري كارت هاي حضور و غياب و موارد مشابه رهايي يابند. اين نوع نرم افزارها، ساعت كار كاركنان را ثبت مي كنند، حضور و غياب را كنترل مي كنند، برنامه ريزي، سرعت بخشيدن در انجام كار ها و پرداخت حقوق را ساده مي كنند. اين روزها ، بسياري از رايانه ها ، تلفن ها ، برنامه هاي بانك هاي بزرگت مانند بانك مركزي ، از تصديق اثر انگشت براي دستيابي به كنترل دسترسي استفاده مي كنند. ۸- تصديق هويت، در تصديق هويت مشخصه يك فرد به پايگاه اطلاعات ارسال مي شود و هدف بررسي آن به منظور تصديق هويت آن فرد مي باشد كه پاسخ سيستم الزاماً مثبت و يا منفي است.

ديگر مزيت مثبت آن است كه اين سيستمها همهي نيازهاي زماني شما (حضور و غياب كارمندان، پرداختهاي بر اساس زمان كاري و برنامه هاي زمانبندي) را در يك برنامه مديريت ميكند. ● ثبت زمانها بصورت دقيق: بهترين سيستمهاي زمان و حضور و غياب تضمين ميكند كه كارفرمايان هزينههاي كار واقعي در زمان و نه ساعات زمانبندي شده براي كار را به كاركنان خود پرداخت ميكنند. به اين معني كه ما از هر فرد, چند عكس مختلف به سيستم بدهيم و سيستم فضاي چهره را با استفاده از اين عكس ها ايجاد كند. يعني ما به تعداد عكسهايي كه سيستم با آن تمرين داده شده اند, ϵ داريم. خدمات پس از فروش شركت ما بسيار مناسب و جهت بالا بردن سطح كيفي محصولات مي باشد. از راهكارهاي موجود جهت مرتفع نمودن مشكلات مذكور ، بهره گيري از يك نرم افزار حضور و غياب اتوماتيك مي باشد كه مسئوليت بزرگي را از دوش مسئولين بردارد. كار اين دستگاه همانند كارت مترو مي باشد ،با اين تفاوت كه شما به جاي كارت به مشتري هايVIP خود tag مدل جاكليدي مي دهيد كه دررنگ هاي مختلف موجود ميباشد .

 • قابليت شناسايي كف دست تا ۶۰۰ الگو
 • تعمير دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره
 • 5- پارامتر هاي عمومي
 • باتري BACKUP با قابليت 3 ساعت كار مداوم و 12 ساعت Stand By
 • سيستم محافظ قفل شدن زمان
 • اولين ساعت حضور و غياب كاملا فارسي PW 1000
 • قابليت يكپارچه سازي و مديريت پرداخت ها

بنابراين يك هكر مي توانست با استفاده از اين پسورد به راحتي به اطلاعات موجود در اسكنر اثر انگشت دست پيدا كند. براي گرفتن تصوير كامل اثر انگشت ،بايد يك يا چند بار انگشت را بر روي اسكنر فشار دهيد. بنابراين هنگام انتخاب دستگاه حضور و غياب بايد ظرفيت و سرعت پردازش دستگاه حضور و غياب مورد نظر را با تعدا پرسنل مجموعه خود مقايسه كرده و گزينه مناسب را انتخاب نماييد. شاخصه هاي ديگري كه در انتخاب بهترين نرم افزار حضور و غياب بايد مد نظر گرفته شود نحوه ارائه پشتيباني و خدمات پس از فروش نرم افزارهاي حضور و غياب مي باشد. برنامه ريزي اين سيستم از طريق كي پد هاي كارت خوان ها يا توسط كامپيوترهاي قابل حمل و نقل و برداشت اطلاعات آن از طريق ارتباط مستقيم يا پرينتر عملي مي باشد. اين دستگاه نه تنها با تمركز بر مديريت زمان بلكه با روش هاي ارتباطي مدرن مانند TCP / IP، USB ميزبان، USB مشتري، Wi-Fi مي تواند يك ارتباط راحت در هر زمان در هر نقطه را درك كند. بدين ترتيب طبق شكل 7، با هربار كليك دكمه «تكرار» يك كپي از چيدمان انواع بازه كاري روز «شنبه» به روز بعد تخصيص مي يابد.

در اين حالت ممكن است موظفي پرسنل، مانند الگوي كاري نگهبانان، در يك روز تقويمي شروع شده و به روز تقويمي ديگر خاتمه يابد. توصيه مي شود هنگام بررسي يادداشت الگوي كاري مورد نظر سازمان خود به انواع بازه كاري كه در روزهاي مختلف تكرار شده است توجه نماييد. اين كارت ها به صورت جدولي از روزهاي يك ماه بودند كه هر روز خود به دو بخش براي ثبت ورود و خروج تقسيم شده بود. اگر همه پرسنل شما در همه روزهاي كاري ثبت تردد كنند، تعداد ترددهاي ثبت شده در يك روز حداقل 1000 تردد (حداقل يك ورود و يك خروج) خواهد بود و حافظه دستگاه ظرف مدت 10 روز پر خواهد شد. با گفتن اين موضوع ، بسياري از مردم با نصب دستگاه حضور و غياب اثرانگشتي به دليل اينكه در اصل براي حوزه اي از ادارات اي كشف جرم بود ، مقاومت ميكنند. با گسترش صنايع و شركتها، موضوع مديريت منابع انساني و مديريت تردد پرسنل به دغدغه اصلي هر شركت و سازماني چه كوچك و چه بزرگ تبديل شده است. اين شركت به عنوان ارائه دهنده سنسورهاي اثر انگشت به صنايع و مشتريان مختلف است كه كمپانيهاي مختلف شامل سخت افزارها، پيمانكاران آژانسهاي دولتي، تأمين كنندگان پايگاههاي داده و توليدكنندگان لباسهاي تجاري از محصولات اين برند استفاده ميكنند.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
بازدید:

حضور و غياب تحت وب :

۱۱ مرداد ۱۳۹۹
۱۲:۳۲:۲۷
مديرعامل شركت
نظرات (0)

اين دستگاه ها به صورت كارتي ، تشخيص چهره و يا اثر انگشت شخص را شناسايي و اجازه تردد را مي دهند و مشاهده كاهش شارژ ورزشكاران در برخي از مدل هاي حضور و غياب باشگاهي امكان پذير است . متداول ترين سيستم كنترل حضور و غياب پرسنل، ساعت هاي كارتزني مي باشدكه بيش از يك دهه قبل عرضه گرديده است. دستگاه pw1700 حاصل بيش از ربع قرن تجربه طراحي دستگاه حضور و غياب در شركت دنياي پردازش مي باشد. نرم افزار حضور و غياب تحت وب ويمسن امكانات فراواني را در اختيار مديران و پرسنل قرار مي دهد. در واقع دستگاه هاي حضور و غياب ارائه شده در ايران عموما محصولات شركت هاي ZKTeco ، Virdi ، Suprema و يا FingerTec مي باشند كه مشخصات دقيق اين دستگاه ها در وب سايت هر شركت قابل دسترسي است. امروز از وب سايت فراتكنو در خدمت شما هستيم تا ۵ ويژگي مهم را براي يك مدير موفق در بهبود مجموعه مي تواند موثر باشد را با هم بررسي كنيم. اين كمك مي كند تا داده ها به صورت يكپارچه بين برنامه ها انتقال داشته باشد و در نتيجه يك فرآيند پرداخت موثر داشته باشيد. راستي و صداقت مدير باعث گسترش روابط زيردستان با وي و برخورد صميمي و در نتيجه مديريت اثربخش مي شود. وي افزود: بلافاصله مأموران سازمان آتش نشاني شهر تهران از يك ايستگاه به همراه تجهيزات لازم به محل وقوع حادثه واقع در مسير شرق به غرب خاوران اعزام شدند.

 • وارد كردن اطلاعات مربوط به كاركنان
 • "Understanding the Conception Process." How Stuff Works. N.p., 17 Feb. 2011. Web. 5 Feb. 2017
 • استخراج خصيصه
 • نرم افزار گزارشات آماري دانش آموزان
 • جنس متريال مصرفي
 • كه ممكن است ويتامين ها و مواد معدني باشند
 • مشخصات افراد
 • 4 كليد (ورود ، خروج ، مرخصي ، ماموريت)

تشخيص صحت وسقم جهات ادعائي شاغل بعهده رئيس اداره است كه در صورتي كه صحت ادعا تصديق شود؛ غيبت شاغل، جزو مرخصي استحقاقي يا استعلاجي وي محسوب و حكم لازم در اين مورد صادر خواهد شد. كسي كه مديريت يك اداره ، مجموعه و يا مدرسه را به عهده دارد بايد تمامي صفات ممتاز و نكات مثبت را نسبت به ساير افراد داشته باشد. دستگاه هاي حضور و غياب هميشه در مكان ثابتي قرار گرفته و از اين رو توانايي جابجايي براي مشاغلي كه عمدتا محل انجام آن در محيط بيرون از اداره مي باشد، مشكل خواهد بود. از عوامل بسيار مهم و تأثيرگذار در انتخاب يك سامانه حضور و غياب كاربردي مي باشند. گاهي با يك ارزيابي متوجه مي شويم كه مسير اشتباه است و يا با يك اصلاح كوچك سود دهي كشور بسيار بالاتر مي رود. تِهْران (دربارهٔ اين پرونده آوا راهنما·اطلاعات) بزرگترين شهر و پايتخت ايران، مركز استان تهران و شهرستان تهران است. براي كاركنان بخش فروش دياكالا مايه افتخار است كه بتوانند خدمتي به ساكنين تهران ارائه دهند. دياكالا بزرگترين فروشگاه اينترنتي تجهيزات حفاظتي و الكترونيكي در ايران و داراي برد نمايندگي از برترين سازندگان بوده و مفتخر به همكاري با نمايندگان فعال , فروشندگان و برنامه نويسان در صنف دستگاه حضور و غياب تهران است . قيمت دستگاه حضور و غياب با توجه به آپشن هايي كه اين دستگاه در اختيار كاربران قرار مي دهد متفاوت است. بعد از طراحي جانمايي دوربين ها و سرور توسط كارشناسان دياكالا , ليست اقلام مورد نياز جهت اجراي سيستم دوربين مداربسته به همراه برآورد قيمت در قالب پيش فاكتور به شما ارائه خواهد شد .

 

تمام افراد از آخرين نسخه موجود روي سرور استفاده مي كنند و نگراني در مورد اينكه هر كدام از آخرين نسخه استفاده مي كنند يا نه وجود ندارد. همچنين دقت نماييد چنانچه در زمان خريد، نسخه رايگان نرم افزاري برايتان ارائه مي گردد، بررسي نماييد كه تمامي امكانات مورد نيازتان را دارا باشد. اين برنامه در دو نسخه طراحي و ارائه شده است كه بسته به نوع شركت مي توانيد از يكي از اين دو نسخه استفاده نماييد. ممكن است ايميل ارسالي به پوشه اسپم يا Bulk ايميل شما ارسال شده باشد. با توجه به آنچه تا اينجا گفته شد و مشابه بودن نقش اصلي دستگاه هاي حضور و غياب، انتخاب نرم افزاري مناسب و منطبق با نيازهاي مجموعه و همچنين خدمات پشتيباني شركت ارائه دهنده، ارجحيت مي يابد. دو عامل اصلي و تعيين كننده قيمت دستگاه حضور و غياب مي باشد. علت اختلاف قيمت دستگاههاي ارائه شده در بازار چيست ؟ با توجه به تنوع دستگاه هاي موجود در بازار، اين محصول با قيمت هاي متنوعي نيز ارائه مي گردد كه ارائه دهندگان آن نيز دلايل مختلفي را جهت اين اختلاف قيمت ها اعلام مي دارند.

مقياس: از اختلاف فشاري كه فرد در هر بار اخذ اثر انگشت به سطح دستگاه يا كاغذ وارد مي كند ناشي مي شود. با توجه به آنچه گفته شد، بررسي دقيق تر در مورد شكرت هايي كه ادعاي توليد اين دستگاه ها را دارند الزامي مي باشد. دغدغه سازمان ها و شركت ها چيست؟ اين دستگاه از زماني كه تهيه و ساخته شده توانسته است نقش مكملي براي مديريت يك شركت يا يك سازمان باشد. اگرچه حذف قابليتهاي نرم افزاري در بيشتر مواقع خوشايند نيست، اما داستان تشخيص چهره متفاوت است. دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره تايگر با تعيين هويت چندگانه : چهره ، اثر انگشت ، كارت بدون تماسRFID و … T-38304 شناسايي كف دست، اثر انگشتي و كارتي. ظرفيت تعريف كارت در دستگاه حضور و غياب UFace202 برابر با ۱۰۰۰۰ كارت است. ابعاد و وزن دستگاه حضور غياب مدل UFace202 برابر با ۵٫۱۱۲ × ۵٫۱۶۴ × ۷٫۱۹۳ ميلي متر و ۶ كيلوگرم است.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
بازدید:

نرم افزار اتوماسيون حضور و غياب تحت وب به نام آي او سافت

۸ مرداد ۱۳۹۹
۱۰:۰۸:۳۵
مديرعامل شركت
نظرات (0)

ميهن ماركت - ليست قيمت فروش روزانه آنلاين و رقابتي فروشندگان چمن زن ، علف زن دستي و موتوري برند ماكيتا makita. مدل 4552 يك علف زن موتوري محصولي از شركت رونيكس با وزن 7.1 كيلوگرم مي باشد. پخش ابزار نوين مهر NMT - علف زن ها علف زن. … جهت دريافت تعرفه قيمت ,مشاوره رايگان و توضيحات محصولات با ما تماس بگيريد … توزيع كننده حرفه اي در زمينه پخش ماشين الات و ابزار الات باغباني. پشتي … پخش انواع علفزن علفتراش علف زن دوشي و پشتي پايين ترين قيمت علفتراش چيني و اصلي ه … پخش دستگاه علفزن چندكاره روتيواتوردار مشابه تيلر كلتيواتور علفزن علفتراش دوشي پش. اولين و اصلي ترين روش به كار گرفته شده در دستگاه هاي حضور و غياب، استفاده از سيستم كارت خوان براي ثبت ورود و خروج از شركت است. دستگاه حضور و غياب بايوتايم با بهره گيري از مدرن ترين تكنولوژي هاي شناسايي بايومتريك همچون اثرانگشت، چهره و كف دست، ابزاري كارآمد و قابل اطمينان در راستاي كنترل ورود و خروج، مديريت زمان و مديريت نظم پرسنل مي باشد. ❇ اتوماسيون صنعتي: اتوماسيون صنعتي به معناي استفاده از ابزارهاي كنترلي (مثلا رايانه) به منظور هدايت و كنترل ماشين آلات صنعتي و پروسه هاي توليد است.

براي اين منظور تنها با نگه داشتن صورت شما در برابر صفحه تلفن همراه قادر خواهند بود قفل آن را باز كنند. با اينكه اين شيوه كار شما را بسيار راحت مي كند ولي كارايي آن بستگي شديدي به اين دارد كه نرم افزار مورد نظر از چه ميزان امنيتي برخوردار است. ماشين لباسشويي طلا مورد استفاده براي گياه طلا در معدن.ماشين آلات پردازش طلا دريافت قيمت » گياهان استخراج از معادن طلا براي فروش در آفريقاي جنوبي . چت با فروش » تك فك و ماشين آلات سنگ شكن - arsima. ماشين چمن زن هوندا: كوتاه كردن علفها با سرعت ۲۰۹ كيلومتر بر ساعت! تيلر كاما …. علف زن اوليمك. اره با طول …. تاريخ : دوشنبه چهارم آذر ۱۳۹۲ … علـــــف تراش اره موتــــــوري و . يونجه چين و حاشيه زن و … - سبـــــــــزكــــــــاران - مركـــز … سقوط استثنايي قيمت ها و فروش اقساطي . همراه قيمت فروش كارخانه سنگ شكني, كارخانه فرآوري زغال سنگ, كارخانه چين تن در ساعت .

تجهيزات فرز قيمت از سنگ شكن vsi 50 تن ساعت قيمت مورد استفاده سامسونگ خرد كن كارخانه 250t h ليست قيمت چرخ مرگ mgd 38l هاي گياهي قابل . نمك ماشين هاي خرد كن. يك ربع پيش. دستگاه آسياب خرد كن. ماشين آلات آسياب چرخ. سنگ زني ماشين آلات و فك سنگ شكن چين . سنگ 500 ساعت چين - سنگ شكن. تن زغال سنگ كارخانه سنگ شكني در ساعت چين. استفاده از سنگ شكن تن در ساعت. سنگ شكن دانه ها هزينه كارخانه سنگ شكني سنگ معدن كروم كارخانه سنگ شكني - توليد كننده سنگ شكن . قيمت موتور علف زني - سايت قيمت ها. موتور دوزمانه 25/4cc با قدرت 1/3hp. مجهز به تيغه فولادي براي حاشيه زن. FS 120. مشخصات. قدرت موتور 1HPبا تيغه 60 سانت. ليست قيمت ماشين چمن زني: مقايسه مشخصات و آخرين قيمت ها ,. از فروشگاه هاي مختلف با آخرين قيمت هاي روز، مشخصات كامل و عكس , ليست قيمت ماشين چمن زني: .  • (شناسايي از طريق امضاء)  • نگهداري آرشيو كاملي از ورو و خروج پرسنل و  • 3-ارتباط با سنسور اثر انگشت در دستگاه شبكه اي  • 5دستگاه حضور غياب مدل F70
آخرين آگهيهاي تجهيزات و ماشينآلات در شهر تبريز. از فروشگاه هاي مختلف با آخرين قيمت هاي روز، مشخصات كامل و عكس . مديران با ورود به برنامه تحت وب ميتوانند درخواستهاي زير مجموعه خود را ببينيد و در صورت نياز درخواستهاي آنها را تاييد يا رد كنند. در هنگام خريد دستگاه حضور و غياب بايد تعداد پرسنل شركت، گنجايش حافظه دستگاه و همچنين نحوه تخليه ترددها را بررسي كرد تا بتوان دستگاهي متناسب با نياز سازمان تهيه كرد. اين سيستم بدون نياز به استراحت با دقت بسيار زياد ناظر بر رفتار افراد بوده و در صورت بروز رفتار و حركات مشكوك، سريعاً عكسالعمل نشان داده و مراتب را به اطلاع مسئولين ذيربط خواهد رساند. وقتي كارفرما چنين انتظاري از كارمند خودش ندارد و هيچ تعريفي از اين موضوع در محيط صورت نگيرد و روابط صرفا بر اساس دقايق كارت ساعتزني باشد و مجازاتها فوري اعمال شود، ديگر انسانها فرصت اين را پيدا نميكنند كه بفهمند واقعا چه قدر نظم را با انگيزههاي غير مادي دوست دارند. فرايند تربيت يك فرايندي است كه نياز به فرصت دارد و اگر شما بخواهيد انگيزه ايمان و تقوا را عامل نظميابي يك انسان قرار دهيد، بايد به او فرصت دهيد. روابط اگر زياد ماشيني شود، فرصت براي عواطف، اخلاق و ايمان كم خواهد بوددر زمينههاي ديگر هم همينطور است. شما هر جايي قوانين و ضوابط حقوقي را افزايش بدهيد، فرصت را براي تعامل انساني، اخلاقي و عاطفي كاهش دادهايد. لذا اين سؤال مطرح ميشود كه آيا واقعا راه رشد اخلاقي انسان اين است كه از ضوابط حقوقي فاصله بگيرد؟


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
بازدید:

نرم افزار اكسس كنترل ويسمن

۶ مرداد ۱۳۹۹
۱۰:۴۴:۳۸
مديرعامل شركت
نظرات (0)

پاسخ : بله ارائه فايل طراحي شده آماده و با كيفيت از طرف كارفرما اين امكان وجود دارد مدت زمان نرمال اين كار با توجه به برون سپاري آن به زمان تحويل اضافه ميگردد. پاسخ : بله شركت صنايع الكترونيك آرين طراح با توليد گيت هاي كنترل تردد قابل نصب در فضاي بيرون در زير سايبان مي باشند يعني مي بايست از مجاورت با آفتاب و برف و باران محافظت گردد. البته همهي اين تكنيكها پيچيده هستند اما شباهتهاي بنيادين قابل توجهي دارند. نرم افزار حضور و غياب كارابان - حضور … تعداد اثر انگشت قابل ثبت : 2,000 …. در پايان هر ماه ميتوان از دستگاه حضور و غياب گزارشي را گرفت كه در ان ورود و خروج و ماموريت ها در ان ثبت شده است . اما مشكلي كه اين نرم افزارها به طور معمول دارا مي باشند گزارشگيري از آن ها براي بازه هاي بيش از چند ماه سخت و در برخي از آنها غير ممكن است .

نياز به اين دستگاه ها ممكن است براي شروع اكثر كسب وكارها وجود داشته باشد. در هر سطحي با دسترسي به آساني درخواست هاي كارمندان را بدون نياز به برقراري ارتباط تاييد نماييد. دوربين هاي مداربسته بااستفاده از الگوريتم هاي هوشمند نرم افزاري شكل ظاهري اجزاي صورت مانند چشم گوش ابرو بيني ودهان راشناسايي وآن رابه عنوان سرِ فرد تشخيص مي دهد وتصوير آن راثبت مي كند . هر دستگاه حضور و غياب با الگوريتم هاي پيچيده اي براي شناسايي اثر انگشت ساخته شده است كه باعث شناسايي دقيق اثر انگشت مي شود حتي اگر انگشت اندكي مخدوش يا ضعيف باشد. 2. انگشت خشك: اگر انگشتتان خيلي خشك است، از مايع يا هواي بازدم گرم خود براي اندكي خيس كردن آن استفاده كنيد. پيش از پيادهسازي يك الگوريتم تشخيص چهره واقعي، نسخه سادهاي از آن را روي يك تصوير ساده به كار ميگيريم. دستگاه هاي سري RF جهان گستر هر كدام حداقل دو الگوريتم تشخيص چهره دارند و با استفاده از آن ها مي توان اسكن بسيار دقيق و تشخيص كاملاً منحصر به فردي از چهره را در اين دستگاه ها داشت. تقريباً هر كدام از دستگاه هايي كه مجهز به دوربين مادون قرمز باشند، مي توانند در محيط هاي كم نور و تاريك به راحتي كار كنند ولي آن چيزي كه پاشنه آشيل اين دستگاه ها است، محيط هاي پرنور است.

 

 • تعيين نوع فروش براي خدمات متفاوت؛ مديريت فروش خدمات
 • شركت علم و صنعت | داراي گارنتي و پشتيبان رايگان يكساله
 • 4- روشهاي شناسايي : اثر انگشت، تشخيص چهره، كارت و رمز
 • داراي اسپيكر براي پخش موزيك مستقل از تلفن همراه
 • توانايي محاسبه حقوق و دستمزد با قابليت فرمول نويسي
 • دستگاه به صورت هوشمند تخطي را هشدار مي دهد
 • 0 جواب ميانگين بازديد روزانه 0.83630 بازديد
 • كشف چهره (Face Detection)

ماژول هاي استخراج ويژگي و دسته بندي به منظور بدست آوردن كارآئي بهينه ي تشخيص به وسيله ي استفاده از مجموعه هاي تمريني ، پارامترهايشان را تنظيم مي كنند. اين دستگاه حضور و غياب با قيمت اقتصادي براي مجموعه هايي كه پرسنل كار يدي و فزيكي انجام ميدهند مناسب هست و به هيچ عنوان براي اين بخش دستگاه اثر انگشت توصيه نمي شود. اگر براي كارگاه و يا كارخانه خود به دنبال خريد دستگاه حضور و غياب هستيد ، اين مدل با كاور صنعتي و امكانات انتقال اطلاعات به صورت بي سيم بهترين انتخاب براي شماست . نوع ارتباط با دستگاه حضور و غياب جهت خواندن ترددها ، يكي ديگر از مواردي است كه بايد بهنگام خريد توجه داشته باشيد و با امكانات و بستر ارتباطي شركت خود تطابق دهيد. البته نوع تركيبي اين دستگاهها نيز وجود دارد كه هم از كارت و هم اثر انگشت هم رمز و هم شناسايي چهره پشتيباني مي كند اگر بدنبال يك دستگاه حضور و غياب ارزان قيمت مي گرديد. پاسخ: بله، ابعاد اين نوع گيت ها هم در ارتفاع و هم در طول راهرو تا حدودي كه به عملكرد سيستم آسيب نزند امكانپذير است.

سوال ۴: آيا ابعاد دستگاه كنترل تردد قابليت سفارشي سازي دارد؟ سوال ۳: آيا امكان حك كردن لوگو سازمان روي شيشه دستگاه كنترل تردد يا بدنه آن وجود دارد ؟ فرد سارق بلافاصله بعد از شما كليد را برداشته و نسخهاي از روي آن ميسازد! 1. بيشترين سطح تماس: انگشت خود را طوري قرار دهيد كه به طور كامل سطح سنسور اثر انگشت را بپوشاند و بيشترين تماس را با آن داشته باشد. اين دستگاه جزء كامل ترين دستگاه هاي توليد جهان گستر است زيرا پورت هاي ارتباطي شبكه، واي فاي، واي گَند و سرويس پوش را پشتيباني مي كند. پشتيباني شبكه از قابليت هاي تخصصي اين دستگاه حضور و غياب نيتجن مي باشد و همچنين در صورت اختلال در شبكه، امكان كاركرد مستقل براي آن فراهم شده است. سوال ۵: آيا دستگاه هاي كنترل تردد شيشه اي يا سه ميله اي امكان استفاده به صورت دو طرفه را دارند؟ اين گيت ها از پوشش بيشتر و اصطحلاك بيشتري برخوردارند و قيمت گرانتر از گيت هاي ميله اي است.

سوال ۲: تفاوت ها و مزيت هاي دستگاه كنترل تردد شيشه اي نسبت به مدل هاي ميله اي چيست؟ دوربين هاي مدار بسته اي كه قابليت تشخيص چهره دارند از قيمت بسيار بالايي برخوردار مي باشند. يكي از قابليت هاي اين نرم افزار كاربردي نداشتن محدوديت بابت معرفي دستگاه و كنترل چندين دستگاه تنها با يك نرم افزار اكسس كنترل ويسمن است. عرض كل سايت، ناحيه محتواي اصلي، عرض يك سايدبار و دو سايدبار را به راحتي بر حسب پيكسل و يا درصد كنترل كنيد.. X- Station با طراحي منحصر به فرد ، حجم كوچك و قابليت هاي گوناگون تحولي در زمينه سيستم هاي حضور و غياب و كنترل تردد محسوب مي گردد . براي قراردادن هرچه بهتر انگشت روي سنسور اثر انگشت دستگاه حضور و غياب، توصيه مي شود كه انگشت سبابه يا وسط خود را به دستگاه بشناسانيد. با خريد از دياكالا در هر كجاي ايران تجهيزات مورد نياز خود را بدون پرداخت هزينه حمل بصورت رايگان دريافت كنيد. بنابراين هنگام خريد دستگاه ، اين مورد را در نظر گرفته و در مورد آن تحقيق و پرس و جو كنيد. جهت راه اندازي دستگاه اثر انگشتي در سازمانهايي با تعداد شعب زياد موارد زير مورد احتياج مي باشد. آوادا كاملا ريسپانسيو و سازگار با هر اندازه صفحه نمايشي طراحي شده است.

دستگاه مجهز به دوربين مادون قرمز براي تشخيص و اندازه گيري عمق در چهره است. نور: تمام سيستم هاي تشخيص چهره بر نور متكي هستند؛ حالا اين نور ميتواند در طيف مرئي قرار داشته باشد يا بهصورت نور مادون قرمز باشد. يكي از روش هاي متفاوت براي به دست آوردن تصاوير چهره به منظور اعمال به سيستم تشخيص چهره، استفاده از دوربين هاي حرارتي است. سيستم هاي حضور و غياب هوشمند چند سالي است جايگزين روش هاي سنتي و قديمي شده است. ويژگي Hello ويندوز ۱۰ چندين روش براي ورود به لبتاب شامل رمزعبور، اسكن اثر انگشت و حتي تشخيص چهره را فراهم ميكند. براي نصب راهبند بايد دو نكته كلي را مد نظر قرار داد. بديهي است با توجه به سفارشي سازي اين كار مختص به همان مشتري ميباشد كارفرما بايد هزينه هاي احتمالي و زمان تحويل آن را مد نظر داشته باشد. بخش مديريت و تنظيمات قالب نيز فارسي و راست چين ميباشد. اين سيستم حضور و غياب داراي حافظه ي ثبت تردد نامحدود با درگاههاي ETHERNET و USB و تغذيه با POE و باطري داخلي و استفاده از كارت SD و امكان پخش صدا ميباشد. يكي از پرفروشترين دستگاه هاي حضور و غياب در سال هاي اخير كه براي مجموعه هاي اداري تا 50 نفر پرسنل مناسب و كاربردي است .


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
بازدید:

امكاناتي كامل در اختيار شما

۶ مرداد ۱۳۹۹
۰۸:۳۶:۳۳
مديرعامل شركت
نظرات (0)

يا درصورتي كه گوشي شما بروي سطحي قرار دارد، آن را برداشته و به آن نگاه كنيد تا دستگاه در مدت زمان كوتاهي چهره ي شما را شناسايي نمايد. شما مي توانيد مدت زمان ذخيره عكس را تنظيم كنيد يا اين ويژگي را كاملا غيرفعال كنيد. 3. از ساير ليستهاي قيمت شهرسختافزار نيز ديدن كنيد. توليد فيلتر هوا در منزل مواد اوليه فيلتر هوا قيمت دستگاه فيلتر سازي دستگاه فيلتر … ماشين سازي زاگرس يكي از بزرگترين توليدكننده گان قطعات و دستگاههاي …. … دستگاه روغن كشي از آلمان با ظرفيت توليد از ۸ تا ۱۰۰۰ Kg/h … گيري روميزي و كوچك دستگاهي است جهت گرفتن روغن از دانه هاي گياهي روغني با طراحي ساده و شيك. … كاركرد با آن بسيار ساده بوده به طوري كه با يك روز آموزش توانايي روغن گيري از انواع دانه هاي روغني را خواهيد داشت . … با يك روز آموزش توانايي روغن گيري از انواع دانه هاي روغني را خواهيد داشت .

 

اواع دستگاه هاي روغن گيري و ارده سازي و انواع دستگاه هاي آسياب دانه هاس سخت و انواع. نرم افزار حسابداري هلو 8 اسمارت از قابليت هاي جديدي از جمله اضافه شدن اسمارت پنل، امكان تشخيص چهره (face detection) و بك آپ گيري از بانك اطلاعات در فضاي ابري (cloud storage) برخوردار گرديده است. با سلام و درود فراوان خدمت شما استاد گرامي و تشكر بابت خبر خوش توضيحات جامع تان اگر امكان دارد نام و ويژگيهاي دستگاه اسكنر مورد استفاده چيست؟ بنابراين شما به راحتي مي توانيد داده ها را به اطلاعات قابل اجرا و ارزشمند تبديل كنيد. در هيمن جا تذكر ميدهم كه فقط از كساني خريد كنيد كه خودشان توليد كننده باشند .نه از كساني كه با واسطه به شما ميفروشند . … شما مي توانيد كارگاه توليد جوراب زنانه راه بيندازيد كه هميشه بازار خودش را دارد. … نگاه نزديك به پيكسل و پيكسل ايكس ال گوگل · زوميت - دنياي فناوري … آيا پيكسل سومي با نام “اولترا پيكسل” در راه است؟


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
بازدید:

دستگاه حضور و غياب كارتي

۵ مرداد ۱۳۹۹
۰۷:۳۷:۴۱
مديرعامل شركت
نظرات (0)

امكانش خيلي كم است كه شركت هاي توليد كننده ماشين آلات خوراك دام طيور و ماهي اقدام به انتشار ليست قيمت دستگاه پلت دان مرغ بصورت انلاين نمايد. آجر دو طرفه ماشين سنگ زنيتوليد كننده سنگ شكن. سنگ شكن باريت و ماشين آلات سنگ زني تامين كنندگان . اين دوربين ها به راحتي مي توانند امنيت مالي و امنيت جاني افراد را تامين كنند و باعث راحتي خيال شما شوند. توپ هاي تجاري و ماشين آلات سنگ زني و حد, ماشين آلات مصالح تامين كنندگان, چكش سنگ شكن . سنگ زني توليد آسياب براي رنگبيشتر بدانيد سنگ زني توليد آسياب براي, watery 'گندم آبي توسعه سطح,, آبي نشستند ملخ',blue 'شهر اولين زني . خريد دستگاه توليد پلت دام و يونجه به قيمت كارخانه توسط اين مجموعه صورت مي پذيرد. بهترين دستگاه حضور غياب اثر انگشتي گروه مهرپردازش در مدلهاي مختلف در بازار عرضه مي گردد اين دستگاهها قابليت اثر انگشت - كارت بدون تماس - كد را داشته و در چندين مدل مختلف عرضه مي گردد.

 • عمليات فيلترينگ جهت حذف نويز
 • تومور يا بيماري هاي غده فوق كليه
 • قابليت تست قسمتهاي مختلف دستگاه توسط خود دستگاه
 • شناخت نرم افزارهاي متصل به دستگاه
 • امكان مشاهده احكام پرسنل زير مجموعه
 • امكان لو رفتن مانند كد يا رمز در آن وجود ندارد

فضاي قرارگيري اثرانگشت به گونه اي طراحي شده تا به راحتي امكان گذاشتن و برداشتن انگشت فراهم شود. اين دستگاه علاوه بر تشخيص چهره، امكان استفاده از اثر انگشت، رمز ورود و كارت هوشمند را نيز براي تشخيص هويت فراهم آورده است. بنابراين مصرف خوراك به صورت پلت مواد مغذي مورد نياز را فراهم مي­نمايد. زمان مورد نياز براي مصرف خوراك را كاهش مي­دهد كه اين امر بخصوص در مناطق گرمسيري حائز اهميت است. بطور كلي ميزان پرت و ضايعات را تا 10% كاهش مي­دهد. همه شركتها و سازمانها از تعداد كاركنان يكسان استفاده نميكنند و با توجه به حجم كار و فعاليت آنها، ممكن است تعداد كاركنان از چند نفر تا چند صد نفر تغيير كند. پارسكدرز با استفاده از سيستم مالي گروگذاري وجه امنيت مالي طرفين را تضمين مي كند. اين دادهها را ميتوان از سرور حضور و غياب استخراج كرد و به طور مستقيم به معاونت مالي ارسال نمود.

اگر در اطراف خانه شما اشيا يا وسايلي وجود داشته باشد اين دوربين ها مي توانند تصاوير را براي شما ثبت كنند و به عنوان هشدار به گوشي همراه شما ارسال كنند. اين افراد بر اين معتقد هستند كه اين كار به حريم شخصي آن ها صدمه مي زند. اندازه مناسب دستگاه، آن را براي نصب در محيط هاي اداري و روي گيت تردد مناسب كرده است. در اكثر كسب و كارهاي كوچك نيازي به امكانات اضافي همچون كنترل تردد (Access Control) مانند انواع درب, گيت, راه بند نيست. جهادگري فقط مربوط به رفع محروميتها و دفاع از مظلوميتها نيست. در اينجا شما تنظيمات زيادي را پيدا نخواهيد كرد، فقط حداقل لازم است. اين روش علاوه بر سرعت و دقت، تنها روي پوست قابل اجراست و استفاده از قالبهاي رايج براي دور زدن و هك اين روش ، تقريباً غير ممكن است. در اين پروژه از ماژول RFID استفاده شده است، اما از ماژول NFC نيز مي توان استفاده كرد. اين داده ها از طريق نرم افزار مي توانند به صورت يكپارچه به سيستم هاي حقوق و دستمزد مرتبط شده و به صورت اتوماتيك به آنها منتقل شوند.

در صورتي قابي توسط عامل تشخيص داده شده است به عنوان چهره در نظر گرفته ميشود كه قاب مورد نظر بيشتر از ميزان خاصي از چهرهي فرد را پوشش دهد. ❇ كارمند مي تواند در صورتي كه ورود و خروج خود را فراموش كرد، به مدير خود خبر دهد و در نرم افزار حضور غياب دينگ درخواست ورود و خروج بدهد. بنابراين بهترين راه جهت اطلاع از قيمت اين وسيله و ديگر قطعات يدكي پرس پلت تماس با واحد فروش شركت دوميشا مي باشد. هر كاربر مي تواند بدون مراجعه به واحد حضور و غياب و از پشت كامپيوتر خود بسته به سطح دسترسي تعريف شده براي وي از وضعيت حضور و غياب خود در بازه هاي زماني مختلف آگاهي يابد. خط توليد آشنايي با بسته بندي خشكبار در 13 اسلايد به همراه توضيحات و تصاوير جذاب و مرتبط با . دستگاه حامل سوپرت در شكل نمايشي با رنگ زرد مشخص شدهاست كه سوپرت عرضي و قلم گير و رنده تراش در روي آن بسته ميشود. پس از تغيير شكل عكسها به يك بردار, اندازه ي ماتريس شامل بردارها, n∗xy خواهد بود.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
بازدید:

نرم افزار اتوماسيون حضور و غياب تحت وب به نام آي او سافت

۵ مرداد ۱۳۹۹
۰۵:۱۴:۵۴
مديرعامل شركت
نظرات (0)

ميهن ماركت - ليست قيمت فروش روزانه آنلاين و رقابتي فروشندگان چمن زن ، علف زن دستي و موتوري برند ماكيتا makita. مدل 4552 يك علف زن موتوري محصولي از شركت رونيكس با وزن 7.1 كيلوگرم مي باشد. پخش ابزار نوين مهر NMT - علف زن ها علف زن. … جهت دريافت تعرفه قيمت ,مشاوره رايگان و توضيحات محصولات با ما تماس بگيريد … توزيع كننده حرفه اي در زمينه پخش ماشين الات و ابزار الات باغباني. پشتي … پخش انواع علفزن علفتراش علف زن دوشي و پشتي پايين ترين قيمت علفتراش چيني و اصلي ه … پخش دستگاه علفزن چندكاره روتيواتوردار مشابه تيلر كلتيواتور علفزن علفتراش دوشي پش. اولين و اصلي ترين روش به كار گرفته شده در دستگاه هاي حضور و غياب، استفاده از سيستم كارت خوان براي ثبت ورود و خروج از شركت است. دستگاه حضور و غياب بايوتايم با بهره گيري از مدرن ترين تكنولوژي هاي شناسايي بايومتريك همچون اثرانگشت، چهره و كف دست، ابزاري كارآمد و قابل اطمينان در راستاي كنترل ورود و خروج، مديريت زمان و مديريت نظم پرسنل مي باشد. ❇ اتوماسيون صنعتي: اتوماسيون صنعتي به معناي استفاده از ابزارهاي كنترلي (مثلا رايانه) به منظور هدايت و كنترل ماشين آلات صنعتي و پروسه هاي توليد است.

براي اين منظور تنها با نگه داشتن صورت شما در برابر صفحه تلفن همراه قادر خواهند بود قفل آن را باز كنند. با اينكه اين شيوه كار شما را بسيار راحت مي كند ولي كارايي آن بستگي شديدي به اين دارد كه نرم افزار مورد نظر از چه ميزان امنيتي برخوردار است. ماشين لباسشويي طلا مورد استفاده براي گياه طلا در معدن.ماشين آلات پردازش طلا دريافت قيمت » گياهان استخراج از معادن طلا براي فروش در آفريقاي جنوبي . چت با فروش » تك فك و ماشين آلات سنگ شكن - arsima. ماشين چمن زن هوندا: كوتاه كردن علفها با سرعت ۲۰۹ كيلومتر بر ساعت! تيلر كاما …. علف زن اوليمك. اره با طول …. تاريخ : دوشنبه چهارم آذر ۱۳۹۲ … علـــــف تراش اره موتــــــوري و . يونجه چين و حاشيه زن و … - سبـــــــــزكــــــــاران - مركـــز … سقوط استثنايي قيمت ها و فروش اقساطي . همراه قيمت فروش كارخانه سنگ شكني, كارخانه فرآوري زغال سنگ, كارخانه چين تن در ساعت .

تجهيزات فرز قيمت از سنگ شكن vsi 50 تن ساعت قيمت مورد استفاده سامسونگ خرد كن كارخانه 250t h ليست قيمت چرخ مرگ mgd 38l هاي گياهي قابل . نمك ماشين هاي خرد كن. يك ربع پيش. دستگاه آسياب خرد كن. ماشين آلات آسياب چرخ. سنگ زني ماشين آلات و فك سنگ شكن چين . سنگ 500 ساعت چين - سنگ شكن. تن زغال سنگ كارخانه سنگ شكني در ساعت چين. استفاده از سنگ شكن تن در ساعت. سنگ شكن دانه ها هزينه كارخانه سنگ شكني سنگ معدن كروم كارخانه سنگ شكني - توليد كننده سنگ شكن . قيمت موتور علف زني - سايت قيمت ها. موتور دوزمانه 25/4cc با قدرت 1/3hp. مجهز به تيغه فولادي براي حاشيه زن. FS 120. مشخصات. قدرت موتور 1HPبا تيغه 60 سانت. ليست قيمت ماشين چمن زني: مقايسه مشخصات و آخرين قيمت ها ,. از فروشگاه هاي مختلف با آخرين قيمت هاي روز، مشخصات كامل و عكس , ليست قيمت ماشين چمن زني: .  • (شناسايي از طريق امضاء)  • نگهداري آرشيو كاملي از ورو و خروج پرسنل و  • 3-ارتباط با سنسور اثر انگشت در دستگاه شبكه اي  • 5دستگاه حضور غياب مدل F70
آخرين آگهيهاي تجهيزات و ماشينآلات در شهر تبريز. از فروشگاه هاي مختلف با آخرين قيمت هاي روز، مشخصات كامل و عكس . مديران با ورود به برنامه تحت وب ميتوانند درخواستهاي زير مجموعه خود را ببينيد و در صورت نياز درخواستهاي آنها را تاييد يا رد كنند. در هنگام خريد دستگاه حضور و غياب بايد تعداد پرسنل شركت، گنجايش حافظه دستگاه و همچنين نحوه تخليه ترددها را بررسي كرد تا بتوان دستگاهي متناسب با نياز سازمان تهيه كرد. اين سيستم بدون نياز به استراحت با دقت بسيار زياد ناظر بر رفتار افراد بوده و در صورت بروز رفتار و حركات مشكوك، سريعاً عكسالعمل نشان داده و مراتب را به اطلاع مسئولين ذيربط خواهد رساند. وقتي كارفرما چنين انتظاري از كارمند خودش ندارد و هيچ تعريفي از اين موضوع در محيط صورت نگيرد و روابط صرفا بر اساس دقايق كارت ساعتزني باشد و مجازاتها فوري اعمال شود، ديگر انسانها فرصت اين را پيدا نميكنند كه بفهمند واقعا چه قدر نظم را با انگيزههاي غير مادي دوست دارند. فرايند تربيت يك فرايندي است كه نياز به فرصت دارد و اگر شما بخواهيد انگيزه ايمان و تقوا را عامل نظميابي يك انسان قرار دهيد، بايد به او فرصت دهيد. روابط اگر زياد ماشيني شود، فرصت براي عواطف، اخلاق و ايمان كم خواهد بوددر زمينههاي ديگر هم همينطور است. شما هر جايي قوانين و ضوابط حقوقي را افزايش بدهيد، فرصت را براي تعامل انساني، اخلاقي و عاطفي كاهش دادهايد. لذا اين سؤال مطرح ميشود كه آيا واقعا راه رشد اخلاقي انسان اين است كه از ضوابط حقوقي فاصله بگيرد؟


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
بازدید:

اتوماسيون حضور و غياب

۴ مرداد ۱۳۹۹
۱۰:۴۷:۵۱
مديرعامل شركت
نظرات (0)

امروزه در تمام دنيا، از كارت هاي هوشمند در مكانهاي مختلف، مانند بانكها، مراكز مخابراتي، سازمانهاي دولتي، مراكز بهداشتي، مراكز ارائه خدمات، مراكز آموزشي و تفريحي استفاده ميشود. اين دستگاه حضور و غياب با بدنه صنعتي محكم و همچنين قفل ضد سرقت و سرعت عمل مناسب، در بسياري از مراكز صنعتي و اداري نصب و راه اندازي شده است. برخي از آنان از تكنولوژي اثر انگشت و يا كف دست استفاده مي كنند و برخي ديگر از فناوري شناسايي چهره و برخي ديگر نيز بصورت كارتي اين عمل را انجام مي دهند. اين نرم افزار مي تواند به عنوان يك اقدام امنيتي عالي براي رديابي زمان و حضور در آن عمل كند. اين اسكنر براي توليد يك تصوير ديجيتالي از ميكروچيپ حساس به نور ساخته شده از سنسور CMOS يا دستگاه شارژ شده (CCD) استفاده مي كند. بايد يك سطح بين پشته ها و نقطه تقاطع را اندازه گيري كرده و يك كد ديجيتالي منحصر به فرد را ايجاد كند ، كه توسط الگوريتم ايجاد شده است.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
بازدید:

قيمت دستگاه ثبت ورود و خروج

۴ مرداد ۱۳۹۹
۰۸:۰۹:۴۴
مديرعامل شركت
نظرات (0)

سنسور تشخيص چهره با تغييرات سطحي روي چهره ( تغيير آرايش و مو و…) بازهم همان عملكرد بي نظير خود را به نمايش ميگذارد و بيدي نيست كه با اين بادها بلرزد. توجه نماييد پس از هر مرحله تعيين بازه كاري، نماي گرافيكي نمايش داده مي شود. دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره تايگر با تعيين هويت چندگانه : چهره ، اثر انگشت ، كارت بدون تماسRFID و … T-38304 شناسايي كف دست، اثر انگشتي و كارتي. دستگاه حضور و غياب ارزان با ارسال رايگان به سراسر كشور با نرم افزار رايگان نصب رايگان دستگاه حضور و غياب تايگر zkteco با كيفيت عالي. IP , پورت USB , باطري داخلي , پخش پيام صوتي ,امكان اتصال به واي فاي و رله در باز كن مي باشد. براي اتصال رله خارجي به دستگاه حضور و غياب دو پين در پشت دستگاه بر روي كانكتور سريال تعبيه شده است. در صورتي كه كاربر مايل به استفاده از رله خارجي باشد، براي اتصال آن ها بايستي ماژول رله مخصوص آن را از شركت علم و صنعت تهيه نمايد. به اين ترتيب، دستگاه به اشتباه مي افتد و براي هر دو فرد تردد ثبت مي كند.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
بازدید:

ارزشمندي اپليكيشن نرم افزار حضور و غياب براي سازمانها

۳ مرداد ۱۳۹۹
۰۲:۳۳:۱۰
مديرعامل شركت
نظرات (0)

در سال 2007 يك زن سوئيسي در مرز آمريكا وقتي با انگشت نگاري ماموران روبرو شد انگشتان خود را پنهان ميكرد ولي بعد معلوم شد كه تمام مدارك هويتي اين زن سوئيسي كامل است به جز اثر انگشت. دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره eNBioAccess-T9 قادر به شناسايي اثر انگشت زنده و اصلي از اثر انگشت جعلي مي باشد اين قابليت سبب شده تا ميزان تقلب در اين دستگاه به صفر برسد. اما افرادي كه براي ثبت غيبت ها و ديركرد ها اهميت قائلند بهتر است كه از يك دستگاه حضور و غياب بيومتريك استفاده كنند. دريافت كننده دستگاه متعهد مي شود كه نسبت به دريافت و به كارگيري آن، مسئوليت پذير بوده و به تعهدات مكتوبي كه پذيرفته، متعهد بماند. 9-2- در تمام اين قرارداد مسئول حفاظت فيزيكي ايستگاه به عنوان ناظر، مسئول نظارت بر حسن انجام قرارداد و كليه تعهدات پيمانكار ، همچنين منظور از نماينده كارفرما رئيس ايستگاه تحقيقاتي كردان مي باشد. عدم درخواست اطلاعات شخصي كارت و حساب پذيرنده استعلام از شركت هاي ارايه دهنده خدمات پرداخت مربوطه نظارت بر اقدامات و تغييرات صورت گرفته بر روي پايانه توسط پشتيبان. چگونه مي توان از اصالت اشخاصي كه جهت رسيدگي به پايانه مراجعه مي نمايند اطمينان حاصل نمود ؟  1. گران قيمت بودن  1. دوربين مدار بسته Netatmo Welcome  1. سيستمي شدن فرآيندهاي ثبت ماموريت و مرخصي كاركنان  1. اعلام لغو كلاس  1. رفع تمامي مشكلات نرم افزاري انواع دستگاه حضور و غياب  1. دستگاه هاي بيولوژيكي (اثر انگشت، اسكن شبكيه چشم)  1. براي انگشت دوم نير مرحله قبل را تكرار نماييد  1. تحقير (Contempt)
شما نيز به عنوان دريافت كننده خدمات دستگاه كارتخوان مي بايست از حقوقي كه داريد مطلع باشيد. با خريد از دياكالا در هر كجاي ايران تجهيزات مورد نياز خود را بدون پرداخت هزينه حمل بصورت رايگان دريافت كنيد. خدماتي كه بر روي پايانه هاي فروش قابل ارائه مي باشند شامل موارد زير است: خريد پرداخت قبض و ساير پرداخت هاي شناسه دار خريد شارژ و مانده گيري. چه خدماتي بر روي پايانه فروش به طور معمول ارائه مي شود ؟ اما خوشبختانه با تجربه اندوخته شده تكنولوژي بيومتريك در 20 سال گذشته، مجموعه تايگر اولين دوربين HD IP Camera با كيفيت بالا و هوشمند را ارائه كرده است. اما دوربين هاي با قابليت شناسايي چهره علاوه بر انجام عمليات تشخيص چهره ، افراد را بر اساس مشخصات ظاهري شناسايي كرده و قابليت جستجوي هوشمند در بين تصاوير ذخيره شده توسط نرم افزار را براي كاربر فراهم مي كند. تشخيص چهره يك نرم افزار بيومتريك است كه با مقايسه و تجزيه و تحليل الگوهاي بر اساس خطوط صورت فرد ، مي تواند يك فرد را به طور منحصر به فرد شناسايي يا تأييد كند. اما نكته اي كه با آن مواجه شدم اين بود كه با وجود مشابهت دستگاه ليزر در كلينيك هاي زيبايي، قيمت ليزر موهاي زائد بسيار متفاوت بود.

بهترين مكان جهت نصب اين دستگاه، در ورودي سازمان است و منبع نور در پشت دستگاه تعبيه شده باشد و از گرانترين انواع دستگاه كنترل تردد محسوب مي شوند. از ديگر مدلهاي دستگاههاي ثبت تردد ميتوان از گيتهاي كنترل پلاك خودرو يا گيتهاي پاركينگي، دستگاههاي حساس به مردمك چشم، گيت تردد انساني و .. نام برد كه اين مدلها، كم كاربردتر از دستگاههاي معرفي شده مي باشند. اين مدل از دستگاههاي كارت ساعت به دليل پردازش اطلاعات بيشتر نسبت به ديگر مدلها سرعت كمتري دارند ولي امنيت شناسايي آن بيشتر از دستگاههاي اثر انگشت و كارت خوان و امكان تقلب در آنها كم است. در انبار شيميايي كه تاريخ اعتبار اهميت بسياري دارد، استفاده از اين برچسبها نزديك شدن تاريخ انقضاي مواد شيميايي را آلارم ميدهد تا بتوان قبل از فاسد شدن، از آنها استفاده كرد. قبل از هر چيز، تصاوير ورودي بايد هماندازه باشند. به طور مثال هنگامي كه كارمندي براي ورود به سازمان بخواهد به صورت دستي حضور و غياب خود را ثبت كند، بايد از يك ورودي داراي دستگاه ساعت زني وارد شده و حتي ممكن است در صف بايستد.

در دستگاه حضور غياب اثر انگشتي، شما نميتوانيد حضور شخص ديگري به غير از خودتان را ثبت كنيد؛ زيرا بايد اثر انگشت او را به همراه داشته باشيد كه اين كار عملا غير ممكن است. به جرئت ميتوان گفت بكارگيري اين روشها، احتمال سوءاستفاده به كمترين مقدار ممكن و نزديك به صفر ميرسد. دفعۀ بعد هم گفت و اين هم بلافاصله داد. در اين روش چين و چروك هاي صورت بررسي ميشود. از اين ديتاستها براي آموزش دادن شبكههاي عصبي عميق (كه يكي از پايههاي هوش مصنوعي مدرن است) جهت تشخيص چهره استفاده ميشود. اشاره كرد.LF10 از اسكنرهاي اثر انگشت در اين زمينه ميباشد كه در ادامه به بررسي تخصصي آن خواهيم پرداخت. براي كساني كه مايل به جلوگيري از بارداري هستند، توصيه مي كنيم از دو روش ضد بارداري، يعني كاندوم و قرص هاي ضد بارداري استفاده كنند. راندمان بسيار بالاي اين سيستم در تشخيص موارد مشكوك و همچنين استفاده از الگوريتم هاي پيشرفته و هوشمند براي جلوگيري از بروز خطا در تشخيص، يكي از بزرگترين مزاياي اين سيستم مي باشد.

استفاده از كاندوم به درستي باعث جلوگيري از گسترش عفونت هاي منتقله از راه جنسي (STIs) مي شود. اما راه درست واقعي، بهترين، آسان ترين و اثرگزارترين راه براي آن شغل است.در ضمن هر يك از روش ها در يك موقعيت خاص كاربرد دارند. تشخيص چهره به تعيين دقيق موقعيت و اندازه چهره انسان از صحنه هاي به هم ريخته اشاره دارد. اما فرايند تشخيص چهره مورد استفاده مغز انسان براي شناسايي چهره ها، بسيار چالش برانگيز مي باشد. چه زماني انسان به اوج رضايتمندي خواهد رسيد؟ چه زماني مي توان از پرداخت صورت گرفته توسط مشتري جهت تحويل كالا اطمينان حاصل نمود؟ پذيرنده بايد در هنگام كشيدن كارت توسط مشتري از اصالت برگه خروجي دستگاه مطمئن شده و سپس كالا را تحويل دهد. آيا بايد از كارت ساعت قديمي و دستگاه حضور و غياب همزمان استفاده كرد؟ آيا بين يك دستگاه حضور و غياب معمولي و يك دستگاه حضور و غياب تفاوتي وجود دارد؟ آيا اخذ هزينه اضافي از دارنده كارت توسط پذيرنده مجاز مي باشد؟ به عبارتي اخذ رسيد خريد موفق از دستگاه به معني انجام تراكنش بوده و واريز وجه به حساب پذيرنده تضمين شده است. خير. اخذ هر گونه هزينه اضافي از دارنده كارت و تحت هر عنوان توسط پذيرنده كارت مجاز نيست.

اطلاعات تردد از طريق هر يك از روش هاي كارت، اثرانگشت يا شناسايي چهره سريعتر و دقيق تر از آنچه انتظار داريد ذخيره و نگهداري خواهند شد. پذيرنده متعهد مي باشد تا صرفا براي خدمات مجاز كه حقيقتا انجام ميشود، از پايانه فروش استفاده نمايد و از انجام هرگونه معامله صوري يا شبيهسازي از طريق پايانه فروش پرهيز نمايد. در مدل كارت خوان، به هر پرسنل يك كارت كه داراي كد يكتاست، تعلق ميگيرد كه با هر بار نزديك كردن كارت به سنسور دستگاه، يك تردد براي پرسنل ثبت شود. به طور كلي دستگاه حضور و غياب معمولا در دفاتر كار، شركت ها و سازمان ها به منظور كنترل تردد كارمندان مورد استفاده قرار مي گيرد. دريافت دستگاه كارتخوان، شرايطي دارد. چگونه مي توان يك دستگاه پايانه فروش (POS) دريافت نمود ؟ لازم بذكر است پايانه فروش تنها با حسابهاي بانكي كه دقيقا به نام شركت باشد بايد مرتبط باشد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه حضور غياب اثر انگشتي است.