دستگاه حضور و غیاب

۷ بهمن ۱۳۹۸
۰۳:۵۴:۴۶
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

این دوربین از ماژول های تشخیص چهره و الگوریتم های پیشرفته ای جهت تشخیص در مسافت های دور، استفاده کرده و حتی با استفاده ازIR Lamp براحتی می تواند روز یا شب بودن را تشخیص دهد. این تکنولوژی یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین سیستم ها جهت این امر در آینده است. یکی از مزیت های استفاده از این دستگاه تعریف 10 اثر انگشت برای هر فرد می باشد یعنی هر فرد می تواند با تمامی انگشت های خود تایید هویت را انجام دهد. این سنسور ها این امکان را می دهند که بتوانید رزولوشن های مختلف را برای شناسایی تصویر بکار ببرید تا بتوانید دقت این سنسور را در نیازها مختلف بالا ببرید. این دوربین را می توان جهت تشخیص چهره افراد بجای استفاده از کارت شناسایی در ورودی ها یا خروجی های مکان های عمومی بکار برد. سیستم شناسایی چهره یک سیستم بیومتریک است که با استفاده از روشهای هوشمند اتوماتیک، هویت یک انسان را بر اساس ویژگیهای فیزیولوژیکی تشخیص و یا تایید مینماید.

دانلود رایگان نرم افزار حضور و غیاب

 

در حالت عمومی یک سیستم بیومتریک از ویژگیهای فیزیولوژی مانند اثر انگشت، عنبیه چشم، چهره، اثر کف دست و یا ویژگیهای رفتاری مانند صدا و دست خط به منظور شناسایی استفاده مینماید. به طور مثال، نوع کارتخوان داخل دستگاه می تواند تغییر پیدا کند و بسته به نیاز مشتری، Mifare ،RFID یا هر نوعی که نیاز مشتری باشد، روی آن قرار گیرد. بازشناسی هویت افراد با استفاده از تصاویر چهره در مقایسه با سایر مولفههای بیومتریکی دارای مزیت عدم نیاز به همکاری فرد است که آنرا در کاربردهای امنیتی و همچنین تعاملات انسان و کامپیوتر متمایز میکند. امکان تعریف کاربر به عنوان مدیر دستگاه به همراه تخصیص رمز در دستگاه حضور و غیاب تیارا تعبیه شده است همچنین مدیر دستگاه می تواند سایر کاربران را غیر فعال و یا فعال نماید. سیستم عامل این دستگاه ZK لینوکسی است و قادر است به هنگام استفاده از سنسور تشخیص چهره تصاویر کاربران را نمایش دهد. این ویژگی قابلیت دسته بندی برنامه برای استفاده جداگانه مدیران و کاربران را نیز دارد. ویژگی های این محصول که می تواند از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت دستگاه حضور و غیاب تایگر T-28371 باشد آن را از سایر محصولات متمایز می سازد. محصولات موجود در بازار از حدود ۱ تا ۱۵ میلیون تومان قیمت دارند. اگر از لحاظ برند بررسی کنیم، برندهای داخل کشور در حدود ۳ مورد هستند که همگی محصولات آن ها جزو دستگاه های ارزان قیمت به شمار رفته و زیر ۳ میلیون تومان قیمت دارند.

در مقابل، برترین برندهای بازار برندهای سوپریما (Suprema) و ویردی (Virdi) هستند و محصولاتشان از قیمت ۵ میلیون به بالا شروع میشوند. امکان گزارش گیری دقیق از کلیه لاگ ها در اکثر برندها موجود نبوده و تنها در چند برند خارجی مانند ویردی و سوپریما وجود دارد. در این صفحه خلاصه ای از ویژگی های هر دستگاه (برند ویردی) را می توانید مطالعه نمایید. ماژول های استخراج ویژگی و دسته بندی به منظور بدست آوردن کارآئی بهینه ی تشخیص به وسیله ی استفاده از مجموعه های تمرینی ، پارامترهایشان را تنظیم می کنند. در این پژوهش، محوریت با مرحله استخراج ویژگی بوده و برای بهبود روشهای موجود، سه تلاش مجزا صورت میگیرد. ساعت حضورغیاب st-shine m سنسور ضعیف تری نسبت به ساعت st-shine l دارد و معمولا برای مکان هایی با تعداد پرسنل کمتر مورد استفاده قرار میگیرد. طبیعی است که کارآیی این محصولات از برندهای خارجی ضعیف تر باشد. برخی برندهای خارجی از اکسس کنترل (Access Control) و دستگاه جانبی اثر انگشت و کارت خوان هم بهره می­ برند. یکی دیگر از قابلیت ­های کاربردی، جابجایی اطلاعات پرسنل بین دستگاه های حضور و غیاب به صورت اتوماتیک است که این مورد هم تنها در یک برند خارجی دیده می­ شود. یا قابلیتی مانند سرعت شناسایی زیر ۱ ثانیه در ۵۰۰۰ قالب اثر انگشت نیز تنها در یکی از برندهای غیر ایرانی وجود دارد.  • 4- شیفت ها معمول (ساعات کار)  • 10-7 مدت ماموریت  • در تاریکی کامل می تواند کار کند  • جلوگیری از تقلب و کلاهبرداریها از دستگاههای ATM

 بررسی کنید که امکان استفاده از کدام یک از موارد ذکر شده در مکان مورد نظر شما ، آسانتر است و آیا دستگاه حضور و غیاب مورد نیاز ، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد یا نه ؟ شما می توانید بررسی کنید که آیا شما کارمند را درگیر کنید و کشف کنید که آیا آنها نیاز به آموزش بیشتر برای ساختن پروژه را آسان تر می کنند. دستگاههای تشخیص چهره بیشتر برای مکانهایی که به صورت کارگری -تولیدی -کارخانجات که اثر انگشت پرسنل به دلیل کارهای سخت از بین رفته مورد استفاده قرار می گیرد. قسمت سخت افزاری که شامل دستگاه های حضور و غیاب می شوند که بخش ثبت تردد پرسنل شما را صرفا برعهده دارند و وظیفه آنها منوط به ثبت تردد پرسنل شماست. 10. با خروج از قسمت تعریف پرسنل , در صورت ثبت اثر انگشت , شخص در سیستم شناسایی میگردد. این عکس مشخصات بارز اثر انگشت را نشان میدهد وضوح این سیستم به میزان اهمیت و نوع کاربرد بستگی دارد. به این معنی که ما از هر فرد, چند عکس مختلف به سیستم بدهیم و سیستم فضای چهره را با استفاده از این عکس ها ایجاد کند.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

دستگاه حضور و غیاب T-28371

۶ بهمن ۱۳۹۸
۰۹:۵۰:۱۲
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

از مزایای خرید و نصب این نرم افزار، یکپارچگی و ارتباط مستقیم آن با نرم افزار حقوق و دستمزد ویسمن و ارسال اطلاعات مربوط به عملکرد پرسنل به منظور محاسبه دستمزد ایشان می باشد. چنانچه شما تصمیم به خرید دستگاه کنترل تردد برای مجموعه خود از سایت دی سی ای کالا را دارید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا با جزییات و ویژگی های این محصولات آشنا شوید. عموما بصورت پیشفرض اکثر مودم ها ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ست شده است که برای اطمینان می توانید از منوی cmd دستور ipconfig را اجرا کنید و در قسمت gateway آی پی تنظیمات مودم را بیابید. گاهی اوقات ممکن است این سنسور درست کار نکند که برای عیب یابی و رفع این مشکل کافیست مراحل زیر را انجام دهید. این نرم افزار موجب ایجاد تسهیلات ویژهای برای کاربران آن شده است. در این نرم افزار امکان مشاهده و دریافت تمامی ترددها و ورود و خروج های پرسنل برای مدیران مجموعه ها فراهم شده است.

دستگاه ساعت زنی انگشتی

1. برای انگشت زدن، لطفا حتما این اصول را به خاطر داشته باشید تا هم در زمان صرفه جویی کنید و هم کیفیت کار را بالاتر ببرید. در حالت عادی ۱ ثانیه طول می کشد تا دستگاه به سرور متصل شده و اجازه ورود یا خروج را صادر کند. بعد از ۳۰۰ میلی ثانیه از اعمال تحریک افزایش دمایی اطراف چشم و کاهش دما در گونه ها ثبت شد. اما در صورتی که از قابلیت Fake Diagnosis استفاده شود، ۵/۱ ثانیه زمان می برد تا علاوه بر اتصال به سرور اثر انگشت تقلبی را تشخیص دهد. اینکه کارمندان در جریان ریز اطلاعات رفت و آمد و حقوق و دستمزد خود مطابق قرارداد بسته شده با کارفرما قرار بگیرند، یکی از مسائلی است که بهره وری کار شرکت را بالا می برد. قابلیت کنترل تردد توسط کارت، اثر انگشت و یا هر دو به صورت همزمان از مزایای این دستگاه حضور و غیاب است.

برخی از نرمافزارهای حضور و غیاب به قابلیت محاسبه حقوق و دستمزد مجهز میشوند. چگونه کنترل دسترسی قادر است با متد های مختلفی به عنوان یک ابزار موثر برای بهبود راندمان و سود تجاری در یک سازمان به کار گرفته شوند. قابل ذکر است که نسخه اندروید نرم افزار با کلیه دستگاه های حضور و غیاب موجود در بازار سازگار است. هر بار که کارگران وارد محیط کار می شدند ، مجبور بودند از کارت حضور و غیاب استفاده کنند. برای این منظور شما برای هر در ورود و خروج نیاز به یک دستگاه کنترل دسترسی خواهید داشت. اپلیکیشن حضور و غیاب اندروید ویسمن با قابلیت نصب و راه اندازی سریع و آسان، تمام آن چیزی که یک مدیر برای نظارت بر پرسنل خود نیاز دارد را فراهم می کند. این گونه مدیر در هر کجا و هر زمان از ورود و خروج کارکنان خود با خبر می شود. کارکنان هر شرکت با نصب این نرم افزار بر روی تلفن همراه خود می توانند درخواست های خود را در لحظه ارسال کنند. سیستمهای تشخیص چهره، اطلاعات دیداری و میلیونها عکس و فیلمی که توسط شبکه اجتماعی و شبکههای آنلاین دیگر، گوشیهای هوشمند و دوربینهای مداربسته باکیفیتی که برای امنیت در شهرها و محل سکونت ما نصبشدهاند را میتواند شناسایی کند. توجه داشته باشید که تولیدکنندگان به کدام روشها برای بهرهبرداری استناد میکنند، و اگر فقط از نرم افزار (در سیستم “آنالیز غیرطبیعی بودن پوست”) و یا روشهای نامشخص کمک میگیرند، با احتیاط عمل کنید. از زمانیکه کارخانههای تولیدکننده دستگاههای شناسایی اثر انگشت، غالباً روشهای تشخیص یک اثر انگشت واقعی و زنده را به محصول خود اضافه کردهاند، همیشه برای اینکه آنها چه روشهایی هستند و چگونه کار میکنند، توضیحی ارائه نمیدهند.  • 2- باید وضعیت کاری هر فرد در حالت فعال باشد  • محصولات سیستم آنلاین مدیریت کتابخانه  • 3- ثبت تردد ها با تصاویر با کیفیت چهره  • مقالات علمی
• شرکت مورفو: بسته به نوع دستگاه شناسایی، این شرکت روشهای مختلف “نشانگر بافت پوست”، “مقاومت الکتریکی پوست”، به اضافه سیستم “آنالیز غیرطبیعی بودن انگشت” را بهکار میبندد. • شرکت “لومیدیم اچآی دی گلوبال “: این شرکت در هر دستگاه خود از هر دو سیستم “تشخیص ضربان قلب” و “نشانگر بافت پوست” برای تأیید واقعی بودن انگشتان استفاده میکند. در حالیکه از نظر بیولوژیکی سرقت و یا جعل اثر انگشت بسیار مشکل است، اما در تیتر اخبار هنوز خبرهایی در مورد استفاده از انگشتان تقلبی و یا سرقت اثر انگشت برای فریب سنسورها منتشر میشوند. 2. انگشت خشک: اگر انگشتتان خیلی خشک است، از مایع یا هوای بازدم گرم خود برای اندکی خیس کردن آن استفاده کنید. تمام حقوق برای پرشین آگهی (رسانه آگهی پارسی ایرانیان) محفوظ می باشد.کپی برداری از پوسته و طراحی سایت طبق قوانین حقوق مولفین پیگرد قانونی خواهد داشت. بر همین اساس گروه نرم افزار ویسمن تصمیم به طراحی و تولید اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان بر پایه سیستم عامل اندروید نمود.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

دستگاه حضور و غیاب :

۶ بهمن ۱۳۹۸
۰۵:۱۷:۵۰
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

دستگاه از ۷ زبان پشتیبانی می کند و این امکان را دارد که کدهای مختلف کاری را روی این دستگاه تعریف کند که در حقیقت همان کلیدهای عملیاتی هستند که روی دستگاه های V800 رادن هستند. صدای تعبیه شده در این دستگاه به صورت زبان فارسی می باشد. صدور برگه ملاقات و تایید انجام آن به صورت سیستمی انجام می پذیرد و مانیتورینگ تمام تردد ها برای مدیران و سرپرستان به صورت لحظه ای امکان پذیر می باشد. متأسفانه بیشتر دستگاه های تشخیص چهره ای که از تولیدکنندگان مختلف هستند، امکان عملکرد در محیط های پرنور را ندارند. خوب امیدوارم بخش اول پروژه تشخیص چهره برایتان مفید بوده باشد. دسته اول الگوریتم هایی که در گروه قرار میگیرند مبنای عملکرد آنها مقایسه مشخصاتی مانند موقعیت، اندازه و شکل اجزای صورت مانند چشم ها، بینی، دماغ و… با مشخصات ثبت شده در دیتابیس است. به این معنا که این مشخصه از تصویر باعث ایجاد تمایز بین تصاویر موجود در دیتابیس نمی شود.

بهترین دستگاه حضور و غیاب

دستگاه های حضور و غیاب مبتنی بر وب از ارتباطات شبکه ای جهت همزمان سازی داده ها بین نرم افزار حضور و غیاب و چندین دستگاه حضور و غیاب بهره می برند. کارگران جهت ثبت ساعات کاری، ابتدا بازوی اشاره گر را بر روی شماره ی خود حرکت می دادند و سپس اشاره گر را بر روی شماره مورد نظر می فشردند. ابتدا به بررسی طبقهبندی آبشاری میپردازیم. 4. Ping وجود دارد ولی Ping مربوط به Device دیگری در شبکه می باشد. اگر بودجهتان اجازه نمیدهد که یک لپتاپ جدید بخرید، یک راه آسانتر وجود دارد و آنهم تهیه یک وبکم سازگار مثل Brio 4K Pro لاجیتک یا استارگیزر از برند ریزر است. راهنمای نرم افزار ) که آموزش کامل استفاده از نرم افزار در این قسمت تهیه شده استفاده کنید، همچنین در سایت نرم افزار در قسمت پرسش و پاسخ میتوانید سوالات خود را در رابطه با نرم افزار بپرسید. از پورت USB می توان جهت تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات موجود در دستگاه و یا تخلیه اطلاعات تردد استفاده کرد.

 • گزارش ساز و فرمول نویسی
 • مرخصی استعلاجی
 • تشخیص وجود چهره در یک عکس
 • ویلا نقلی در منطقه جنگلی چمستان
 • دستگاه حضور و غیاب Tiny cloud BIO ... (دستگاه های حضور و غیاب)
 • مجلس یاب : اطلاع رسانی و نیازمندی های مجالس مذهبی
 • باتری BACKUP با قابلیت 3 ساعت کار مداوم و 12 ساعت Stand By

یک دستگاه مبتنی بر اثر انگشت پرسنل را با تطبیق الگوی اثر انگشت وی با اثر انگشتهای ثبت شده در پایگاه داده شناسایی خواهد کرد. به این ترتیب قابلیت دور زدن دستگاه با استفاده از تصویر شخص وجود ندارد. همچنین امکان سازگاری با تمامی سستم های ویندوز را دارد که باعث می شود اطلاعات مورد نیاز شما در مدت زمان کوتاهی به وسیله کنترل از راه دور به کامپیوتر منتقل شود. مورد آخر به نام زیست سنجی (Biometrics) نیز شناخته می شود. این دستگاه با تمامی حافظه های فلش (USB) نیز سازگاری دارد و می توانید با انتقال اطلاعات دستگاه روی این حافظه ها و اتصال به نرم افزار حضور و غیاب، گزارش های لازم را جمع آوری نمایید. اکنون حدود سه سال است که فروشگاه ها، داده ها را از طریق اپلیکیشن های گوشی های همراه جمع آوری می کنند تا تشخیص دهند که محل زندگی مشتریان کجاست تا به منظور تبلیغات از آنها استفاده کنند.

دستگاه ثبت ورود و خروج

از طراحی لوگو گرفته تا طراحی سه بعدی و تیزر! در کشور آلمان، یکسری بیلبوردهای تبلیغاتی بر اساس این تکنولوژی طراحی شده است که می تواند جنسیت و سن عابران را شناسایی کند و فقط وقتی که زنان در نزدیک آن باشند، تبلیغاتی را به آنها نشان می دهد. مجریان قانون، مدتهای زیادی است که به تکنولوژی تشخیص چهره علاقه مند شده اند، و آن را در فرودگاه ها، ایستگاه های قطار، گذرگاه های مرزی، و در رویدادهای ورزشی در سراسر جهان، استفاده می کنند. این دستگاه قادر به تشخیص هویت به وسیله رمز عبور هم می باشد که با استفاده از یک روش ترکیبی می توانید تشخیص هویت مطمئن تری را داشته باشید. بدین ترتیب مجموعهای از طبقهبندیهای ضعیف با هم ترکیب میشود تا یک مدل گروهی دقیق را تشکیل دهند. بدین ترتیب فرقی نمی کند که فرد در کدام دستگاه تردد خود را ثبت کند . شما می توانید اطلاعات ذخیره شده در حافظه داخلی دستگاه را از طریق فلش به نرم افزار حضور وغیاب تردد انتقال داده و گزارش کارکرد کلی پرسنل را پرینت بگیرید .

کارتخوان ارزانترین ابزار و تشخیص چهره گرانترین ابزار ثبت تردد هستند. به گزارش ایسنا و به نقل از سی.ان.بی.سی، فناوری تشخیص چهره آمازون که "رکوگنیشن"(Rekognition) نام دارد، در سال ۲۰۱۶ رونمایی شد. Megvii Face، که چندین اداره پلیس در چین از سال ۲۰۱۶ برای دستگیری ۴۰۰۰ نفر از آنها استفاده کرده اند، دارای محدودیت های تکنولوژیکی جدی است. 5. برای شروع عبارات گروه کاری , گروه قوانین و بخش را از لیست عبارات موجود انتخاب نمایید.در ادامه نحوه ویرایش آنها آمده است. این دستگاه ها حتی ممکن است در تشخیص اثر انگشت افراد معمولی هم به دلیل شرایط نور یا نحوه قرار دادن انگشت روی حس گر دستگاه دچار مشکل شوند. در جلسه اخیر در دفاتر Megvii، (یکی از پیشگامان هوش مصنوعی پیشرو و یکی از ارائه دهنده اصلی فناوری تشخیص چهره توسط پلیس چین)، Xie Yinan، در دیدار با معاون رئیس جمهور این شرکت. با تشکر از شما که سایت گروه مهندسی رسا را جهت ملاحظه محصولات انتخاب فرمودید. دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره وینا مدلUFACE102 با قابلیت تشخیص چهره، اثرانگشت و همچنین کارت قادر به ثبت ۱۵۰۰ چهره و ۲,۰۰۰ اثرانگشت و ۱۰,۰۰۰ کارت با ۱۰۰,۰۰۰ رکورد جهت ثبت ترددها را در خود دارد .

ضعفی که در اکثر پنل های sms نرم افزار و یا پورتال های مدرسه وجود دارد محدودیت گزینه ها جهت گزینش اطلاعات و همچنین درگیری زیاد کاربران جهت ارسال sms می باشد. همچنین دارای باتری داخلی پشتیبان ۲۰۰۰ میلی آمپر می باشد که حدود ۳ الی ۵ ساعت عملیات مستمر با دستگاه را امکان پذیر می سازد. امروزه شناسایی و ثبت ورود و خروج پرسنل در محل کار با استفاده از ساعت های حضور و غیاب بیولوژیکی (نظیر اثر انگشت ، تشخیص چهره ، اسکن عنبیه چشم ، الگوهای کف دست) و همچنین دستگاه های حضور و غیاب کارتی بدون تماس صورت می پذیرد. اما درمیان این همه تنوع از دستگاههای حضور و غیاب چه دستگاهی برای سازمان شما مناسب است؟ شرایط عکاسی. فاکتورهای مختلف محیطی نظیر شرایط نوری و مشخصات دوربین عکاسی از جمله لنز میتوانند تاثیر زیادی در پروسه تشخیص چهره داشته باشند. شاید مهم ترین مشخصه های دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره RF900 قابلیت کار کردن در محیط های پرنور است. اما مهم ترین دلیل این اختلاف قیمت، قیمت اصلی دستگاه ها در بازار جهانی می باشد. 8-برای بعضی از افراد شکل و ظاهر دستگاه و شکیل بودن آن مهم است. Face بیش از ۹۷٪ دقیق است، می تواند فقط یک تعداد محدودی از چهره ها را در یک زمان جستجو کند. با یک ارزیابی بر روی دو مجموعهداده موجود در زمینه حالت چهره که در دسترس عموم است، ما دریافتیم که با استفاده از ویژگیها DCNN، میتوانیم به نرخ تشخیص جدیدی دست بیابیم.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

دستگاه کارت ساعت زنی چگونه دو دغدغه اصلی مدیران در محیط کار را حل میکند؟

۶ بهمن ۱۳۹۸
۰۴:۳۱:۱۳
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

پرسنل این شرکت با سابقه ای طولانی در زمینه سیستم های اتوماسیون اداری ، آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به هموطنان عزیزمان می باشند. سابقه این شرکت چندان طولانی نیست و اولین محصول آنها در سال ۲۰۰۰ به بازار عرضه شد. این موارد باعث افزایش هزینه ها می شوند. این تکنیک باعث میشود تا با کوچک یا بزرگ شدن مردمک تصویر مستطیل شکل تقریباً ثابت بماند تا در انجام فرایندهای بعدی مشکلی نباشد. 1- دستگاه های اثر انگشت و کارتخوان که جز دستگاه هایی با بازار مصرف گسترده در میان سازمانها و شرکتهای کوچک و بزرگ است. در اکثر ادارات و سازمانها مدیران رفته رفته تسلیم جبر حال و هوای کاری میشوند. همچنین نصب دوربین مدار بسته تشخیص رفتار می تواند برای نظارت بر رفتار پرسنل و کارمندان ادارات و شرکتها استفاده شود. در این دوره حجم کار کارخانه ها و سازمان ها به قدری زیاد بود که نیاز مبرم به نظارت و تجزیه و تحلیل دقیق کارکرد پرسنل در راستای سود بیشتر و همچنین موفقیت شغلی، نمایان شد.

دستگاه ورود و خروج پرسنل

ماتریس مجموع محیطی ساختمان داده و الگوریتمی برای محاسبهی سریع و دقیق زیرمجموعهای از یک ماتریس (برای مثال یک تصویر) که به شکل مستطیلی ظاهر میشود، است. امروزه دستگاه های حضور غیاب به طور گسترده ای توسط شرکت های تجاری در زمینه های مختلف و در هر اندازه استفاده می شوند که ردیابی زمان کاری هر کارمند را به طور خودکار ممکن می سازند. سپس یک دوربین CCD، پرتوهای باز تابیده را دریافت کرده و از روی آنها یک عکس سیاه و سفید میسازد. یک دسته نور ماوراء قرمز یا نور سبز با طول موج کوتاه به شبکیه چشم تابیده میشود و بازتاب آن توسط یک دوربین CCD اندازهگیری میشود. از دیگر ویژگیهای این دستگاه دیودهای اشعه مادون قرمز است که به دستگاه این امکان را می دهد که چهره افراد را حتی در نور کم محیط بدون مشکل تشخیص دهد. تصویر عنبیه معمولاً توسط یک دوربین تک رنگ مادون قرمز (۷۰۰-۹۰۰nm) که مجهز به سنسور CCD است گرفته میشود. 3- دستگاه های تشیص عنبیه و شبکیه که مورد استفاده ساختارهای امنیتی است که البته بیشتر بازار کنترل تردد و امنیتی دارد تا حالت حضور و غیاب پرسنلی. لایهای یا توری مانند که در پیش از تولد انسان شکل گرفتهاست.  • 1دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل F70  • مجهز به پردازنده 2 هسته ای 4 گیگا هرتز  • تعریف شهر ها ، نوع شعبه ها و شعب سازمان یا شرکت  • سرطان زبان، به زبان ساده  • سازگاری با موبایل  • ظرفیت ثبت 5000 کاربر  • سهولت در نگهداری و بازیابی اطلاعات ثبت شده
یا سایر اعضای بدن افراد (مانند چشم یا صدای فرد) اقدام به ثبت اطلاعات می­ کنند. تشخیص هویت افراد بر اساس ویژگیهای بیومتریک مانند اثر انگشت که از ویژگیهای منحصر بفرد هر فردی است، همواره مورد توجه بوده است. دستگاه حضور و غیاب کارت و اثر انگشت ZKT UA400 دارای سنسور ضد شوک، ضد خش و ضد تقلب می باشد . این دستگاه دارای قابلیت تشخیص چهره فوق العاده, تشخیص اثر انگشت با سرعت بالا و زیر 1 ثانیه و قابلیت تعریف کارت برای تمامی پرسنل می باشد. برای دریافت نرم افزار حضور و غیاب کارکنان با کیفیت علمی بالا کلیک کنید. بدین منظور، همانطور که در شکل 14- بالا نشان داده شده است، ساعت شروع موظفی در روزکاری «یکم» از 19:00 شروع شده و بنابر 24 ساعت شبانه روز، ساعت 23:59 به پایان می رسد. سنگ اروپا آسیاب 200 تن در ساعت. هزینه بودجه سنگ شکن مخروطی 100 تن در ساعت. فروش ویژه دستگاههای ساعت زن و حضور و غیاب با نرم افزار رایگان و یکسال گارانتی با آموزش کامل در محل فروشنده به قیمت همکار اثر انگشت . پس در خرید دستگاه حضور و غیاب گارانتی تعویض و یا تعمیر دستگاه و نیز خدمات پس از فروش دستگاه ها بسیار حائز اهمیت است.

دستگاه حضور و غیاب کارتی

همچنین در همین صفحه دانش آموزی ، اثر انگشت و شماره کارت هوشمند دانش آموزی نیز جهت شناسایی دانش آموزان توسط سیستم حضور و غیاب تعریف می گردد. در سایر سیستم های حضور و غیاب ممکن است گذرواژه را فراموش کنید اما در دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی شما همیشه اجزای بیومتریک خود را به همراه دارید. یک ایراد بالقوه ی دیگر آن است که آنها اغلب کارفرمایان را مجبور میکنند که احساس مبنی بر پرسش کارکنان برای پیگیری زمان شان را محدود کنند و این شکلی از مدیریت کنترلی ست. مدیران این مجموعه با هدف تکریم حقوق مشتری و ایجاد رضایت مصرف کننده به عنوان اولین رسالت و سرلوحه کاری خود نسبت به بازنگری و انعطاف بیشتر نسبت به ارائه کالای مورد نیاز مشتری ، منشور شرکت را مهیا نمودند. همچنین پرسنل می توانند گزارش تردد خود را مستقیماً از روی دستگاه رویت نموده و یا بطور مستقیم با دستگاه از طریق موبایل خود ارتباط برقرار نمایند.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

60 ساعت مشت زنی

۶ بهمن ۱۳۹۸
۰۳:۳۷:۰۹
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

اینطور نیست که شما بگویید من یک مدتی با کارت ساعتزنی تمرین میکنم و بعد میروم تمرین میکنم برای ایثار. بنده تصور میکنم در سبک زندگی خودمان باید یک فضایی را ایجاد کنیم که فرصتی برای تمرین اخلاق و ایمان و تجلی آن وجود داشته باشد. روزی 3 جلسه مشغول به تمرین بودم و در 2 ماه آخر قبل از رکوردگیری، در هفته 120 کیلومتر دوومیدانی و 80 کیلومتر دوچرخه سواری را در برنامه ام داشتم. بهنظر میرسد شما اعتقاد دارید از دل ساختاری که مبنا و نگاهش با کارت ساعتزنی طراحی شده است، فردیتها و هویتهای این چنین درنمی آید؟ تبدیل می کند. به مجموعه این امکانات، سیستم یا سامانه حضور و غیاب یا کنترل تردد گفته می شود. تقلب یکی از مباحث مهم در زمینه ابزارهای مدیریت حضور و غیاب است که برای مدیران و کارفرمایان نیز مهم است. مدیران بهدنبال این هستند که آییننامهها و قانونهایی وضع کنند تا انگیزۀ کارمندان را تقویت و محکم کنند. معنای دقیق این حرف این است که جهادگری صرفا مربوط به جوامع بحران زده نیست؛ مربوط به جوامعی نیست که در اثر ستمهای بیشمار دچار عقبماندگی هستند والان مجبورند عقبماندگی خود را با فعالیت بیشتر جبران کنند. فاصله گرفتن نه به معنای اینکه آن ضوابط را بهعنوان حداقل رعایت نکند، بلکه به این معنا که فضای رفتاری خودش را تحت حاکمیت آن ضوابط قرار ندهد بلکه تحت حاکمیت ارزشهای اخلاقی قرار دهد. نحوه انتخاب نرمافزارهای حضور و غیاب را در مطالب قبلی بهخوبی شرح دادیم، این نرمافزار امکان برنامهریزی و اعلام برنامه کاری و تایم کاری را دارند و میتوانند در مورد اعلام زمان شروع کار و پایان کار مفید باشند.

 • تجهیزات کنترل و بازرسی (5)
 • 3 -1)سیستم ورود/خروج شیفت را در نظر می گیرد
 • 3- مکان و شرایط محیط کار و محل نصب دستگاه
 • طراحی زیبا و شیک
 • گستره ی وسیع کاربرد
 • پنجشنبه- موظفی از ساعت 8:00 تا ساعت 12:00
 • 7- عدم نیاز به چاپ قبضهای کاغذی

شرکت علم و صنعت در زمینه طراحی و تولید دستگاه حضور و غیاب شامل سخت افزار و نرم افزارهای حضور و غیاب تاسیس گردیده است. شما اعتقاد دارید که سبک زندگی جهادی و انسانهای جهادی مختص به بچه حزباللهیها و اردویهای جهادی و یک قشر خاص در جامعه نیست و در واقع انسان جهادی برای شما همان انسان طراز جمهوری اسلامی است؛ همان انسانی که رسالت جمهوری اسلامی بهعنوان نهاد قدرت، تربیت و بهوجود آوردن چنین انسانهایی است. از سوی دیگر دیدگاه جنابعالی این است که خود جمهوری اسلامی موانعی را برای تولید چنین انسانهایی بهوجود میآورد که به عنوان مثال گاهی شما سیطره مکانیسمهای انضباطی شهروندان را نام میبرید که مثلا دوربینهای مداربسته و کارتهای ساعتزنی سعی در اخلاقی کردن شهروندان دارد و به باور شما این با اسلام قابل جمع نیست.آیا شما صریحا اعتقاد دارید که بسیاری از مکانیسمهای انضباطی شهروندان با روح دین سازگار نیست؟ هنگامی که یک فرد در مقابل دوربین مداربسته قرار می گیرد تصویر یک فریم از چهره او برای پردازش تصویر انتخاب می شود.

دستگاه ورود و خروج

سپس کافیست خودتان یا منشی تان در هنگام ورود کارمندان نام آنها را انتخاب کرده و دکمه IN را بزنید. طبیعتا این شخص سبک زندگیای را انتخاب خواهد کرد که تحت تأثیر منافعش به او تحمیل شده است. زمانی که شما عکس خود را در فیسبوک بارگزاری میکنید، این پلتفرم بهطور خودکار، صفحه و نام افرادی که در عکس حضور دارند را در عکس برچسبگذاری میکند. تا اینجا به این نتیجه رسیدیم که دستگاههای حضور و غیاب تحت چه شرایطی میتوانند به ما کمک کنند و به عنوان یک گزینه ایدهآل به کار گرفته شود. آیا ما در دوران دفاع مقدس و در بین بسیجیهایی که دارای سلسله مراتب ارتشی و نظامی نبودند اما نظم بیشتری از ارتشیها و نظامیهای دنیا داشتند، نوعی آنارشیسم میدیدیم؟ و از آن جایی که برای شما سبک زندگی جهادی موضوعیت دارد و آن را قابل جمع با مکانیسمها و ساختارهای مدرن و غربی نمیدانید، به نوعی خواستار از بین رفتن ساختارهای متکی بر مکانیسمهای انضباطی میشوید؟ و از آن جایی که برای شما سبک زندگی جهادی موضوعیت دارد و آن را قابل جمع با مکانیسمها و ساختارهای مدرن و غربی نمیدانید، به نوعی خواستار از بین رفتن ساختارهای متکی بر مکانیسمهای انضباطی میشوید؟ این افراد بر این معتقد هستند که این کار به حریم شخصی آن ها صدمه می زند. شناسایی افراد با کمک داده های فیزیولوژیکی اصطلاحاً بیومتریک نامیده می شود از آنجایی که اطلاعات بیومتریک همیشه همراه فرد است از روشهای دیگر احراز هویت که ممکن است فراموش ، دزدیده و یا از دست بروند ، کارآمدتر است.

در صورتی که از نرمافزار حضور و غیاب استفاده میکنید نیازی به استفاده از وسایل اضافه مانند دستگاه حضور و غیاب یا دفتر و خودکار برای ثبت دستی ورود/خروجها نخواهید داشت. حوزه­ های کاربردی نرم افزار حضور و غیاب پیوست در برگیرنده مجموعه وسیعی از سازمان ها و موسسات خصوصی و عمومی همچون بیمارستانها، شرکتهای تولیدی صنعتی ، فنی و مهندسی و سازمان های دولتی می باشند. یکی از پرسشهای بنیادی در علم مدیریت، دربارۀ روش ایجاد انگیزه در افراد سازمان است. روش شناسایی افراد: دستگاه های حضور و غیاب امروزه مطابق با الگوریتم های مختلفی فرآنید ثبت حضور کارکنان و پرسنل را انجام می دهند. لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب,قیمت حضورغیاب,قیمت,قیمت دستگاه حضورغیاب … حضوروغیاب، نرم افزاررایگان،نصب رایگان لیست قیمت دستگاه های حضور و غیاب. امکانات نرم ­افزاری به دو دسته آخرین تکنولوژی و تکنولوژی­ های مرسوم تقسیم می ­شوند. محصول جدید خود که سیستم اتوماسیون حضور و غیاب کلاسی و امتحانی را ارائه می دهد. قابلیت ثبت نام اثر انگشت در دستگاه حضور و غیاب برای 3000 نفر. پایههای زندگی جهادی برمیگردد به استقلال روحی فرد و استقلال او در شکلگیری انگیزه هایش برای رفتارها و عادتهایی که فراتر از منافع فردی و مقبولیت اجتماعی دارد و برای زندگی آرمانخواهانه خودش طراحی میکند. قابلیت تعریف ساعت های مختلف به تعداد نامحدود جهت ارتباط از طریق COM و IP . از تمسخر دیگران میترسد و استقلال روحی ندارد و میخواهد خودش را به استانداردهایی که مردم به دلایل مختلف برای خودشان وضع کردهاند و هیچ پایه و اساسی ندارد، برساند.

حضور و غیاب

اگر یک انسانی تحت تأثیر جامعه قرار داشته باشد و هنجارهای مختلفی که در سطوح مختلف جامعه هست، بر رفتارها و انگیزههای این فرد تحمیل شود، این فرد نمیتواند زندگی جهادی داشته باشد. نرم افزار حضور و غیاب و کسرا مبتنی بر وب بوده و امکان تبادل اطلاعات به صورت آنلاین در آن وجود دارد. با توجه به مشکلات مدیران در زمینه حضوروغیاب و کنترل تردد پرسنل ، با دستگاه حضور و غیاب میتوان کمکی در راه رفع مشکلات مدیران کشور کرد. نرمافزار حضور غیاب میتواند اطلاعات افراد را با توجه به اطلاعات هویتی آنها به مدیران ارسال کند و گزارش عملکرد آنها را ارائه دهد. 📟دستگاه های حضور و غیاب نوین پرداز . همچنین شرکت های مختلفی بودند که اقدام به کاهش یا قطع فروش دستگاه حضور و غیاب کرده باشند. استفاده از نرمافزارهای حضور و غیاب باعث میشود که زمان تردد کارکنان بهصورت پایگاه دادهای ثبت شود و پاسخگویی بخش اداری نیز بهتر شود. البته تعبیر بهتر از کلمه غربی این است که بگوییم ساختارهای غیر انسانی و حتی این تعبیر بهتر از این است که بگوییم ساختارهای غیر اسلامی. با توجه به آزمایشهای مستقل که توسط موسسه ملی فناوری و استانداردهای آمریکا (NIST) انجامشده، سیستم تشخیص چهره در مقایسه با اطلاعات بدست آمده در سالهای ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ بهتر شده است. اولین قدم جمع آوری اطلاعات تردد پرسنل با سرعت و دقت قابل قبول است.

فیلترینگ میانه. برای تصاویر دارای نویز ، به خصوص تصاویری که از طریق دوربین عکاسی و یا frame grabber گرفته شده است ، فیلترینگ میانه می تواند تصویر را بدون از دست رفتن اطلاعات تمیز کند. جهادگری فقط مربوط به رفع محرومیتها و دفاع از مظلومیتها نیست. تقوا فقط یک موعظۀ اخلاقی و معنوی نیست، بلکه یک روش است که شیوۀ زندگی و حتی قوانین ما را دستخوش تغییرات اساسی میکند. در روش تقوا، هیچکسی را تحت تأثیر پُست و پول، مدیریت نمیکنند. به امیرالمؤمنین(ع) میگفتند: «شما مدیریت بلد نیستی! کلمۀ «انگیزش» یا «انگیزهمندشدن» کاربرد بسیاری در علم اقتصاد، سیاست و مدیریت دارد. شخصیتی که تحصیلات عمیق آکادمیک ندارد اما توانسته است با تکیه بر دانش حوزوی و هوش و استعدادی مثال زدنی، حداقل بسیاری از صاحبان اندیشه را با ایدههایش به فکر فرو برد. بر اساس نوع غیبت و دلیل آن Veritime این زمان را در برنامه با قوانین دقیق لیست حقوق تطبیق می دهد تا پرداخت یا عدم پرداخت را مشخص کند. آیا یک جامعه پیشرفته یعنی تنها برخی از افراد جامعه بتوانند نخبه بشوند حتی اگر بسیاری از کسانی که میتوانستند نخبه بشوند در این فرایند از بین بروند؟


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

دستگاه حضور و غیاب افق فرا ویژن

۶ بهمن ۱۳۹۸
۱۱:۴۰:۳۸
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

آکاایران: سیستم حضور غیاب یکی از زیر سیستم های مالی و اداری میباشد که وظیفه آن محاسبه کارکرد پرسنل با توجه به زمان تردد پرسنل میباشد. وجود نرم افزار و اتوماسیون کردن حضور و غیاب باعث ایجاد نظارت درست و دقیق بر ورود و خروج، مرخصیها، اضافه کاری، شیفتها، تقویم کاری و کارکرد میشود و اطلاعات قابل دیدن و بازیابی خواهد بود. این روش انقلابی محاسبه ساعت کارکرد کارمندان را بسیار ساده تر و سریعتر نمود. به جز رکورد 60 ساعت ضربه زدن به کیسه بوکس، رکورد دیگری نیز دارید؟ بله؛ به جز این رکورد 2 رکورد دیگر را نیز توانستم کسب کنم؛ نشر جلو با دمبل 5 کیلوگرمی. رکورد دیگرم حرکت جلو بازو با دمبل بود که یک ورزشکار آمریکایی آن را ثبت کرده بود، وی توانست با دمبل 3/5 کیلوگرمی 9 هزار و 720 تکرار انجام دهد. وی با دمبل های 3 کیلوگرمی 3 هزار و 200 تکرار را انجام دهد.

 • اثرانگشت ، رمز عبور و کارت (6)
 • 2 سال گارانتی تعمیر
 • ارزان قیمت تر بودن
 • 2-احترام و ارزش نیروی انسانی

من توانستم 53 ساعت را به 60 ساعت ارتقا دهم و این رکورد را به اسم کردستان در کتاب گینس ثبت کنم. سنگ هند 40 تن در ساعت . حتی در سال ۲۰۱۸، یکی از خوانندگان مشهور، در کنسرت خود از این تکنولوژی استفاده کرده تا از ورود افرادی که با وی خصومت دارند، باخبر شود. توجه : برای اینکه برنامه با بانک اطلاعاتی ارتباط برقرار کند از سری Sql Express فقط 2008R2 را باید روی سیستم خود داشته باشید. امروزه با افزایش مشغله های کاری والدین شاهد کاهش حضور پدر و مادرها در جلسات مدارس و در نتیجه عدم ارتباط کافی با مسئولین جهت توجه و رسیدگی به وضعیت انضباطی و آموزشی و تحصیلی دانش آموزان هستیم. امروزه امنیت درگوشیهای تلفن همراه بهطور فزایندهای افزایشیافته است، امنیت اطلاعات ذخیرهشده در تلفنهای همراه مانند آدرسهای ایمیل، اسناد حساس و غیره بسیار مهم میشود. همچنین محمد تحسر یکی از قهرمانان و مربیان پرورش اندام است که در زمان رکوردگیری در نقش کوچینگ همراه و یار من بود و به من امید و انرژی می داد. این حرکت از نادرترین حرکات در رشته پرورش اندام است و پیروز شدم 20 هزار و 160 تکرار به صورت صحیح انجام دهم. چگونه دستگاه حضور و غیاب را آنلاین سفارش دهم؟

قیمت دستگاه ساعت زنی کارتی

متخصصان ما سعی کرده اند تا با استفاده از طرح های مختلف این دستگاه را به گونه ای به وجود آورند که تا سال ها نیاز به تعمیر و نگهداری آنچنانی نداشته باشد. چنانچه شما تصمیم به خرید دستگاه کنترل تردد برای مجموعه خود از سایت دی سی ای کالا را دارید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا با جزییات و ویژگی های این محصولات آشنا شوید. مشکل اساسی من در این رکوردگیری خواب بود، بی خوابی تاثیرات منفی زیادی را به همراه دارد، از جمله آشفتگی روح و روان، ساعت 5 تا 7 صبح واقعا به استراحت مغزی نیاز داشتم که امکان پذیر نبود. سنگ آهک، اما نیاز به یک . البته از آنجا که این سیستم برای یک مؤسسه امنیتی زیر نظر پلیس تهیه شده بود، اطلاعات چندانی در اینباره در اختیار رسانهها قرار نگرفته است. در بازشناخت تصویر یک چهره، تصویر ورودی با توجه به اطلاعات موجود در بانک اطلاعات، مورد شناسایی قرار میگیرد.

ولی او اما و اگرهای بسیاری را به این ادعا افزوده که معمولاً در کلاس های مذاکره و علائم چهره، کمتر به آنها اشاره میشود. باید همه موارد را یک به یک در کاغذ درخواستهایتان بنویسید. گینس تنها کتابی است که هیچ وقت کامل نمی شود و همیشه در حال تغییر است و هر سال یک کتاب به نام کتاب گینس چاپ می شود. تمامی موارد گارانتی به صراحت در برگه گارانتی قید گردیده و بدیهی است پس از اتمام گارانتی ارائه خدمات با عقد قرارداد پشتیبانی و یا به صورت موردی تداوم خواهد داشت. دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل WL50 با ارائه امکانات جدید و به روز، محاسبه ورود و خروج کارکنان را تسهیل نموده است. ما آخرین پیشرفت­ها و کاربردهای تکنولوژی بیومتریک و تکنولوژی RFID (شناسایی از طریق امواج رادیویی) را ارائه می دهیم. در طول 30 سال گذشته از سال 1987، ما نه تنها ماشین آلات . چه کسانی به عنوان همراه و مربی، شما را در رسیدن به این جایگاه حمایت و همراهی کردند؟ دستگاه از ظاهر بسیار خوب و شکیل برخوردار است و علاوه بر ظاهر زیبا، عملکرد بسیار خوب و قوی برای مشتریان به همراه می آورد. مبنای عملکرد دسته دیگری از این الگوریتم ها مقایسه تنها برخی از مشخصات چهره با تصاویر موجود در دیتابیس است. در این مرحله شما باید تصاویر افراد را به پایگاه داده دوربین خود اضافه کنید.

قیمت دستگاههای حضور و غیاب

خیلی شادم که توانستم نتیجه زحمت 2 ساله خود را ببینم و رکوردم در کتاب گینس با اسم استانم، کردستان، ثبت شود. اندازه صفحه نمایش دستگاه را در نظر بگیرید؟ از امکانات و ویژگیهای مدل ۹ در بین دستگاه های حضور و غیاب باربد میتوان به موارد زیر اشاره کرد . تا زمانی که نوار وضعیت آبی رنگ زیر تصویر تمام نشده، مستقیم به دوربین نگاه کنید. شکن در شکل زیر یک ماشین سنگ . چند متر مکعب تا یک تن سنگ . دستگاه های حضور غیاب کارتی در چند مدل بارکدی حضور غیاب ، کارت های حضور غیاب بدون تماس ، کارت های حضور غیاب مغناطیسی ، حضور غیاب با تگ عرضه می شدند. راه های تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نمایندگی دستگاه حضور و غیاب تبریز چیست؟ طراحی دستگاه شاینی مناسب با ارگونومی دست بوده و روی بدنه در نقاط تماس انگشت دست شیارهایی قرار دارد که به استفاده راحت تر از این دستگاه ها کمک میکند. در واقع هر چهره ترکیب خطی این تصاو یر پایه می باشد .ضرایب این ترکیب خطی به عنوان بردار خصیصه مورد استفاده قرار می گیرند. در آمریکا الگوریتم تشخیص چهره در کلیساها مورد استفاده قرار میگیرد.

حمایت مسئولان استان و شهرستان سنندج از شما در این مدت چگونه بوده است؟ آیا این اتفاق در زندگی شما می تواند تاثیر داشته باشد؟ در گذشته نه چندان دور شرکت های بزرگ و کوچک همگی برای ثبت ورود و خروج پرسنل دفتر های بزرگی داشتند که به طور ماهانه آنها را به انبارهای بایگانی می سپردند. مهمترین ویژگی خاصترین و منحصربفردترین ویژگی این سیستم اتصال به LED سالن مدرسه بوده که تنها نرم افزار حضور و غیاب توانا این ویژگی را دارد. البته هنگام خرید حتماً امکانات نرم افزار را بپرسید و حتی الامکان دموی آنرا ببینید و مطمئن شوید که جوابگوی کسب و کار شما خواهد بود. البته در این نسخه های رایگان بسیاری از قابلیت ها و امکانات نرم افزار حضور و غیاب وجود ندارد. البته مشکل رکوردزنی فقط به کم خوابی ختم نمی شود. اپلیکیشن True Key توسط این شرکت معروف توسعه داده شده و به کاربران اجازه میدهد تا اپلیکیشنهای خود را امن تر از گذشته کنند.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

دانلود نرم افزار حضور و غیاب رایگان

۵ بهمن ۱۳۹۸
۰۸:۰۰:۳۰
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

4. با زدن هر یک از دکمه ها قوانین هر یک نمایش داده میشود. تبریز در دوران بنیامیه به محل فعلی منتقل میشود و به بهای نابودی اصطخر - پایتخت قدیمی فارس - رونق میگیرد. درسطوح دسترسی امکان تعریف دسترسی یا عدم دسترسی کاربر به صورت مشاهده، ویرایش، حذف، اضافه، ذخیره، به روزرسانی، بازخوانی، اجراکردن، نمایش، ایجاد، جدید، دریافت از، بازکردن، ارسال به، چاپ و گزارش وجود دارد. لازم به ذکر است که همراه این دستگاه دو نرم افزار برای چاپ فیش حقوقی و گزارشگیری وجود دارد. این در حالی است که سازمان ها و ارگان های دارای تعداد کارمندان بالا نیاز دارند تا از دستگاه هایی با مشخصات فنی بالا و پردازنده قوی استفاده کنند. یکی از این روش ها که در انواع دستگاه ها و مکان ها از سازمان های بزرگ گرفته تا حتی گوشی همراه و لپ تاپ ها از آن استفاده می شود روش احراز هویت از طریق اثر انگشت است.

سیستم حضور و غیاب انگشت زنی

 

مزایا : از مزایای این روش می توان به قیمت پایین و مناسب این دستگاه ها ، راحتی استفاده و هم چنین سرعت بالای این روش اشاره کرد. البته اسکنرهای خیلی قوی می توانند این مستر پرینت ها را تشخیص داده و مسدود کنند ولی اسکنرهای ضعیف تری که معمولا در موبایل ها از آن ها استفاده می شود ممکن است به راحتی توسط این روش هک شوند. شناسایی افراد با کمک داده های فیزیولوژیکی اصطلاحاً بیومتریک نامیده می شود از آنجایی که اطلاعات بیومتریک همیشه همراه فرد است از روشهای دیگر احراز هویت که ممکن است فراموش ، دزدیده و یا از دست بروند ، کارآمدتر است. ده سال بعد، این ساعتها به کمک مایکروسافت قابلیت ذخیرهکردن مخاطب را پیداکردند. این شامل مدیریت برنامههای کارکنان و رسیدگی به مدیریت همهی پرداختهای ساعتی است. پارامترهای کارکرد کارکنان شامل : میزان کارکرد ، غیبت ، مرخصی ، مأموریت و اضافه کاری می باشد که توسط سیستم حضور و غیاب ثبت ومحاسبه می گردد . ورود و خروج کارکنان در دفاتر ثبت می شد و کارمندان می بایست در این دفاتر ساعت ورود و خروج خود را وارد می نمودند.

 • خروجی رله با قابلیت تعریف جداول زمانی
 • 2- عدم دسترسی به سورس نرم افزار
 • درمان طبیعی خروپف با 10 ماده غذایی
 • 4- ساعات کار، تعطیلات و مرخصی ها

فناوری جدید Kairos Camera می تواند در چند دقیقه توسط خود خریداران نصب شود و اطلاعات مربوط به سن، جنسیت، زمان توقف و بازدیدهای مشتریان را فراهم کند. … دستگاه های حضور و غیاب کارتی و اثر انگشتی دارای یک حافظه ی جانبی برای تخلیه اطلاعات … قیمت: شروع از ۹,۵۰۰,۰۰۰ ریال. قدرت پاسخ دهی این دستگاه حضور غیاب در کمتر از ۱ ثانیه است. ، بر روی این دستگاه ها از چراغهای LED یا بوق (Buzzer) استفاده می شود. این اطلاعات در صورت نیاز قابل انتقال از طریق شبکه، به دستگاه حضور غیاب دیگری نیز هست. •بازیابی اطلاعات از طریق USB Flash. در صورت نمایش پیغام بالا یا پیغامهای مشابه ، ابتدا قفل را یکبار از پورت USB جدا کرده و دوباره بصورت کامل جا بزنید و یا به پورت دیگر وصل کنید. این اسکنرها بیشتر از طریق اتصال پورت USB به یک کامپیوتر عمل می کنند و بدون در نظر گرفتن محل آن امنیت را برای کامپیوتر شما فراهم می کنند. جهت در یافت اطلاعات بیشتر به وبسایت حضور و غیاب فراتکنو مراجعه نمایید.

نکاتی مهم هنگام خرید دستگاه حضور وغیاب و قیمت دستگاه حضور و غیاب در صورت نیاز به خرید دستگاه حضور و غیاب برای شرکت خود ، ابتدا نیازها و شرایط کارگاه و شرکت خود را در نظر گرفته و با دستگاههای موجود در بازار تطابق دهید. دستگاههای حضور و غیاب از نظر کلی به سه گروه کارتی ، اثر انگشتی و تشخیص چهره تقسیم می شوند. دستگاههای کارتی ساده ترین و ارزانترین و دستگاههای تشخیص چهره پیچیده ترین و گرانترین دستگاههای حضور و غیاب هستند. البته نوع ترکیبی این دستگاهها نیز موجود است. 1- اگر بدنبال یک دستگاه ارزان قیمت می گردید. دستگاه حضور و غیاب کارتی ، گزینه مناسبی برای انتخاب خواهد بود. کار با این دستگاهها بسیار ساده بوده و سازگار با اکثر محیطهای کارگاهی و اداری می باشد. دو نقطه ضعف عمده این دستگاهها ، احتمال گم شدن یا فراموش کردن کارت و سوء استفاده از کارت (ثبت کارت توسط شخص دیگر ) می باشد. در دستگاه های بیومتریک مانند اثر انگشت و تشخیص چهره این مشکلات مشاهده نمی شود. این دستگاهها گرانتر و پیچیده تر از دستگاههای کارتی هستند. مدت زمان مورد نیاز جهت ثبت تردد در این دستگاهها (شناسایی و ثبت تردد از طریق انگشت و چهره) یک ثانیه و بیشتر (طولانی تر از دستگاه کارتی) خواهد بود و در اماکنی که تعداد پرسنل زیادی دارند، امکان تشکیل صف و ازدحام هنگام ورود و خروج می باشد. بنابراین شما باید تعداد پرسنل خود و شیفتهای ورود و خروج را در نظر بگیرید. مثلا برای تعداد پرسنل 300 نفر و یا بیشتر قطعا به تعداد 2 یا بیشتر دستگاه حضور و غیاب نیاز می باشد. در دستگاههای بیومتریک، سرعت پردازش و سرعت شناسایی و ثبت تردد بسیار مهم می باشد، مخصوصا در شرکتهایی که تعداد پرسنل زیادی در یک زمان ورود یا خروج ثبت می کنند، بسیار نمود پیدا می کند. بنابراین هنگام خرید دستگاه ، این مورد را در نظر گرفته و در مورد آن تحقیق و پرس و جو کنید. 2-ظرفیت حافظه دستگاه مورد مهم دیگری است که باید در نظر بگیرید. در دستگاههای بیومتریک دو حافظه داریم. یک حافظه مربوط به ثبت ترددها است و حافظه دیگر محل نگهداری نمونه اثر انگشت یا چهره می باشد. هرچه تعداد پرسنل شرکت بیشتر باشد، تعداد ترددهایی که در حافظه در یک ورود یا خروج ثبت می شود،افزایش می یابد و بالطبع حافظه دستگاه زود پر خواهد شد . البته در بیشتر دستگاههای حضور و غیاب ،در صورت پر شدن حافظه ،ترددهای جدید جایگزین ترددهای قدیمی خواهد شد. هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب تعداد پرسنل شرکت و نیز گنجایش حافظه دستگاه و همچنین نحوه تخلیه (خواندن) ترددها را بررسی کنید. مثلا اگر شما دارای 500 نفر پرسنل هستید و دستگاه حضور و غیاب شما ظرفیت 10.000 تردد را دارد. اگر همه پرسنل شما در همه روزهای کاری ثبت تردد کنند، تعداد ترددهای ثبت شده در یک روز حداقل 1000 تردد (حداقل یک ورود و یک خروج)خواهد بود و حافظه دستگاه ظرف مدت 10 روز پر خواهد شد. از شرکت فروشنده دستگاه حضور و غیاب درباره ظرفیت حافظه ، نحوه خواندن ترددها (بصورت دستی یا اتوماتیک) و امکان بازیابی ترددها سوال کنید. حافظه دیگر در دستگاه حضور و غیاب ، محل نگهداری نمونه اثر انگشت و یا نمونه چهره کارکنان جهت تطابق هنگام ثبت تردد است. مثلا اگر ظرفیت ذخیره اثر انگشت در یکدستگاه 5.000 نمونه باشد و شما بخواهید از هر شخصی دو نمونه اثر انگشت تعریف و ذخیره کنید، حداکثر می توانید از 2.500 نفر در این دستگاه نمونه گیری کنید. البته این مورد بیشتر در شرکتهای بزرگ با تعداد زیاد پرسنل مهم خواهد بود. در ضمن تعداد نمونه های ذخیره شده با سرعت شناسایی و ثبت تردد نسبت عکس دارد،یعنی هر چه تعداد نمونه اثر انگشت یا چهره تعریف شده در دستگاه افزایش یابد، سرعت شناسایی و ثبت تردد کاهش می یابد. 3-نوع ارتباط با دستگاه حضور و غیاب جهت خواندن ترددها ، یکی دیگر از مواردی است که باید بهنگام خرید توجه داشته باشید و با امکانات و بستر ارتباطی شرکت خود تطابق دهید. نوع ارتباط با دستگاه حضور و غیاب می تواند یکی از موارد زیر باشد: پورت سریال (Rs232) ، مودم ، شبکه سیمی (Rj45) ، پورت Usb ، شبکه بی سیم (Wifi) ، رابط اکسترنال تخلیه ، اینترنت بررسی کنید که امکان استفاده از کدام یک از موارد ذکر شده در مکان مورد نظر شما ، آسانتر است و آیا دستگاه حضور و غیاب مورد نیاز ، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد یا نه ؟

بهترین دستگاه حضور و غیاب

 

در این نوع از کنترل تردد می توان مجاز یا غیر مجاز بودن ورود و یا خروج افراد را کنترل کرد و برای این کار می توان از موانع فیزیکی مانند گیت تردد استفاده نمود. کنترل ورود و خروج افراد یا همان حضور و غیاب از دیرباز تا امروز کلید برقراری نظم برای یک مجموعه بوده است. دستگاه گشت و نگهبانی یا سیستم گشت زنی برای مدیریت بازدید و سرکشی به مکانهایی که امنیت آنها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نیاز به کنترل و نظارت همیشگی دارد، مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه تشخیص چهره AC5000 plus می تواند مستقل از شبکه کار کند. دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی AC5000 plus دارای باطری است و میتواند در زمان های قطع برق به کارکرد خود ادامه دهد. دستگاه حضور و غیاب ویردی AC5000 plus با ثبت اثر انگشت کاربران و تطابق آن ها با اطلاعات ذخیره شده در حافظه خود، حضور و غیاب آن ها را انجام می دهد. بنابراین نیازی به ثبت دوباره اثر انگشت کاربر در حافظه آن دستگاه ها نیست.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

زنی که ساعت شش میآمد

۵ بهمن ۱۳۹۸
۰۶:۳۶:۴۳
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

همراه این دستگاه یک بسته نرم افزاری (SDK) ارائه می شود تا برنامه نویسان بتوانند برنامه های کاربردی (Application) مورد نظر خود را برای استفاده از آن در کابردهای مختلف تولید نمایند. این سیستم مانند دیگر بخش های زیرساخت نرم افزاری کسرا کاملا تحت وب و منعطف ساخته شده است. یکی از تازه ترین تکنولوژی های روز دنیا سیستم تشخیص چهره که بر اساس سیستم بیومتریک است سیستم تشخیص چهره می باشد که بسیاری از سازمان ها و بیماستان ها و غیره …. در مرحله اول مجموعه ای از آزمایش های کلی انجام می گیرد که باید توسط دکتر متخصص صحت سلامت ورزشکار بررسی شود. 5- پردازش تصاویر ورودی در این سیستم میتواند به صورت توزیع شده (Distributed) انجام گیرد. دستگاه حضور غیاب دنیای پردازش سری PW1600 نسل جدیدی از دستگاههای حضور و غیاب دنیای پردازش است. شرکت آرمان سیمرغ پارسیان با بیش از 12 سال تجربه مدیریتی، ارائه دهنده مطرح ترین برندهای تولید کننده سیستم های حضور غیاب و کنترل تردد بیومتریک جهان در ایران است. از راهکارهای موجود جهت مرتفع نمودن مشکلات مذکور ، بهره گیری از یک نرم افزار حضور و غیاب اتوماتیک می باشد که مسئولیت بزرگی را از دوش مسئولین بردارد.

دستگاه ساعت زن انگشتی

 

همچنین از طریق آی پی می توانید در نرم افزار حضور و غیاب تخلیه اطلاعات دستگاه حضورغیاب خودرا انجام دهید و اقدام به گزارشگیری نمایید. دستگاه حضور و غیاب یکی از تجهیزات ضروری برای استفاده در هر اداره و شرکتی به حساب می آید که اگر از نوع مرغوب آن نباشد، می تواند مشکلات زیادی را هم برای کارمندان و هم برای مدیران ایجاد کند. صفحه نمایش رنگی با منو و تاریخ فارسی از دیگر مشخصات دستگاه MP-52 می باشد. این دستگاه با توجه به امکاناتی نظیر قابلیت شناسایی اثر انگشت، کارتخوان بدون تماس، صفحه نمایش رنگی و… و کیفیت ساخت آن در کنار قیمت مناسب برای مجموعه های کوچک به گزینه ای جذاب تبدیل شده است. یکی از مهمترین مزایای راه حل تشخیص چهره، سطح کنترل آن است که از یک نقطه مرکزی مدیریت به شما می دهد. حسگر این دستگاه حضور و غیاب فراافزار دارای دقت 500 dpi است و قادر به شناسایی اثر انگشت در کمتر از یک ثانیه (حدود 0.8 ثانیه) می باشد.

با استفاده از این دستگاه شما قادر خواهید بود بدون نیاز به کامپیوتر، کاربران، اثر انگشت، چهره، کارت یا کلمه عبور آنها را تعریف کرده و دستگاه را در حالت عملیاتی قرار دهید. دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara Af 100 امکان تعریف 1000 اثر انگشت و 1000 کارت شناسایی مغناطیسی را به شما می دهد و قادر به ذخیره 300 هزار تردد ثبت شده می باشد. از ویژگیهای این مدل، ماژول شبکه بیسیم (Wifi) می باشد. در این دستگاهها از یک سیستم ورودی اسکن اثر انگشت استفاده میشود. با استفاده از این دستگاه می توانید اثر انگشت افراد را اسکن کرده و در کامپیوتر ذخیره نمایید تا از این طریق امکان شناسایی نفرات بر اساس اثر انگشت ایشان فراهم گردد. دستگاه حضور غیاب فراافزار Fara Af 100 یک دستگاه فول پورت است و می توان از طریق کابل USB آن را به کامپیوتر یا لپ تاپ جهت انتقال اطلاعات متصل کرد. نکتهی مهم در رابطه با خطای منفی یا خطای مثبت این است که هر چه قوانین پیادهسازی شده سختتر و به واسطهی آن رفتار عامل سختگیرانه تر باشد خطای منفی بالاتر و خطای مثبت پایینتر خواهد بود و بالعکس. ارتباط این سامانه با کامپیوتر از طریق کابل USB است و تحت سیستم عامل ویندوز XP و 7 قابل استفاده می باشد.

 1. 1-1) نگهبان تراکنش را در دفترچه خود ثبت می نماید
 2. پیام خصوصی
 3. پس از انخاب شخص , دکمه اثر انگشت را کلیک نمایید
 4. در مورد رکوردشکنی اخیرتان توضیح دهید

3- مهمترین و پرکابردترین درگاه ارتباطی دستگاه حضور و غیاب ، پورت شبکه می باشد. انواع دستگاه های حضور و غیاب کارتی - انگشتی - تشخیص چهره با نرم افزار رایگان . دستگاه حضور و غیاب دنیای پردازش مدل VF780 به مجموعههایی که نیاز به سیستم تشخیص چهره با قیمت مناسب دارند، توصیه می­گردد. خوشبختانه نرم افزارها و سخت افزارهایی مانند دستگاه حضور غیاب می توانند بسیاری از این مشکلات را از بین ببرند. کمتر افرادی دیده می شوند که بدون تلاش به درجات بالایی برسند. این دستگاه بصورت خاص برای مجموعههای کوچکتر پیشنهاد میگردد که با توجه به امکاناتی نظیر قابلیت شناسایی اثر انگشت، کارتخوان بدون تماس، صفحه نمایش رنگی و… و کیفیت ساخت آن در کنار قیمت بسیار مناسب گزینهای ایدهآل خواهد بود. هیچ فرد برجسته و موفقی بدون تلاش برنامه ریزی و هدف گذاری نتواسته به مراتب بالای موفقیت برسد.پس اگر ابتدای کتر هستید از تجربه و سبک زندگی بزرگان حتما استفاده کنید و آن ها را الگوی خود قرار دهید.

ساعت حضور و غیاب جهان گستر

 

روش نصب راحت سیستم حضور غیاب S38411، قیمت ارزان آن، کیفیت مطلوب، در دسترس بودن آن، خدمات پشتیبانی و گارانتی تعویض رایگان شش ماه از مزایای آن است. دستگاه حضور غیاب دنیای پردازش سری PW1500 به اعتراف مشتریان در حال حاضر یکی از بهترین دستگاههای حضور و غیاب تولید داخل کشور است. در حال حاضر برچسب های RFID باید مورد خوانش قرار گیرند، شناسایی شوند و زمان ورود و خروج و ساعات کار هر کارمند را نیز ذخیره کنند. ابعاد کوچک، زیبایی و قابلیتهای بسیار آن به لحاظ کیفیت و قیمت، این دستگاه را به گزینهای بسیار کارآمد و مطلوب تبدیل کرده است. این هدف اصلی اگر خیلی بزرگ است شما باید به هدف های کوچک تر تقسیم کنید و دقیقا آن ها را برای خود مشخص کنید. فیسبوک از فناوری تشخیص چهره برای شناسایی خودکار اعضای فیسبوک زمانی که در عکس ها ظاهر می شوند، استفاده می کند و این کارِ مردم را برای پیدا کردن تصاویری که در آن­ ها قرار دارند، راحت­ تر می­ کند. پرسنل می توانند از آخرین وضعیت مانده مرخصی خود تا آخر ماه ، دوره و سال در هنگام ارسال درخواست مرخصی مطلع گردند . پرسنل می توانند از وضعیت ورود و خروج های ثبت شده خود در هنگام ارسال درخواست مرخصی و ماموریت و در همان فرم مطلع گردند . چرا که مسئله کنترل تردد دانش آموزان از موضوعات حساس مدارس می باشد که دغدغه ای هم برای معاونین مدارس و هم برای والدین دانش آموزان می باشد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی است.