ساخت سیستم حضور غیاب هوشمند با استفاده از آردوینو

۱۲ بهمن ۱۳۹۸
۱۱:۵۱:۰۸
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

این دستگاه دارای سنسور اثر انگشت جهت ثبت ورود وخروج پرسنل وکارتخوان بدون تماس نیز میباشد قابلیت ویژه این دستگاه دوربین متحرک است. از قابلیت های دیگر این سنسور، مجهز بودن به نرم افزار بروز رسانی اثر انگشت جهت update بانک اثر انگشت بر روی سنسور، با تغییرات تدریجی اثر انگشت افراد است. سیستم Face PRO WV-ASF950 از قدرت بالایی در تطبیق چهره های گرفته شده دارد، این چهره ها اعم از چهره های گرفته شده از سن ده سالگی تا عکس های گذرنامه ای را با دقت بالا تشخیص می دهد. برای تشخیص چهرهی دقیق نمیتوان تنها به ثبت یک تصویر بسنده کرد. این اعمال می تواند درخواست مرخصی، مأموریت یا اضافه کار، دریافت گزارشات، مشاهده ی ورود و خروج پرسنل و هر آنچه شبیه به این ها باشد. با نصب این نرم افزار ، پرسنل می توانند با استفاده از نام کاربری و رمز خود اطلاعات ورود و خروج خود را ببینند و گزارش کارکرد خود را مشاهده کنند .

نرم افزار ورود و خروج

ساعت ورود و خروج از کار باید ذخیره شود و با استفاده از آنها ساعات کاری برای هر کارمند محاسبه شود. خریدارانی که نرم افزار حضور و غیاب را به صورت مجزا خریداری می کنند باید توجه داشته باشند که این سیستم قابلیت ادغام با سیستم حقوق دستمزدشان را داشته باشد. یکی از محصولات حضور و غیاب مهرپردازش سیستم تشخیص چهره-28513 می باشد. امروزه کیوسکهای کنترل خودکار پاسپورتها APC سرنام (Automated Passport Control) به یکی از ویژگیهای عادی در فرودگاههای ایالات متحده تبدیل شدهاند. شکل 2 - نرمافزار طراحی شده از سوی Ever AI طیف گستردهای از ویژگیها و خصلتها را به منظور شناسایی چهرهها و سازماندهی هر چه دقیقتر تصاویر در اختیار کاربران قرار میدهد. گزارشهای بیزینس اینسایدر نشان از آن دارد که این نرمافزار بین سالهای ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ توسعه یافته، اما از آن زمان تاکنون بهصورت ناتمام رها شده است. مطالعات نشان میدهد که به سختی میتوان بصورت مصنوعی چنین حالتی را ایجاد کرد. سال 2018 «اتحادیه آزادی های شهروندی آمریکا» (ACLU) تحقیقی انجام داد که نشان می داد سیستم تشخیص چهره آمازون به غلط افراد سیاه پوست را با عکس بازداشت (Mug Shot) مظنونین پلیس اشتباه گرفته است. برای آنکه امنیت این جلسه بهطور کامل برقرار شود تصمیم میگیرید از فناوری تشخیص چهره استفاده کنید.

 • مزایای هر دو نوع تصویر برداری را دارد
 • 2-احترام و ارزش نیروی انسانی
 • مقدار مربوطه در نقطه 4 برابر با A + B + C + D است
 • قابلیت ذخیره سازی 3000 اثر انگشت و 100,000 تردد
 • آموزش Adaboost
 • ورود و خروج های پرسنل را کنترل کنند
 • Anti-Pass back

جالب آنکه Trusted Face خود یکی از عناصر کلیدی قفل هوشمند (smart Lock) اندروید است که عملکردی یکسان با Face ID اپل دارد. فروشگاه اینترنتی صاران مارکت یکی از برترین فروشگاه های اینترنتی کشور می باشد که سعی در ایجاد یک تجربه خوب از خرید اینترنتی برای کاربران و مشتریان خود دارد. همه آن تصاویر بهطور خودکار و با مجوز کاربران برچسبگذاری شدهاند، در نتیجه کاربران به راحتی میتوانند تصاویر موردنظر خود را پیدا کنند. همچنین هر نسخه جدیدی از نرم افزار که توسط تیم تولید و توسعه ارائه شود به آسانی و با یک کلیک در نرم افزار می توان به آن دسترسی پیدا کرد. مهندسی مکانیک ساخت و تولید - سنگ زنی. شبکه های عمیق، نتایج شگفت انگیزی تولید می کردند به گونه ای که هم اکنون محققین هوش مصنوعی، به مزاح، دوره ی قبل از ۲۰۱۲ را به دوره ی ماقبل تاریخ یاد می کنند. شناسایی چهره هم تحت تاثیر این انقلاب علمی قرار گرفت و با ایجاد پایگاه داده های چند میلیونی از تصاویر چهره های معروف (celebrities) و آموزش شبکه های عمیق، کیفیت سیستمهای شناسایی چهره بسیار بهبود یافت. نرم افزار ارباب رجوع دژبان با قابلیت تشخیص چهره ارباب و رجوع ورودی به سازمان. شکل 3 - کیوسکهای کنترل خودکار پاسپورتها برای تایید هویت مسافران از فناوری تشخیص چهره و پاسپورتهای الکترونیکی آنها استفاده میکنند.

شبیه به کاری که فیسبوک در ارتباط با تصاویر انجام داده و تصاویر را همراه با اسامی آنها برچسبگذاری میکند. سنسور اثرانگشتی در هنگام ثبت اولیه، دو نمونه از انگشت دریافت میکند. سرعت محصول: از دیگر نکات مهمی که توصیه می کنیم هنگام خرید یک دستگاه ثبت کننده ورود و خروج کارکنان به آن توجه داشته باشید، CPU دستگاه مورد نظرتان است. 5- قابلیت تایید تطابق صورت گرفته به کمک موتور نرم افزار هنگام عبور سوژه، توسط کاربر.ضمنا امکان تغییر تایید صورت گرفته کاربر در گزارش گیری های بعدی وجود دارد. اگر رمز عبور (pin) ندارد، باید آن را ابتدا وارد کنید. شما اگر رفتار این را کنترل کنی تا آخر عمرت باید رفتارش را کنترل کنی. بهطور مثال، تصور کنید شما مدیر برگزاری جلسههای هییت مدیره هستید و باید جلسهای در خصوص یک پروژه کاملا محرمانه برگزار کنید. فایلهای چندرسانهای که ممکن است هر یک روی سرویسهای مختلفی قرار داشته باشند.

تراکم جمعیت در مشهد بیش از نه هزار تن در هر کیلومتر مربع است. جنس و رنگ قاب دستگاه مورد پسند شما است یا نه؟ تشخیص چهره نیازمند اینفرارد یا دوربین Intel RealSense می باشد. تصاویر پس از عرضه جهانی گلکسی S10، کاربران زیادی اعلام داشتند که قفل تشخیص چهره این مدل عملکردی ناامید کننده داشته و به راحتی فریب میخورد. ساعت حضور و غیاب متداول ترین سیستم رایج کنترل حضور و غیاب پرسنل ،که بیش از چند دهه قبل عرضه گردیده است. دستگاه حضور و غیاب کنترل تردد تشخیص چهره G3 Plus دارای جدیدترین سیستم شناسایی تشخیص چهره در نور شدید و مستقیم می باشد. یکی دیگر از نقاط قوت این دستگاه قابلیت ذخیره سازی تعداد تردد بسیار بالا است که به راحتی می تواند نیاز یک سازمان پر تردد را برآورده کند. اما این فناوری اکنون در اختیار ما قرار دارد و این پتانسیل را دارد تا به سرعت به یکی از جریانهای اصلی در سازمانهای کوچک و بزرگ تبدیل شود.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

تشخیص چهره در پایتون با OpenCV و Dlib

۱۰ بهمن ۱۳۹۸
۰۱:۱۳:۴۱
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

در این قسمت می بایست نظرات و سؤالات بازدید کنندگان سایت در فرم های مخصوصی دریافت گردیده و جهت اطلاع دیگر بازدید کنندگان نمایش داده شود . فرم هندسی یک چهره نیز از پارامترهای مورد اندازه گیری در سیستمهای بیومتریک است از دیگر کاربردهای این سیستمها ، استفاده در سیستمهای مالتی بیومتریک جهت افزایش دقت است . پس اجازه دهید که در این مطلب ابتدا دستگاه حضور و غیاب را معرفی کنیم و به برخی از پارامترهای مرتبط با آن بپردازیم. در انتها چند اپلیکیشن معروف که در زمینهی تشخیص چهره فعالیت میکنند را نیز معرفی کردهایم. معرفی نسل جدید دستگاه های حضور و غیاب ایرانی | Azarnewsonline . دستگاه حضور و غیاب کارت و اثر انگشت ZKT UA300 ثبت تردد پرسنل و تعریف اثر انگشت و کارت بدون تماس,دستگاه حضور و غیاب … برای قیمت تماس بگیرید. اثر انگشت و مردمک چشم از دیگر خصوصیات منحصر به فرد اشخاص است که جهت شناسایی آنها در سیستم های بیومتریک استفاده می گردد.

دستگاه تشخیص چهره

مروری بر عملکرد فناوری تشخیص چهرهی پلیس بینالملل بریتانیا نشان میدهد 98% از تطبیقهای این سیستم اشتباه بوده است. نتایج تحقیقات نشان داد که الگوریتم های جدید 10 برابر دقیق تر از الگوریتم های تشخیص چهره در سال 2002 و 100 برابر دقیق تر از سال 1995 هستند برخی از الگوریتم ها می توانستند دوقلوهای مشابه را شناسایی کنند. همانطور که گفتیم بیشتر دوربینها برای تشخیص چهره از تصاویر دو بعدی استفاده میکنند اما برخی دیگر به سراغ تصاویر سه بعدی رفتهاند. برخی دستگاه های علاوه بر سنسور اثر انگشت از قابلیت تشخیص چهره نیز پشتیبانی می کنند. ا توجه به اینکه این سنسورها وظیفه اسکن اثر انگشت و تطبیق آن با اطلاعات اثرانگشتهای موجود را بر عهده دارند، از آنها می توان برای اهداف مختلف استفاده کرد. پس از تخلیه اطلاعات در نرم افزار مربوطه اطلاعات ورود و خروج پردازش می شدند. شاید برایتان سوال پیش بیاید که بعد از خرید دستگاه حضور و غیاب چه نیازی به تهیه نرم افزار حضور و غیاب می باشد؟ با وجود اینکه تشخیص چهره مرئی و مادون قرمز بر مبنای الگوریتم های مشابه عمل می کنند، امتزاج تصاویر حرارتی و مرئی روش قابل رشد و ترقی است که موجب بهبود کارآیی می¬شود. امتزاج اطلاعات چند گیرینده شامل مرئی و حرارتی و اسکنر های ۳ بعدی می تواند بر محدودیت های موجود در تکنولوژی های پردازش تصویر فائق آید.شکل طرحی برای تصویر برداری همزمان مادون قرمز و مرئی را نشان می¬دهد. امتزاج ، اطلاعات تلفیق عکس های بدست آمده از چند نوع سنسور را استخراج می کند.  • امکان دریافت گزارشات از طریق USB  • امکان نمایش مشخصات و عکس پرسنل بر روی مانیتور دستگاه  • اپلیکیشن حضور و غیاب هاب استف (Hubstaff)  • قابلیت چند زبانه  • دمای کارکرد 10-40 درجه سانتی گراد
این دستگاه حضور و غیاب مجهز به سنسور اثرانگشت ضد خش می باشد دارای کارتخوان مغناطیس میباشد. یعضی مدل ها از جدیدترین نوع سنسور اثر انکشت سیلک (سنسور اثرانگشت Silk ID) پشتیبانی می کنند که این سنسور قابلیت شناسایی اثرانگشت های خشک و مرطوب را با زاویه 360 درجه را دارد. این ساختار همانند اثر انگشت در افراد مختلف متفاوت است. یکی از تنظیماتی که کارفرمایان به رابط کاربری دسترسی دارند این است که می توانند نرخ پرداخت را تغییر دهند. نقاط مختلف صورت براساس میزان حرارت و دمایی که دارند در تصویر دیده میشوند (نقشه ای از سطح صورت تهیه می شود). این نتایج به آقای پاولیدز این اجازه را می داد که چنین نتیجه گیری کند که هر الگوی دمایی صورت می تواند با یکی از فعالیت ها در ارتباط باشد. ثبت اطلاعات مدنی، هویت ملی، رای­ گیری و کنترل مرزها از پروژه­های معمولی هستند که به شناسایی هویت نیاز دارند. این ابزارها به طور عمده روی طبقهبندیهای Adaboost و دیگر مدلها مانند Real Adaboost ،Gentle Adaboost یا Logitboost تکیه دارند. قسمتی از پوست که مستقیما بالای عروق هستند به طور متوسط ۰٫۱ درجه سانتی گراد گرم تر از نواجی مجاور خود هستند. با استفاده از دستگاه حضور و غیاب همزمان با اتوماسیون کنترل تردد، امنیت شرکت را به طور کامل تضمین کنید.

بنابراین مدیران می توانند اطمینان کامل در درستی ثبت تردد ها داشته باشند. برای پردازش نیازمند ثبت همزمان اطلاعات مرئی و حرارتی هستیم. الگوریتم های تشخیص چهره مبتنی بر ظاهرکه به تصاویر مادون قرمز حرارتی اعمال می شوند بهتر از حالتی عمل می کنند که بر روی تصاویر مرئی اعمال می¬شوند. به علاوه الگوریتم هایی که بر روی تلفیق تصاویر مرنی و مادون قرمز اعمال شوند بهتر از اعمال روی تک تک آن ها به صورت تنها نتیجه می دهند. برای شبیه سازی، مواردی همچون وضعیت های استراحت در تاریکی، تحریک هایی با قدرت ۶۰ دسی بل مانند صدای بلند ناگهانی برای افزایش ترس و اضطراب ایجاد شد. موارد مزاحم: همانطور که احتمالا بدانید استفاده از وسایلی مانند عینک آفتابی میتواند تشخیص چهره را با مشکل مواجه کند. المانهای مختلفی را میتوان در ارزیابی یک سیستم تشخیص چهره مؤثر دانست مانند زمان یادگیری، زمان اجرا، تعداد مثالهای مورد نیاز برای یادگیری و نسبت بین میزان تشخیص و خطای منفی.

قیمت دستگاه حضور وغیاب

با استفاده از این دستگاه شما قادر خواهید بود بدون نیاز به کامپیوتر، کاربران، اثر انگشت، چهره یا کلمه عبور آنها را تعریف کرده و دستگاه را در حالت عملیاتی قرار دهید. مهرپردازش به آن بسیار اهمیت داده می شود بررسی دقیق نیاز مشتری است.کارشناسان شرکت مهرپردازش با توجه به فعالیت کاری مشتری محصول مورد نظر راپیشنهاد می دهند. در صورت تایید پیام نمایش داده شده، هنگام انجام محاسبات، موظفی آن روزکاری به عنوان اضافه کار اجباری در نظر گرفته شده و اطلاعات الگوی کاری تخصیص داده شده به لیست سوابق تخصیص اضافه خواهد شد. تشخیص چهره مبتنی بر طیف مادون قرمز حرارتی از اطلاعات آناتومیکی صورت به عنوان ویژگی های یکتا استفاده می کند. میانگین تصاویر حاصل از فیلتر گابور به عنوان یک تصویر جدید در نظرگرفته می شود؛ سپس از مولفه های اصلی به دست آمده از اعمال PCA بر روی تصاویر میانگین برای تشخیص چهره استفاده می گردد. فیلتر گابور یکی از روش های مبتنی بر ویژگی است که می تواند برای رفع نقطه ضعف PCA مورد استفاده قرار گیرد.

ساعت حضور و غیاب جهان گستر

آسانی استخراج و جایابی ویژگی های چهره. بر اساس اجزای استخراج شده مدلی آماری از رابطهی اجزای صورت با هم ساخته میشود تا در تأیید وجود چهره مورد استفاده قرار گیرد. در این سازمانها -به منظور حفظ امنیت و یا حتی با هداف تبلیغاتی- تلاش میشود تا چهرهی هرکدام از افراد با تعداد زیادی از چهرههای از پیش ذخیره شده در پایگاه دادهای غنی مقایسه شود. میتوانند در چهرهی فرد موجود باشند یا نباشند. دوربینهای گران قیمت حرارتی حتی میتوانند تفاوت دمای بسیار ناچیز سطوح مختلف را هم تشخیص دهند. این ماتریس (که دیواری از لیزرهاست) به صورتتان برخورد میکند و سپس به سنسورهای گوشی باز میگردد و توسط دوربینهای IR دریافت میشود. در صورت تطبیق قفل گوشی باز خواهد شد. در این نرم افزار می توان چند دستگاه حضور و غیاب (فقط دستگاه های برند ZKTeco) را ثبت نمود. بهترین دستگاه حضور و غیاب در رده ارزان قیمت دستگاه ZKTeco مدل K30 و K50 است . ساختار بافتی و عروقی صورت برای هر شخص یکتا است پس در نتیجه تصویر مادون قرمز آن نیز یکتا خواهد بود.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

دستگاه حضور و غیاب وِیژه مدارس

۱۰ بهمن ۱۳۹۸
۰۹:۳۳:۵۷
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

دستگاه حضور غیاب برای پیگیری و نظارت بر زمان شروع کار توسط کارمندان و توقف کار استفاده می شود. کارکنان می توانند زمان بندی خود را مدیریت کنند، ساعت ها کار خود را بررسی کرده و جریمه های خود را پیگیری کنند. مسلمأ پیگیری زمان تردد پرسنل موجب می شود تا مدیران هر مجموعه بتوانند میزان تعهد کارکنان را نسبت به کار خود بسنجند و سیاست های کاری خود را بر اساس تعداد روزهای کاری کارمندان پیاده کنند. این نرم افزار بصورت کاملا اتوماتیک به کارکنان این اجازه را می دهد که ساعات کار خود را از هر دستگاهی پیگیری کنند. مطالعات تحقیقاتی سال ۲۰۱۱ نشان دادهاند که %۶۰ سازمانها از زمانبندی اتوماتیک استفاده می کنند. با افزایش تعداد کلاس ها، تداخل بین کلاسها بیشتر شده و از جداپذیری آن ها کاسته می شود و نرخ شناسایی نسبت به تعداد کمتر کلاس ها، پایین میآید. هم چنین بسیاری از سیستم ها، به ویژه سیستم های مبتنی بر وب، ارزیابی هزینه خود را بر اساس تعداد کارکنان در نظر می گیرند. تفاوت در نسخه های مختلف نرم افزار تحت ویندوز به خروجی اکسل از گزارشات، تعداد پرسنل، تعداد ساعات کاری، اضافه کاری ها، شیفت ها، قوانین گروه های کاری و غیره مربوط می شود.

فروش دستگاه اثر انگشت

 

البته ما در این مقاله سعی داریم ویژگی ها و قابلیت های کامل ترین نسخه از نرم افزار تحت ویندوز را بررسی و عنوان کنیم. زیر سیستم گردش کار در نرم افزار تحت وب باید آنقدر جامع و کامل باشد تا موجب حذف کامل اپراتور حضور و غیاب شود. متاسفانه، هنوز هیچ گونه قانونی برای اعمال محدودیت در استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره وضع نشده است. استفاده از این دوربین ها دشوار می باشد. به منظور انتخاب مناسب ترین و بهترین نوع دستگاه حضور غیاب، بهتر است شناخت کافی از محیط، دستگاه، انواع مدل ها و کارایی هر یک صورت بگیرد و یک سری نکات ضروری رعایت شود. ابتدا باید اشیا را به صورت آنی تشخیص دهید و سپس باید زمانی که این اشیا وارد فریم شده و یا از آن خارج میشوند را ثبت کنید. هرچند که در ابتدا استفاده می شده و افراد می توانستند حتی با عکس صاحب گوشی، قفل گوشی اش را باز کنند. ین دستگاه از جدیدترین سنسور اثرانگشت روز دنیا در بهره می برد سر.. دستگاه حضور و غیاب سوپریما Suprema FaceStation2 ظرفیت حافظه بالایی را برای مدیریت بیشترین تعداد کاربران در کلاس خود ارائه می نماید.

آیا داده های مرتبط با ساعت حضور و غیاب پرسنل در برابر فقدان ها یا خرابکاری های احتمالی امنیت دارند؟ بنابراین می توان با اتصال دستگاه به سیستمی مناسب، تردد پرسنل را به صورت آنلاین مشاهده کرد. صورت انسان ها از نژادها و اقوام مختلف دارای مشخصه های انعکاسی مختلفی است. دستگاه اسکنر اثر انگشت همستر با سنسور ضد خش و ضد خرابکاری و جعل با بهترین طراحی و با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی سیستم های Biometric ساخت شرکت NITGEN کره جنوبی است. دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی MD14 با قابلیت شناسایی اثر انگشت در کمتر از 1 ثانیه دارای سنسور ضد خش و ضد تقلب و ضد شوک الکترواستاتیک می باشد. نرم افزارهای حضور و غیاب در سه نوع نرم افزار تحت ویندوز، تحت وب و اپلیکیشن اندروید وجود دارند که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند. با وجود اینکه تشخیص چهره مرئی و مادون قرمز بر مبنای الگوریتم های مشابه عمل می کنند، امتزاج تصاویر حرارتی و مرئی روش قابل رشد و ترقی است که موجب بهبود کارآیی می¬شود. Face پس از آن از الگوریتم خود برای مطابقت این چهره با آنهایی استفاده می کند که در دنیای واقعی وجود دارند. سنسورهای نوری دارای معایبی نظیر عدم شناسایی اثر انگشت تقلبی، عدم امکان شناسایی اثر انگشت های خیس، چرب، جوهری، کثیف و آلوده هستند که این معایب در سنسور های پلیمری بر طرف شده است. برای ثبت ساعت حضور و غیاب از روی اثر انگشت، مراقب باشید که انگشتتان تمیز باشد، هیچ گونه آلودگی یا اثر شیمیایی روی انگشت تان نباشد.  1. 10 Aug 2017  1. مجهز به پردازنده 2 هسته ای 4 گیگا هرتز  1. قابلیت شناسایی افراد از طریق چهره، کارت مایفر و کد  1. مدیریت پرداختها و قابلیت یکپارچهسازی  1. فونت های موردنیاز

 امیدواریم که با خواندن این مطلب انتخاب برای شما آسان تر گردد تا بتوانید بهترین گزینه جهت خرید دستگاه حضور غیاب را انتخاب کنید و خریدی مناسب و مقرون به صرفه داشته باشید. و یا در محیط هایی که امکان انتقال بیماری از طریق تماس با سنسور اثر انگشت وجود دارد نظیر بیمارستان ها و محیط های درمانی از ساعت های حضور غیاب تشخیص چهره می توان استفاده کرد. دستگاه حضور غیاب کمک می کند تا کنترل هزینه های نیروی کار از طریق کاهش پرداخت حقوق اضافی، برای زمانی که کارکنان کاری انجام نمی دهند، ممکن گردد. اکنون نوبت نصب درایور مربوط به دستگاه خریداری شده است که می توانید درایور آن را از طریق این صفحه دریافت کنید. همان صفحهای که در واقع آخرین شانس شما برای بازگشت از راهاندازی ویندوز هلو است. نکته مهم : برای نصب و استفاده از قابلیت های نسخه تحت ویندوز نرم افزار حضور و غیاب حتما باید دستگاه ساعت زنی و حضور و غیاب (از جمله تشخیص چهره، اثر انگشتی و یا حتی کارتی) تهیه شود.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

اتصال دستگاه حضور و غیاب به نرم افزار ورود و خروج

۱۰ بهمن ۱۳۹۸
۰۷:۵۷:۱۱
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

نرم افزار حضور و غیاب مدارس نیز نوع دیگری از همین نرم افزارها بوده که امکانات بی نظیری را در اختیار والدین، مدیران و معلمین مدارس قرار می دهد. این نوع ساعت حضور و غیاب با اسکن اثر انگشت و یا سایر اعضای بدن افراد (مانند چشم یا صدای فرد) اقدام به ثبت اطلاعات می­ کنند. شما با فرد یا افرادی بنا به ضرورت آشنا می شوید و بدون آنکه بدانید این افراد چه کسانی هستند یا منظورشان چیست همه مسائل کاریتان را با آنها مطرح می کنید.فاجعه اینجاست که اگر خدای ناخواسته این افراد با سونظر به شما و بنگاه اقتصادیتان نزدیک شده و با قیمت کمی پائین تر رضایت به برنامه نویسی یا فروش نرم افزار به شما را بگیرند،آیا احتمال فروش اطلاعات، سو استفاده، اخاذی، سرقت اطلاعات حساس و فرمولهای تولیدی را هم مد نظر داشته اید؟ اگر چه دقت تشخیص چهره خوب است زیرا تشخیص عنبیه و تشخیص اثر انگشت است، بهطور گستردهای به دلیل فرایند بدون تماس و غیر تهاجمی آن به کار میرود. دستگاه حضور و غیاب در مراکز آموزش نیز جایگاه خود را پیدا کرده است.

دانلود نرم افزار حضور و غیاب رایگان

این دستگاه حضور و غیاب قادر است چهره افراد را در محیط های کم نور نیز با سرعت بالا تشخیص دهد و دارای ظرفیت تشخص 200 چهره, 1000 کارت و 1000 اثر انگشت می باشد. دستگاه حضور و غیاب MB2000 جدیدترین دستگاه حضور و غیاب که دارای صفحه نمایش ۲.۸ اینچی با قابلیت تعریف تشخیص چهره، اثرانگشت و رمزعبور بوده که از شبکه و USB پشتیبانی می کند . جهت چاپ لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت بر روی آیکون پرینت کلیک نمایید. بهترین کارکرد دستگاه حضور غیاب RF620 در ۱۰۰۰۰ لوکس نور است. دستگاه حضورغیاب تشخیص چهره RF620 قابلیت ذخیره ۱۰۰۰ چهره را داراست. دستگاه حضور و غیاب مدل RF620 قابلیت ثبت ۱۰۰۰۰ کارت را داراست. در دستگاه کنترل تردد مدل RF620 میتوانید با استفاده از یک فلش مموری اطلاعات دستگاه را خالی کنید. در یک دستگاه حضور و غیاب مبتنی بر تشخیص چهره ،ابتدا باید تصویر چهره افراد در سیستم معرفی شوند.

دستگاه حضور غیاب انگشتی

دستگاههای حضور و غیاب مبتنی بر تشخیص چهره ، جزو جدیدترین تکنولوژی های حضور و غیاب در بازار بوده و روز به روز در حال گسترش است. 29. مبتنی بر Net framework 2 . C و MVVMوWPF در طراحی نرم افزارها و استفاده از JQueryوentity framework code first5 وASP.NET و پست بک لس در طراحی وب سایت باعث به روز بودن محصولات این شرکت شده است. در تولید دستگاه اثرانگشتی FPN31500 سیماران از پیشرفته ترین الگوریتم های شناسایی و تشخیص در اکسس کنترل تحت شبکه FPN31500 سیماران برای کنترل تردد استفاده شده است. این مدل از دستگاه اثر انگشتی، بدلیل ویژگی های جامعی که دارد جزو دستگاه هایی است که به اکثر سازمان های کوچک و بزرگ پیشنهاد می شود. پین شماره 2 پورت کامپیوتر به پین شماره 3 دستگاه حضور و غیاب و پین شماره 3 کامپیوتر به پین شماره 2 دستگاه حضور و غیاب متصل می شود. گروه مهرپردازش جهت افزایش رضایتمندی همکاران و مشتریان عزیز اقدام به ارائه لیست قیمت دستگاه کنترل تردد,اثر انگشتی,تشخیص چهره,کارتی ZK نموده است.

 • آیا سیستم کاملا فارسی می باشد ؟
 • محدوده اضافه کار آخر وقت- روز دوم و سوم به مدت 1:00 ساعت
 • ساخت یک وبکم تشخیص چهره
 • امکان تعریف تعطیلات رسمی و داخلی
 • امکان تعریف تأخیر و تعجیل مجاز روزانه
 • 7- پورتهای ارتباطی
 • ری استارت شدن خودکار دستگاه حضور و غیاب

آخرین دفتر نمایندگی این کشور در سال ۲۰۱۸ در کشور اسپانیا و در شهر مادرید راه اندازی شده است. محصولات شاینی ساخت کشور تایوان ، در ابعاد و اندازه های مختلف ، در رنگ بندی های متنوع و همچنین با قیمت هایی رقابتی در فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر برایتو قابل عرضه می باشد. این مدل با توجه به طراحی و اندازه های کوچک آن گزینه ای بسیار مناسب جهت بکارگیری در محیط شرکت ها و کسب و کارهای کوچک می باشد. گزینه های زیادی با کارایی مشابه و قیمت مناسب وجود دارد. با استفاده از منوی نقش ها، می توانید چنین نقشی را تعریف نمایید و با استفاده از گزینه ی انتساب آن را به کارمندان منتسب نمایید. فراخوانی اطلاعات یا رکوردهای ورود و خروج پرسنل معمولا از طریق شبکه یا USB از دستگاه حضور غیاب قابل استخراج می باشد. بدین منظور ابتدا توسط یک دوربین از چهره فرد تصویر برداری می شود، سپس تصویر مورد پیش پردازش قرار گرفته و ویژگی هایی از آن استخراج شده و سپس ویژگی های بدست آمده در یک پایگاه داده ذخیره می گردد. بخش سخت افزار وظیفه ثبت تاریخ و ساعت تردد فرد را برعهده دارد. فناوری کارت ارزانترین و فناوری تشخیص چهره و اسکن کف دست گرانترین آپشن ثبت تردد هستند. دستگاه اسکنر اثر انگشت (Fingerprint Scanner) یک وسیله و ریدر اثر انگشت خوان است که با اسکن اثر انگشت و کد گذاری آن و ارسال به کامپیوتر ، در اشکال دو بعدی و یا سه بعدی قابل پردازش خواهد بود. چین دستگاه­ هایی در سرویس بهداشتی های عمومی نصب کرده است که صورت عموم را قبل از رها کردن دستمال توالت اسکن می­ کند و تا گذشت ۹ دقیقه بعد، کاغذ بیشتری برای همان شخص آزاد نمی­ کند.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

معرفی نسل جدید دستگاههای حضور و غیاب ایرانی :

۹ بهمن ۱۳۹۸
۱۰:۴۵:۴۲
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

مدیریت حضور و غیابطراحی یک سایت با استفاده از زبان برنامه نویسی php 1-طراحی یک سایت با استفاده از قالب bootstrap باشد. زبان بدن چیست؟ کارت حضور و غیاب چیست؟ لطفا جهت اطلاع از قیمت، خرید و مشاوره دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی virdi AC 2100 با کارشناسان شرکت فرزان کارت آسیا تماس بگیرید. ماشین آسیاب پودرهای سفت و سخت دستگاه های سنگ شکن میلی گرم شرکت 50 تن در ساعت سنگ شکن . قیمت کارخانه سنگ شکنی 100 تن در ساعت;, »سنگ آهک آسیاب پردازش,, آسیاب غلتکی عمودی در کار . دست دوم سنگ شکن گیاهی عمودی تولید کنندگان آسیاب غلتکی . آسیاب هند برای صنعت پردازش دولومیت سنگ خرد کردن دوم کارخانه توپ دست برای, k سری موبایل خرد کردن و آسیاب آسیاب برای فروش » سنگ شکن کوچک در . سنگ شکن با ظرفیت 100 تن در ساعت, و پس از خدمات فروش، به, سنگ شکن فکی برای خرد کردن, 500 تن در ساعت .  • #ارزانترین دستگاه حضور و غیاب  • نیازمند به رایانه و مناسب برای شرکت های بزرگ  • شرکت علم و صنعت | امکان ارائه گزارش دقیق در هر زمان  • Dmz با استفاده از یک فایروال  • 2 - دارای حافظه داخلی تا ثبت 100000 رکورد
کردن طلا. قیمت سنگ شکن 300 تن در . معدن توپ میلز برای تولید 80t ساعت با 300 مش. فک سنگ شکن - قیمت مش آسیاب سنگ معدن - تن در ساعت خط تولید سنگ نیسان. فروش مخروطی هیدرولیک هند سنگ شکن قیمت آسیاب سنگ زنی دولومیت در هند کارخانه سنگ شکن در هند . 10 تن در ساعت سنگ شکن سنگ برای فروش در چین اندازه آسیاب توپ در یک کارخانه فولاد سنگ شکن فکی .سنگ شکن مخروطی برای فروش فولاد در چین آسیاب توپ برای سنگ آهن 280 تن در ساعت. دولومیت در هند, کارخانه سنگ شکن, در هند سنگ شکن برای, آسیاب پروژه در . دست دوم تن در ساعت سنگ شکن در هند سنگ مرمر طرح سنگ شکن سنگ هند qzsaa. دست دوم عمودی ظرفیت آسیاب سنگ زنی 20 تن در ساعت. ظرفیت آسیاب عمودی سنگ زنی . غلتک آسیاب 3 رول سنگ زنی ماشین آلات ag 3 3 مرحله 200 تن در ساعت سنگ شکن خشک و مرطوب از معادن کوهی و تا ظرفیت 400 تن در ساعت را. به کارخانه ی سنگ شکن 250, در ساعت الی 400 تن در ساعت, دست دوم 200 تن در . دست دوم سنگ شکن 100 تن در ساعت در هند. سنگ شکن دست دوم عمودی. گندم چین پایان سنگ زنی با آسیاب سنگ زنی داده ظرفیت آسیاب غلتکی عمودی آسیاب های . 3 تا 4 آسیاب چکشی تن در ساعت سنگ زنی خوب.

قیمت دستگاه حضور غیاب

فکی سنگ شکن تن در ساعت . سنگ زنی; 30 تن در ساعت کارخانه پردازش سنگ معدن طلا . سنگ شکن تن در ساعت گیاه تجهیزات سنگ معدن سنگ شکن فکی 10 20 تن در ساعت سنگ شکن های ضربه ای اچ اس 10 و 7 کوبش ماشین در تناژ های 120 تا . شن و ماسه ماشین سنگ زنی 325 مش » سنگ زنی ماشین آلات 400 مش » سنگ و خرد کردن . قیمت شن و ماسه سیلیس در هر تن 100 میکرون الخدمة العالمیة استنادًا إلی استراتیجیة "خدمة الترجمة" ، أنشأنا 22 مکتبًا خارجیًا. سیلیکا شن و ماسه سخت دستگاه های سنگ شکن به ظرفیت 1000 تن. سنگ سنگ شکن گزارش پروژه هند, فشار سنج سنگ شکن مس 200 سنگ شکن تن در ساعت قیمت کارخانه . زنی و, سنگ شکن . دولومیت سنگ زنی تا 800 کارخانه مش در هند. معدن ناحیه مس, برای دولومیت تا مش در سنگ زنی در هند مورد, پودر تالک ، دولومیت در مش از, . کارخانه سنگ شکنی زغال سنگ بخار تا 1000 تن در ساعت. توپ آسیاب ظرفیت تن در ساعت .

آسیاب غلتکی غلتکی تن در سال . ظرفیت آسیاب غلتکی در تن در ساعت. دیکی stockler TS دستگاه 250 آسیاب 200 تن در ساعت سنگ ظرفیت از 2 آب بندی . کارخانه از 6 رول آسیاب · ارتعاشی ظرفیت فیدر گریزلی · شکن چکشی با 150 ظرفیت تن در ساعت. فکی آسیاب پودر سنگ, زنی مرطوب هند منابع. زنی شارژ . سنگ شکن طلا . 400 مش سنگ معدن خدمات سنگ زنی شمال کالیفرنیا . عکس از کارخانه سنگ شکن در انارک‬ - YouTube . شکن سیار خاورمیانه ساخته شد, سنگ شکن سیار در ظرفیت, تن در ساعت، بزرگترین سنگ . طلا گیاه شستشو 5 تن در ساعت; قیمت سنگ شکن . گیاهان سنگ شکن تن در ساعت; . 700 تن در ساعت سنگ شکن . تولید کنندگان ماشین سنگ زنی تالک . ماشین سنگ زنی برای 5 مش تا 18 مش. ماشین آلات آسیاب ریموند در, آسیاب چکش برای سنگ زنی خوب YouTube, . با ظرفیت تولید 500 تن در ساعت آسیاب سنگ زنی.

قیمت دستگاه ساعت زنی

قیمت سنگ آهک خرد در هر تن. هزینه از خرد کردن دانه ها و تجهیزات سنگ زنی. سلام دوست عزیز؛ در پاسخ به سوال نخست باید عرض کنم که اضافه کردن رم به این لپتاپ و ارتقای آن به 8 گیگابایت، موجب تغییر محسوسی در عملکرد کلی سیستم خواهد شد. در این سیستم ها (کارتی) به هر یک از پرسنل کارتی اختصاص داده میشد که بارکد ثبت شده روی آن شماره منحصر به فردی را به فرد اختصاص میداد. و از روی همین شماره که اصطلاحا شماره کارت یا شماره تردد نامیده میشود اطلاعات ورود و خروج افرد از هم تفکیک میشد. در این دستگاه حضور و غیاب پس از وارد کردن کد پرسنلی از روی کیبورد دستگاه انگشت را بر روی سنسور قرار داده تا در صورت تطابق با نمونه موجود قبلی از آن شماره کد ساعت تردد ثبت شود. تصاویر صورت که دوربین شناسایی ذخیره می شود، و می توان آن را بعدا جستجو کرد.

نرم افزار مدیریت کلاس و حضور و غیاب رایگان

باتــــوجه به اهمیت اطلاعات در امر برنامه ریزی نیروی انسانی، ایجاد و بکارگیری سیستم های اطلاعات مدیریت منابع انسانی را باید از اولویت های هر سازمان برشمرد که نسبت بــــه اجرای آن باید اقدام کرد. این خطا را میتوان با تعیین scaleFactor مناسب حل کرد. برخی از از این امکانات نقش بسزایی در انتخاب یک دستگاه حضور و غیاب مناسب برای یک مجموعه خواهند داشت. دستگاه های حضور و غیاب با وجود یکسان بودن نقش اصلیشان، اما امکانات و ساختارهای بسیار متفاوتی دارند. چاپخانه افست کارتهای مگنت مغناطیسی pvc برای شرکت ها و موسساتی که باشگاه مشتریان بر پایه کارتهای تماسی ( مغناطیسی ) دارند . پرداخت بر اساس زمان کاری را مدیریت میکند. … به صورت آنلاین تردد افراد را ثبت کرده و در هر لحظه وضعیت کاری کارمندان رو مشخص می نماید. همچنین نمودار تشکیلاتی کارکنان مدرسه نیز به صورت گرافیکی می بایست ارائه گردد. در دستگاههای حضور غیاب بایومتریک، مشخصات زیستی کارکنان سازمان یا اداره در هوش مصنوعی دستگاه توسط نیروهای امنیتی ثبت میشود و از آن لحظه به بعد با اسکن این خصوصیات، امکان ثبت ورود و خروج وجود دارد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

ثبت ورود و خروج در دستگاه حضور و غیاب :

۹ بهمن ۱۳۹۸
۰۹:۰۰:۰۶
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

پس از اتصال بلوتوثی و نصب نرم افزار می توانید نوتیفیکیشن های پیام ها در شبکه های مختلف را مشاهده نموده و به تماس های خود با استفاده از ساعت مچی هوشمند پاسخ دهید. همچنین به صورت مجزا از گوشی این ساعت بر خلاف سایر ساعت های هوشمند روز (مانند اپل سونی و سامسونگ) قابلیت اتصال سیمکارت در پشت ساعت را نیز دارد. با ما همراه باشید؛ در اینجا از تمام مواردی که باید درباره دستگاه های حضور و غیاب بدانید و نکاتی که باید در انتخاب این نرم افزار مورد توجه قرار بدهید؛ گفته می شود. از دیگر مزیت های دستگاه حضور و غیاب، مدیریت تمام نیازهای زمانی، حضور کارکنان، PTO و برنامه ریزی به روی برنامه است. دستگاه حضور و غیاب به کارکنان خدماتی ارائه می دهد که آن ها اجازه دسترسی به بسیاری از اطلاعات کاری خود شامل، بررسی ساعت های کاری، برنامه های جاری و آینده و میزان مرخصی و استعلاجی را دارند. 30. در کادر مربوط به ساعت شروع بازه کاری مقدار «14:00» و در کادر مربوط به ساعت پایان مقدار «16:00» را وارد نمایید.

دستگاه ورود و خروج

امروزه صاحبان کسب و کار در سراسر جهان شروع به جایگزینی سیستم های حضور و غیاب قدیمی خود با سیستم های بیومتریک می نمایند. حفظ زمان دقیق: بهترین دستگاه های حضور و غیاب کارفرمایان را مطمئن می سازد که برای زمان واقعی کار پرداخت می کنند و نه ساعت هایی که برای کار برنامه ریزی شده است. از نسخه پشتیبان می توان برای هماهنگ سازی تخلیه دستگاه ها با یکدیگر استفاده کرد. ۳- جلوگیری از هر گونه تقلب: دردستگاه حضور و غیاب کارتی پرسنل می توانند به جای یکدیگر کارت بزنند و هرساله سبب میلیون ها زیان مالی به کسب و کارها شوند. یکی از دستاوردهای نوین بشری، که تحولی عظیم را در حوزه سیستمهای کاربردهای روزمره انسانها ایجاد کرده کارت هوشمند بود. فضای بین ابروها و چشمها مستطیلی شکل میشود(فضای نسبتا زیادی ایجاد میشود) پلکها کاملا از هم باز میشوند. این دستگاه حضور و غیاب سوپریما دارای رابط های متفاوت برای انعطاف بیشتر و ایجاد گزینه بیشتر برای نصب و راهاندازی است. دستگاه حضور و غیاب شامل چهار مدل شناسایی تشخیص چهره، اثر انگشت، کارت و کد می باشند. MD-800 با آخرین تکنولوژی بیومتریک در شناسایی چهره دارای امتیاز بالا محصولات تشخیص چهره در میان محصولات مشابه در بازار می باشد.

 • سیستم خود را reset تمایید
 • آیا سنسور شما قابل خش می باشد؟
 • #دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی ارزان
 • ثبت زمان ورود و خروج کارکنان به صورت دقیق
 • اپلیکیشن حضور و غیاب تاگل (Toggl)
 • 4- معرفی دانش آموزان
 • 13دستگاه حضور غیاب پیشگامان ماندگار مدل دماوند

اگر تعداد پرسنلی که در یک زمان اقدام به ثبت تردد خود خواهندکرد زیاد است، شما به دستگاهی نیاز دارید که سرعت شناسایی آن بالا باشد. قابلیت این موبایل ساعتی در میان ساعت های هوشمند رده بالا منحصر به فرد است.در اولین اتصال با مخاطبین موجود برروی گوشی شما هماهنگ شده و در هر لحظه میتوانید با آنها ارتباط برقرار نمایید. داده ها بلافاصله به نرم افزار انتقال می یابند که می تواند به صورت یکپارچه به لیست حقوق و دستمزد شما وارد شود. اگر می دانید که به دنبال چه چیزی هستید به صفحه سخت افزارهای سایت کسرا مراجعه کنید و از لیست کامل دستگاه ها که ممکن است برای شما مفید باشد و همچنین پیشنهادهای ما استفاده نمایید. در این مقاله قصد داریم ارزانترین مراکز پخش قطعات یدکی دستگاه حضور و غیاب در ایران را به شما معرفی کنیم. بسیاری از دستگاه های حضور و غیاب به صورت ابری و یا on-premise کار می کنند.

تمام گزینه ها را بررسی کنید و سیستم مناسب با کسب و کار خود را انتخاب نمایید. این سیستم ها بر مبنای پارامترهای انتخاب می شوند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. سادگی در کاربرد: سیستمی را انتخاب کنید که کاربرد و ظاهر ساده ای دارد و به کارمند اجازه دهد به اطلاعات تردد خود دستیابی داشته باشد. در این صورت قابلیت اتصال به بلوتوث دستگاه ساعت ویردی، می تواند رفت و آمد این پرسنل را نیز ساده تر کند. باروشن کردن بلوتوث گوشی میتوان «ساعت هوشمند طرح اپل واچ» خود را به گوشی خود متصل نموده و در هنگام نیاز پاسخگویی به تماسها و پیامک های ورودی و خروجی گوشی خود را نیز با ساعت هوشمند خود انجام دهید. از ویژگیهای مهم این سیستم حضور و غیاب میتوان به صفحه کلید میکرو سوییچی و بسیار مقاوم،ups داخلی و همجنین امکان تجهیز آن به پورت شبکه RJ ۴۵ نام برد. با استفاده از این دستگاه میتوان 1000 کارت بدون تماس و ظرفیت 100000 تردد را در سیستم ثبت کرد. با وجود تعداد زیاد دستگاه های حضور و غیاب در بازار، انتخاب دستگاه مورد نظر که برای کسب و کار شما مناسب باشد سخت خواهد بود.

قیمت دستگاه انگشت زنی

ردیابی تمام مسائل زمانی: مطمئن شوید که دستگاهی را انتخاب می کنید که از تمام نیازهای مرتبط با زمان شما مراقبت می کند و نه دستگاهی که فقط زمان ورود و خروج را ثبت می نماید. از طریق اپلیکیشن های تعبیه شده در آن دسترسی داشته باشید.این ساعت با یک باتری 380 mAh کار می کند و به مدت 100 ساعت آماده به کار و به مدت 4 تا 5 ساعت مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین فرآیند کسب و کار در هر سازمانی مدیریت حقوق و دستمزد است. این مدل ساعت های مچی هوشمند طرفداران بسیار زیاید دارند و جزو پر فروش ترین محصولات هستند. این ساعت هوشمند دارای یک دوربین 2.0 مگاپیکسلی می باشد که می توانید از طریق آن به تصویربرداری بپردازید. موبایل ساعتی طرح اپل واچ هم به طور کاملا فول کپی در ظاهر و رنگ و جنس بدنه از اصل خود ساهته شده است.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

از عملکرد تشخیص چهره استفاده نمی کند

۹ بهمن ۱۳۹۸
۰۴:۰۰:۲۴
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

این نوع اصناف و کسب و کارها ویژگی ها و نیازمندی های منحصر به فرد خود را دارا میباشد که بواسطه همین ویژگی ها، نیازهای متفاوتی از سایر کسب و کارها برای اینگونه مشتریان بوجود می آید. امروزه دستگاه های تشخیص چهره با کاربری حضور غیاب و ثبت تردد نیز از محبوبیت بالایی بین مشتریان برخوردار شده اند. امروزه اتوماسیون حضور و غایب در اکثر سازمان ها ، شرکت ها و مراکز با انواع مقیاس کوچک تا بزرگ ، به یکی از بخش های اصلی و رایج تبدیل شده است. کافیست نرم افزار بر روی گوشی های هوشمند پرسنل نصب شده و موقعیت مکانی مورد نظر تعیین شود تا هنگام حضور پرسنل در آن محل، موقعیت به صورت اتوماتیک ثبت شود. پرسش های شما به مسئولین حضور و غیاب ارسال و پاسخ از طریق ایمیل به شما ارسال می شود و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب انگشتی

برای رفع مشکلات و پرسیدن سوالات خود می توانید از بخش پرسش و پاسخ استفاده کنید. حتی کسبوکارهای کوچک و متوسطی که میخواهند بدون پرداخت هزینه زیاد و سختی راههای موجود، ساعت ورود و خروج کارکنان خود را به صورت آنلاین کنترل کنند. سوأل کنید که نرم افزار رایگان یا پیشرفته مورد نظر بصورت دائمی است و یا دارای لایسنس یک ساله است و پس از یک سال باید دوباره هزینه بپردازید؟ در سال ۱۸۸۸ نوع دیگری از این دستگاه توسط دکتر الکساندر دی اختراع شد که به دستگاه حضور و غیاب دی شهرت یافت. X- Station با طراحی منحصر به فرد ، حجم کوچک و قابلیت های گوناگون تحولی در زمینه سیستم های حضور و غیاب و کنترل تردد محسوب می گردد . باتوجه به اینکه معمولا سازمان های بزرگ به علت تعدد ساختمان و پرسنل از چند دستگاه حضور غیاب و رستورانی بهره میبرند، لازم است تا سامانه ای جهت مدیریت و تخلیه ی آنلاین دستگاه ها وجود داشته باشد. گزارشات ویژه جهت نمایش ومقایسه عملکرد شاخصهای مهم تردد همچون اضافه کار،تاخیر،غیبت بدون حقوق، بیماری، مرخصی و. اگر نیاز و سلیقه ی شما دستگاه اثرانگشتی میباشد و در عین حال مواردی مانند تولید ایران ، قیمت ، کیفیت و گارانتی برای شما مهم است دستگاه توسان به شما پیشنهاد میگردد.

 1. دارای امکان ماژول مانیتورینگ
 2. 4 - دارای حافظه SD داخلی و پورت USB
 3. 1-قابلیت کنترل و مدیریت همزمان چندین درب ورودی و خروجی
 4. 10-3-6 اعزام به ماموریت حتما بایستی از محل شرکت انجام شود
 5. قابلیت تعریف چارت سازمانی و سلسله مراتب اداری
 6. 3-1 ماموریت هوایی

بهترین دستگاه حضور و غیاب برای سازمان های امنیتی، نظامی و دیگر سازمان های مهم که از دستگاه انتظاراتی بیش از ثبت ورود و خروج با کارت دارند، دستگاه های بیومتریک دارای تشخیص دوگانه اثر انگشت و تشخیص چهره هستند. اسن دستگاه حضور و غیاب ارزان قیمت تا 50 نفر را بوسیله اثر انگشت و 200 نفر را بوسیله کارت یا رمز پشتیبانی می کند. Little Kingdom - فصل دوم - قسمت 32 انیمه ناروتو شیپودن قسمت 67 سریال وفا -قسمت 1 سریال وفا -قسمت 2 سریال وفا -قسمت 3 چسب آکوا فلکس - برند ویکن آلمان بهترین نوع روغن کمپرسور باد پیستونی و اسکرو ( اسکروسازان ) موزیک ویدیو مهدی احمدوند سریال وفا -قسمت 4 83متر فول/کلید نخورده/عمارت مجلل آمریکایی ها حاج قاسم را شهید کردند تا انتقام داعش را بگیرند سریال وفا -قسمت 5 پدافند ضد موشکی آمریکا در مقابل موشک باران عین الاسد چه کرد؟ این می­ تواند به آن­ ها کمک کند تا شناسایی کنند از چه کسی درخواست کمک مالی به کلیسا کنند و با کدام اعضا برای حضور بیشتر در کلیسا صحبت کنند. در این سیستم می توان برحسب درجه اهمیت افراد دسترسی ها را به گونه ای تعریف کرد که هر کاربر بتواند تا طبقه خاصی را با استفاده از آسانسور طی کند. کارتهای RFID قابلیت شناسایی و ثبت از راه دور و در هنگام عبور افراد از گیتها را دارند بدون اینکه نیاز به وارد کردن کارت در دستگاه کارتخوان باشد.

دستگاه ورود و خروج

جهت استفاده کاربران از این سیستم امکان شناسایی و تعریف آنها از طریق سیستم تشخیص چهره، اثر انگشت، کارت بدون تماس و حتی کد ورودی نیز وجود دارد. عرضه و فروش دستگاه حضور و غیاب در انواع مختلف توسط شرکت افق فرا ویژن با برند OFV در سه مدل دستگاه های حضور غیاب تشخیص چهره، اثر انگشتی و کارتی انجام می گردد. کنترل حضور و غیاب کارکنان متناسب با الزامات و ملاحظات تعیین شده در بخشهای مختلف یک شرکت براساس نوع کار و ماهیت امنیتی بخشها، دارای اهمیتی روز افزون است. ۱۱- دستگاهها اگر برای سیستم امنیتی استفاده میشوند حتما باید از SecureIO استفاده شود وهیچ گونه سیم یا کابلی نباید در فضای بیرونی دیده شود. استفاده از آنها دشوار و پیچیده بوده و معمولا نیاز به استخدام کارمند منابع انسانی و یا کارشناس IT وجود دارد. سامانه حضور و غیاب آنلاین دینگ راهکاری هوشمندانه برای این معضل دارد. آیا دستگاه حضور و غیاب مورد نظر به نرم افزار ما لینک می ­شود؟

برنامه حضور و غیاب

لطفا در صورت مشاهده اختلاف میان قیمت فروشندگان در آی تی بازار و خرید از سایت فروشنده و همچنین در صورت مشاهده هرگونه تخلف فروشندگان با استفاده از گزارش به ما اطلاع دهید. اما این فناوری اکنون در اختیار ما قرار دارد و این پتانسیل را دارد تا به سرعت به یکی از جریانهای اصلی در سازمانهای کوچک و بزرگ تبدیل شود. با توجه به آنچه تا اینجا گفته شد و مشابه بودن نقش اصلی دستگاه های حضور و غیاب، انتخاب نرم افزاری مناسب و منطبق با نیازهای مجموعه و همچنین خدمات پشتیبانی شرکت ارائه دهنده، ارجحیت می یابد. دستگاه حضور و غیاب جهت کنترل ترددها، ورود و خروج کارکنان را بر اساس ویژگیهای منحصر به فردی مانند اثر انگشت و چهره شناسایی میکند. برای پیدا کردن اثر انگشت خراب تان نیز کافیست انگشتان تان را روی دکمه بگذارید و آنها را تک تک چک کنید. جالب است بدانید که به دلیل قرار داشتن این سامانه بر روی سرورهای ابری (cloud) دیگر نگرانی برای نصب و نگهداری نرم افزار نیز وجود ندارد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

اتوماسیون حضور و غیاب

۹ بهمن ۱۳۹۸
۰۱:۳۷:۴۸
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

2- ظرفیت: میزان ظرفیت و یا حافظه دستگاه های حضور و غیاب را از دو جهت می توان مورد بررسی قرار داد. 2004: چالش بزرگ تشخیص چهره (FRGC)، آخرین الگوریتم های تشخیص چهره موجود را ارزیابی کرد. نتایج تحقیقات نشان داد که الگوریتم های جدید 10 برابر دقیق تر از الگوریتم های تشخیص چهره در سال 2002 و 100 برابر دقیق تر از سال 1995 هستند برخی از الگوریتم ها می توانستند دوقلوهای مشابه را شناسایی کنند. در این سیستم از یک الگوریتم پیشرفته برای تشخیص اثر انگشت استفاده میشود که تغییر وضعیت انگشت مانند تغییر رطوبت پوست یا زخم شدن آن را نیز تشخیص میدهد. 8. هم اکنون بر روی دسکتاپ سیستم خود دو آیکن به نام های trafficview و clock اضافه گردیده است که در ادامه توضیحات لازم جهت کار با هر یک ذکر شده است. که پرسنل هم می تواند با اثر انگشت و هم با کد ( رمز) تردد خود را ثبت نماید. صفحه نمایش رنگی ۳ اینچ این مدل، امکان نمایش تصاویر از جمله تصویر اثر انگشت و نتیجه تطبیق را، با وضوح بیشتری در اختیار شما قرار می دهد.

 • دستگاه گشت و نگهبانی RFID | RFID Security Guard
 • 200T عمودی تولید و ماشین آلات تراش در ساعت
 • تعداد مراحل طبقهبندی
 • قفل های الکترونیکی کمدی (18)
 • مرخصی استعلاجی
 • در صورت عدم تطابق چهره صاحب کارت با عکس
 • ساخت شرکت NITGEN کره جنوبی
 • اتوماسیون گشت و نگهبانی

سرعت پردازش در این دستگاهها بسیار بالاست و میتواند عمل تطبیق و شناسائی 20000 نفر را در 1 ثانیه انجام دهد. از دیگر ویژگیهای این دستگاه دیودهای اشعه ماوراء قرمز است که به دستگاه این امکان را می دهد که چهره افراد را حتی در نور کم محیط بدون مشکل تشخیص دهد. در این بخش با قسمت دوم موضوع علم بیومتریک از وبسایت حضور و غیاب فراتکنو در خدمت شما هستیم. ساختار منعطف و ماژولار نرم افزار حضور غیاب کسرا با قابلیت شخصی سازی، این سیستم را برای کسب و کار با هر تعداد کارمند مناسب می سازد. کد کاربر همان کد شناسایی می باشد که در داخل نرم افزار برای فرد مورد نظر ثبت شده است . هنگامی که احراز هویت موفقیت آمیز باشد دستگاه هویت کارمند را تایید می کند و ساعت ورود یا خروج کارمند ثبت می گردد در غیر این صورت عمل شناسایی فرد موفقیت آمیز نبوده است.

سیستم حضور و غیاب انگشت زنی

دستگاه FaceStation 2 با استفاده از اختراع IR روشنایی سوپریما در حال حاضر محدود عملیاتی تا 25.000 لوکسی نوری را دارا می باشد که در حدود 5 برابر بالاتر از میانگین محدود عملکرد روشنایی در این صنعت می باشد . امروزه بسیاری از شرکت های فناوری از جمله اپل، سامسونگ و گوگل برای احراز هویت، احراز هویت بیومتریک همراه با سخت افزار خود را انتخاب کرده اند. لازم به ذکر است کارت های مغناطیسی آسیب پذیرتر از کارت های بدون تماس می باشد و با استفاده از این کارت ها دیگر نگران خراب شدن کارت خود نخواهید بود. دستگاه حضور و غیاب کارتی یا دستگاه کارت ساعت زنی: این دستگاهها بدون تماس و لمس اثرانگشت و تشخیص چهره بوده و شناسایی تنها از طریق کد و کارت انجام میشود. با امکانات متنوع همچون: ✅ پردازش چهره ✅ اثر انگشتی ✅ کارتی ✅ رمز عبور از امروز تا پنجم دی ماه با تخفیف ویژه 5% ارائه میگردد ❄️ .

قیمت دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی

این دستگاه حضورغیاب می تواند همزمان بارکد های استاندارد و بارکد ویژه ی آراز را بخواند. قیمت دستگاه حضور و غیاب با حداکثر تخفیف ویژه مشتریان در سایت قرار داده شده است. می توانید این دستگاه حضور و غیاب را با بهترین قیمت از فروشگاه دیاکالا همراه با نرم افزار ورژن 1 و نصب آنلاین رایگان و ارسال رایگان بصورت آنلاین خریداری کنید و در آدرس خود 24 ساعته تحویل بگیرید. امروزه صاحبان کسب و کار در سراسر جهان شروع به جایگزینی سیستم های حضور و غیاب قدیمی خود با سیستم های بیومتریک می نمایند. لیست نمایندگان شرکت جهان گستر جهت فروش و ارائه خدمات پس از فروش سیستم های حضور و غیاب در شهرهای مختلف. در قلب دستگاه های حضور و غیاب بیومتریک Suprema ، قدرتمندترین الگوریتم شناسایی اثر انگشت جهان جای گرفته است. دستگاه حضور و غیاب کارت و اثر انگشت ZKT UA300 ثبت تردد پرسنل و تعریف اثر انگشت و کارت بدون تماس,دستگاه حضور و غیاب … برای قیمت تماس بگیرید. لیست زیر حاصل جست و جو های فراوان، برقراری تماس های متعدد به عنوان مشتری و صد البته بررسی دقیق کیفیت خدمات و میزان رضایت مشتریان شرکت های معرفی شده می باشد. به عنوان مثال، اگر شما 1000 کارمند در سازمان شما مشغول کار باشند و بطور متوسط هر کارمند در روز 5 بار تردد ثبت کند، در روز 5000 تراکنش ثبت خواهد شد. دستگاه FaceStation 2 با یک ساختار ارگونومیک خاص به گونه ای طراحی شده است که عملکرد استثنایی بی نظیری را برای استفاده به عنوان کنترل تردد و حضور و غیاب در مجموعه های بزرگ و کوچک ارائه می کند .

در صورتیکه دستگاهی با حافظه ذخیره سازی 50000 تراکنش تهیه کنید، دستگاه قابلیت ذخیره سازی اطلاعات را تا 10 روز خواهد داشت. این سیستم این امکان را به شما میدهد که کارمندان خود را با هویت اثر انگشت ثبت نموده و ورود و خروج آنها را مدیریت نمایید. اگر به دنبال نصب سیستم حضور غیاب برای کسب و کار خود هستید، برترین برندهای دستگاه حضور و غیاب را در این مطلب به شما معرفی می کنیم. علاوه بر این امنیت بالای این نرم افزار امکان هرگونه هک و تقلب در این سیستم را به حداقل رسانده است. قابلیت تنظیم تغییر ساعت به صورت اتوماتیک در ابتدای سال و ابتدای پاییز - نرم افزارهای تحت ویندوز وتحت شبکه امکان کنترل حضور و غیاب را از هر مکان و زمانی فراهم می سازد. فناوری بیومتریک در 10 سال گذشته محبوبیت زیادی بدست آورده است. دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره جدیدترین راه حل های امنیتی مبتنی بر فناوری هستند که با شناخت ویژگی های صورت ، امنیت در محل کار را فراهم می آورند. در مراحل بعد هر بار که کاربر در آن محل قرار بگیرد، دستگاه در صورت تطابق تصویر وی با تصویر ثبت شده، تردد را ثبت می کند.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

نرمافزار حضور و غیاب :

۹ بهمن ۱۳۹۸
۱۱:۳۰:۵۳
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

وقتی یکی هست که همیشه هواتو داره محسن لرستانی ( بی وفا ) دیرین دیرین - ریش سفیدیسم تجزیه کسر سریال هندی | زبان عشق | قسمت 276 | دوبله فارسی | فیلم هندی | کانال گاد یه حرکتی بزن دیرین دیرین - وسایل پیشگیری چکش تخریب تاپ لاین رونیکس کلیپ جدید و باحال محسن ایزی 771 سختی ها و ظرایف موضعگیری های وزارت امور خارجه شکار شیرها سمینار دو روزه آمار (با رویکرد علوم داده|DataScience) - روز اول بخش دوم آبجی میخوام با مزه ترین و خنده دارترین کلیپ های محسن ایزی شکوفه عزیزی؛ دومین اجرای برنامه دوم از مرحله نیمه نهایی عصرجدید اجرای محمد زارع در نیمه نهایی عصر جدید آهنگ لری خنده گل، خواننده اسماعیل بهشتی دیرین دیرین - فانتزی بیش از حد مخمل پاش/واترترانسفر/فانتاکروم فقط ۵ دقیقه کی اینجوری زود حاضر میشه ؟ تمامی نرم افزارهای حضور و غیاب برای نصب و راه اندازی روی سیستم ها نیاز به نصب دیتابیس sqlserver دارند. هنگامی که انگشت بر روی سطح سنسور دستگاه حضور و غیاب قرار می گیرد، انگشت زنده تغییراتی در خود نشان می دهند.

 • 12دستگاه حضور و غیاب دینگ طرح ۳۰ کاربر مدل AT480-30
 • دسترسی آسان به اطلاعات
 • ثبت حضور غیاب با کارت بدون تماس و اثر انگشت
 • خروجی رله با قابلیت تعریف جداول زمانی

با بررسی بیشتر عکس های اثر انگشت و پیدا کردن این حالت غیرعادی انگشت تقلبی از انگشت زنده مشخص می شود. فناوری که می تواند بر این مشکلات غلبه نماید استفاده از فناوری های بیومتریک مبتنی بر تشخیص چهره و اثر انگشت می باشد. البته چنانچه معلم تمایل داشته باشد می تواند نمرات را به صورت عدد وارد نماید. با ثبت این بازه کاری، در صورت ارائه مقادیر زمانی صحیح و عدم تداخل بازه های کاری، فرم بسته شده و نمای گرافیکی نمایش داده می شود. در صورتی که یک سازمان در نرم افزار تعریف شده باشد، به صورت پیش فرض انتخاب خواهد شد. به سادگی انتخاب هر چند کلاس در هر چند درس و در هر بازه زمانی دلخواه سیستم به صورت اتوماتیک گزارش جامعی را جهت کمک به تحلیل مدیران نسبت به ارزیابی تحصیلی دانش آموزان فراهم می نماید. در این حالت نرم افزار حضور غیاب ، ساعتها را بر اساس IP آنها شناسایی کرده و داده های تردد را جمع آوری می نماید.

دانلود رایگان نرم افزار حضور و غیاب

2. با تعریف «روز کاری»، تردد پرسنل به درستی شناسایی خواهد شد. این راه به گونه ایی برای شناسایی اثر انگشت جعلی که با موادی مانند پلاستیک و ژلاتین و غیره ساخته شده به کار می رود. از سوی دیگر قابلیتهای این نرمافزار در پشتیبانی از شیفتهای کاری متنوع و مختلف مانند شیفتهای شناوری و همچنین شیفتهای چرخشی بیمارستانی جالب توجه است. یکی دیگر از شاخص های انتخاب دستگاه حضور و غیاب قیمت دستگاه می باشد که با توجه به گستردگی سازمان و سطح امنیت می توانید دستگاه حضور و غیاب مناسب را از سایر دستگاهها برگزینید. گارانتی طلایی دستگاههای حضوروغیاب شرکت تردد یکی از معتبرترین گارانتی های موجود می باشد. ، یکی از انواع مختلف دستگاه های حضور و غیاب و ثبت تردد پرسنل با قابلیت پردازش تصویر وارتباط بدون سیم با wifi شرکت نوین پرداز می باشد . این محصول بر اساس کار با کارت طراحی شده و قابلیت کار با انواع کارت های موجود (بدون تماس،بارکد،مغناطیسی) را دارا می باشد و در 6مدل تولید و عرضه می گردد.

دستگاه ثبت ورود و خروج

بازه کاری استراحت جز بازه های کاری موظفی، اضافه کاری، اضافه کار اجباری نبوده ولی هرگونه حضور در این محدوده، طبق قوانین و درخواست های ارائه شده محاسبه خواهد شد. بدین ترتیب حضور پرسنل در محدوده مجاز اضافه کاری، طبق قوانین، مشمول تشویق خواهند بود. بدین ترتیب الگوی کاری روز «شنبه» تکمیل خواهد شد.. بدین ترتیب به راحتی مشخص می شود ترددی که در ساعت 8:30 ثبت شده است مربوط به این روز کاری نمی باشد. توجه نمایید بدون تعریف روز(های) کاری در الگوی کاری دوره ای نمی توان بازه های کاری تعریف نمود. دستگاه حضور غیاب مدل RADEN دارای حافظه ای با ظرفیت ثبت رکورد های نامحدود است. دستگاه حضور و غیاب مدل RADEN از زبان های فارسی، انگلیسی و عربی پشتیبانی میکند. دستگاه حضور غیاب RADEN دارای درگاه های ارتباطی متنوع برای ارتباط با سایر دستگاه ها است. توجه نمایید در صورتی که بازه های کاری در آن روز تعریف شده باشد، با حذف روز کاری آن بازه ها نیز حذف خواهند شد. اثر انگشت از قدیمیترین روش های تشخیص هویت است که با پیشرفت تکنولوژی به تنوع آن افزوده شده است. تکنولوژی تشخیص اثر انگشت زنده در دستگاه حضور و غیاب ، رشد بسیار زیادی داشته است.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

تشخیص حالت های چهره -بیشتر از یک نفر

۸ بهمن ۱۳۹۸
۰۴:۰۹:۱۵
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

این دستگاه با تمامی حافظه های فلش (USB) نیز سازگاری دارد و می توانید با انتقال اطلاعات دستگاه روی این حافظه ها و اتصال به نرم افزار حضور و غیاب، گزارش های لازم را جمع آوری نمایید. امکان گزارش گیری تحت وب. آغاز نموده و با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در زمینه طراحی نرم افزار، امروزه قادر به ارائه خدمات متمایز در این زمینه می باشد. با توجه به توضیحات بالا، هرکسی که بتواند یک کپی از اثر انگشت فرد مورد نظر داشته باشد قادر به هک کردن دستگاه حضور و غیاب خواهد بود. از یکی بود رنج ip و gateway تعریف شده بر روی دستگاه و برنامه حضور و غیاب مطمئن شوید. مثلا شما میدانید که فلان کارمند یک ساعت زودتر سر محل کارش حاضر خواهد بود حتی زودتر از شما و دیگران. این نکته آخر ( اطلاع پیدا کردن از ورود و خروج پرسنل و گزارشات آن ها )، موضوعی است که برای بسیاری از مدیران اهمیت دارد که بتوانند در خارج از سازمان هم حضور و غیاب کارکنانشان را کنترل کنند. امروزه پیشرفته ترین دستگاه های کنترل تردد و دسترسی از ویژگی های بیومتریک افراد برای احراز هویت استفاده می کنند. ۲- در صورتی که پس از ورود به سامانه اطلاعات تردد مشاهده نشد چه کار باید کرد؟  • 8- تقویم آموزشی  • اتوماسیون گشت و نگهبانی  • نرم افزار حضور و غیاب  • تعجب (Surprise)  • نظارت بر کارمندان سیار از طریق جی پی اس
ذخیره سازی اطلاعات تا 10.000 تردد در حافظه دستگاه . با استفاده از یک دوربین مادون قرمز، شش مولفه در حین شبیه سازی یک فعالیت بخصوص، تصویر برداری شد. یکی از عمده ترین شکایات مشتریان حضور و غیب از شرکتهای ارائه دهنده سیستم های حضور و غیاب، عدم رضایت از نحوه پشتیبانی و ارائه خدمات می باشد. دستگاه حضور و غیاب MB2000 جدیدترین دستگاه حضور و غیاب که دارای صفحه نمایش ۲.۸ اینچی با قابلیت تعریف تشخیص چهره، اثرانگشت و رمزعبور بوده که از شبکه و USB پشتیبانی می کند . تیم پشتیبانی فراتکنو آماده پاسخگویی یکساله به مشتریان دستگاه حضور غیاب در سراسر کشور برای رفع مشکلات راجع به سرویس های عرضه شده می باشد. دستگاه حضور غیاب، دستگاهی برای ثبت زمان ورود و خروج، مرخصی و ماموریت افراد در سازمان ها و ادارات می باشد. کنترل تردد IP سیماران مدل اکسس کنترل تحت شبکه اثرانگشتی FPN31500 دارای قابلیت های زیر می باشد.

نرم افزار حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه

 

اکسس کنترل حضورغیاب سیماران مدل FPN23K امکان ثبت 100.000 تردد به اضای هر دستگاه کنترل تردد تحت شبکه سیماران دارد. حافظان حریم پارسیان نماینده رسمی انحصاری اکسس کنترل کنترل تردد تحت شبکه IP اثرانگشتی کارتی رمزی سیماران ZKT مدل FPN31500 محصول ZKTech کره ZKTECO می باشد. دستگاه اکسس کنترل تحت شبکه سیماران مدل FPN23K دارای زبان فارسی و انگلیسی با امکان تلفظ کلمات می باشد. اگر کنترل تردد FPN5150 B به صورت استند الون استفاده شود کاربر ها را می توان از طریق مستر کارت و بوسیله ادمین Admin در اکسسس کنترل تحت شبکه اثر انگشتی FPN5150B سیماران تعریف کرد. سنسور تشخیص اثرانگشت سیماران در مدل FPN31500 دارای قابلیت تشخیص هر پنج انگشت دست می باشد. سیستم های حضور و غیاب، اغلب مجهز به سنسور اثر انگشت، سنسور تشخیص چهره و حسگر عنبیه چشم هستند و بعضا می توانند تا چند هزار اطلاعات پرسنل را در آنها ثبت کنند. پس از آن در قسمت تطبیق اثر انگشت واردشده با اثر ان گشت اصلی دردی تا بی سسیستم میتوان اختلال ایجاد ک رد که سیستم نتواند تصمیم درستی در رابطه باتای ی د اثر انگشت بگیرد .

جهان گستر حضور و غیاب

 

از طرفی اعلام برنامه کاری به کمک آنها باعث میشود حجم کاری سایر قسمتها کمتر شده و زمان کمتری از کارکنان بخش اداری هدر رود. دستگاههای تشخیص چهره به دلیل عدم تماس مستقیم پرسنل با سخت افزار عمر طولانی دارند و کمتر دچار آسیب دیدگی میشوند. هم به دلیل ارزانتر بودن این مدل نسبت به دستگاههای تشخیص چهره و هم به دلیل سرعت بهتر در پردازش اطلاعات. وبا هدف ارائه سیستمهای نرم افزاری و سخت افزاری نوین و نهادینه نمودن استفاده از تکنولوژی اطلاعات در روندهای شغلی پا به عرصه ظهور نهاد . دستگاه Fara Af390w یکی از پر طرفدارترین محصولات شرکت فراافزار می باشد. لاوین سیستم تیمی متشکل از نیروهای جوان و پر انرژی می باشد. پر فروشترین مدل دستگاه حضور و غیاب، سری دستگاههای اثر انگشتی می باشد. همچنین میتوان به ازای هر پرسنل چند اثر انگشت تعریف کرد تا در زمان آسیب دیدگی یا خراش داشتن پوست انگشت ، بتوان با انگشت دیگری ثبت تردد انجام شود..

از دیگر مدلهای دستگاههای ثبت تردد میتوان از گیتهای کنترل پلاک خودرو یا گیتهای پارکینگی، دستگاههای حساس به مردمک چشم، گیت تردد انسانی و .. نام برد که این مدلها، کم کاربردتر از دستگاههای معرفی شده می باشند. در نتیجه برای هر یک از پرسنل میتوان از یک یا هر دو قابلیت استفاده کرد. معدن ناحیه مس, برای دولومیت تا مش در سنگ زنی در هند مورد, پودر تالک ، دولومیت در مش از, . سنگ زنی ماشین آلات لوله های سنگ شکن فکی سنگ شکن, تا مش 200 کاربرد دارد سنگ شکن فکی 40 . ابزارهای تراش. 5. بستن قطعه کار در ماشین تراش. چه ماشین هایی بیشتر دزدیده میشوند؟ در این میان گاهی تقلب هایی صورت می گیرد که نمی توان به درستی میزان کارکرد و به تبع حقوق پرسنل را مشخص کرد. در طول یک شیفت کاری حداکثر سه ساعت که شامل ساعت ناهار و کسر کار مجاز نیز می گردد.به عبارت دیگر مجموعاً فرد بیشتر از سه ساعت نیاید در واحد حضور نداشته باشد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب انگشتی

 

با استفاده درست از دستگاه حضور و غیاب و رعایت نکات مهم در حفظ و نگهداری دستگاه،از خرابی دستگاه حضور و غیاب که منجر به پرداخت هزینه تعمیر و یا خرید دستگاه دیگر خواهد شد، جلوگیری کنید. از دیگر روشهای جبری، روش تجزیه مقادیر منفرد SVD میباشد. این مدل از دستگاههای کارت ساعت به دلیل پردازش اطلاعات بیشتر نسبت به دیگر مدلها سرعت کمتری دارند ولی امنیت شناسایی آن بیشتر از دستگاههای اثر انگشت و کارت خوان و امکان تقلب در آنها کم است. این سنسورها وظیفه شناسایی فرد را با یک پارامتر یکتا (مثلا اثر انگشت یا شماره کارت پرسنلی) برعهده داشته و در ادامه انتقال اطلاعات فرد شناسایی شده به بخش پردازش و ذخیره اطلاعات به بخش دوم انجام می شود. سپس صورت های اسکن شده با چهره های موجود در دیتابیس پلیس تطبیق داده می شوند. هنگامی که با افراد ثبت شده همگام می شود، زنگ تطبیق چهره در زمان واقعی نمایش داده می شود و سابقه هشدار را در لیست نشان می دهد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی است.