یک دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت چگونه عمل می کند؟

۲۶ فروردین ۱۳۹۹
۰۴:۴۵:۵۱
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

همان طور که مشاهده می کنید, بردار ویژه در واقع شامل عکسهایی با همان ابعاد عکس های ورودی می باشد که شبیه به شبح هستند. از قابلیتهای ویژه میتوان به دریافت کلیه اطلاعات دانش آموزان و کارنامه های ایشان در کمترین زمان ( برای مثال : اطلاعات کامل ششصد دانش آموز به همراه کلیه نمرات و کارنامه اینترنتی فقط در 15 ثانیه انتقال میابد . برای این کار از مجموعه داده یAT&T متعلق به دانشگاه کمبریج استفاده می کنیم. دوما کارکنان بعضی از سازمان ها به دلایل شرایط خاص کاریشون در طول روز همش با مواد شیمیایی و آب سر و کار دارن. امروزه کاربردهای این تکنولوژی در سطح دنیا در اکثر زمینهها قابل مشاهده بوده و حتی این روند، رو به رشد میباشد. دو مقوله مهم امنیت(Security) و همراه بودن(Mobility) از ویژگیهای منحصربهفرد این تکنولوژی است. این تکنولوژی بواسطه تشخیص چهره زنده، تشخیص چندین چهره بصورت همزمان و همچنین تطبیق سریع چهره در حالت های یک به یک و یک به چند، میزان کارایی، عملکرد و قابلیت اطمینان سیستم را تضمین می نماید.

شما در این بخش می توانید تمامی محصولات شرکت ماداکتو با قیمت مناسب را ملاحظه بفرمائید تنوع محصولات مانند دستگاه حضور و غیاب این امکان را به شما می دهد تا بتوانید قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید. ظرفیت تردد نیز عامل مهمی در تعیین قیمت دستگاه بوده و برخی از خریداران به دلیل ارزان بودن، دستگاه دارای ظرفیت تردد کم را انتخاب میکنند. یعنی ما میتوانیم در برخی از محیط کارها فرهنگی را حاکم کنیم که نیازی به کارت ساعت زدن نباشد. به طور کلی نور محیط کار معمولی بین ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ لوکس است، پس باید دستگاهی را انتخاب کرد که توانایی شدت نور بالای ۸۰۰۰ لوکس را داشته باشد. انتخاب دستگاه حضور و غیاب مناسب با نوع فعالیت مجموعه شما، بر اساس ملاکهای مختلفی صورت می گیرد. فیلتر گابور یکی از روش های مبتنی بر ویژگی است که می تواند برای رفع نقطه ضعف PCA مورد استفاده قرار گیرد.

سپس روش های استخراج ویژگی در چهره شرح داده می شود. در زیر لیست مقالات ترجمه شده با موضوع تشخیص چهره توسط سایت ترجمه فا تهیه شده که میتوانید مقاله انگلیسی را به صورت رایگان دانلود کرده و سپس ترجمه فارسی آن را که توسط مترجمین مجرب ترجمه شده، خریداری نمایید. سپس یک دوربین CCD، پرتوهای باز تابیده را دریافت کرده و از روی آنها یک عکس سیاه و سفید میسازد. این روش معمولا قدرت تشخیص موثری دارد و حتی اگر صورت فرد در زاویه درستی جلو دوربین قرار نگرفته باشد، اگر بدون پوشش باشد، به راحتی شناسایی می شود. جهادگری فقط مربوط به رفع محرومیتها و دفاع از مظلومیتها نیست. اگر یک انسانی فقط اسیر منافع خودش باشد و برای آرمان کار نکند، نمیتواند زندگی جهادی داشته باشد. فاصله گرفتن نه به معنای اینکه آن ضوابط را بهعنوان حداقل رعایت نکند، بلکه به این معنا که فضای رفتاری خودش را تحت حاکمیت آن ضوابط قرار ندهد بلکه تحت حاکمیت ارزشهای اخلاقی قرار دهد.

  1. قابلیت حمل و نقل آسان
  2. امکان ارسال پیامک ورود و خروج کاربران برای مدیر
  3. به کارمند منابع انسانی و یا کارمند IT نیاز دارند
  4. یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

به این ترتیب آن فرد با اتصال و یا نزدیک کردن کارت خود به دستگاه، زمان دقیق تردد خود را ثبت می کند. جلوگیری از اتلاف وقت و سوء استفاده: برخی از افراد وقت خود را صرف انجام کارهای بیهوده کرده و یا به جای همکار خود که دیر کرده کارت می زنند؛ جلوگیری می شود. دقت فرمایید کرم زینک را به نسبت یک سوم کرم های دیگر استفاده نمایید. این دستگاه برای اتصال به کامپیوتر و گوشیهای هوشمند طراحی شده و به کمک آن میتوان اسکن اثر انگشت را در هر حالتی و در حضور نور یا بدون حضور نور انجام داد. ما کیفیت قیمت دستگاه حضور و غیاب خود را تضمین خواهیم کرد همانطور که مستحضر هستید امر مدیریت نیاز به ابزار دقیق دارد تا با اتوماسیون سازمانی به اهداف و استراتژی های شما کمک شایان داشته باشد. این ویژگیها از زمان تولد انسان و گاهی هم قبل از تولد انسان شروع به شکل گیری می کنند و تا آخر عمر در بدن انسان ثابت و غیرقابل تغییر هستند. در این قسمت ما به نحوه عملکرد دستگاه حضور و غیاب اشاره می کنیم.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

[ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی است.