برنامه حضور و غیاب در محیط مایکروسافت اکسس

۲۴ خرداد ۱۳۹۹
۰۲:۵۶:۵۵
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

اگر ورودی غیرارادی باشد یا نزدیک به قالب نباشد، نتایج خوب نیست. نتایج الگوریتم، تطبیق الگو بهشدت وابسته به نوع قالب مورداستفاده است. از تطبیق الگو برای استخراج چهره استفاده میشود. البته هر کدام از این امکانات در نحوه ی حضور غیاب افراد موثر اند و همچنین در قیمت گذاری یک سیستم حضور و غیاب نیز تاثیر گذارند. احراز هویت چندگانه به این صورت است که علاوه بر استفاده از یک روش بیومتریک از یک پسورد نیز برای دسترسی به اطلاعات خود استفاده نمایید. درمورد نحوه خرید دستگاه حضور و غیاب نیز مقالات زیادی در مجله کسرا منتشر کرده ایم که در آن ها انواع دستگاه ها را با یک-دیگر مقایسه کرده و از معایب و مزایای آن ها گفته ایم. در مقایسه با قابلیت تشخیص چهره ی موجود در گوشی های این کمپانی، اسکن عنبیه ی چشم به مراتب عملکرد بهتری را دارد. تنها بعد از انجام این کار و مقایسه دستگاه های اتوماتیک مانند دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی با دیتاهای کاغذی است که می توان به اهمیت این قابلیت پی برد. پس از تقسیمبندی رنگ، یک ماسک از پیکسلهای غیر پوست به دست میآید.

 

  • 10-2 - فوق العاده ماموریت
  • ترسیدن (Fearful)
  • قفل الکترونیکی آنلاین و آفلاین | Electronic Online And Offline Lock
  • امکان ویرایش اطلاعات تردد به صورت فردی و گروهی
  • 1- امکان گرفتن انواع گزارش برای مدیریت وجود دارد

اگر رنگ پسزمینه همان رنگ پوست است، پس الگوریتم تقسیمبندی رنگ نمیتواند آن را متفاوت تشخیص دهد. برای پیدا کردن پیکسلهای پوست از تقسیمبندی رنگ استفاده میگردد. این دوربین مدار بسته نیز قابلیت تشخیص چهره دارد و شما به راحتی می توانید از این دوربین مدار بسته استفاده کنید. این ابزار علاوه بر اینکه مانع تخلف در ثبت ترددها میشود؛ مزیتهای دیگری مانند حفظ مسایل امنیتی نیز دارد. نوع ارتباط با دستگاه حضور و غیاب جهت خواندن ترددها ، یکی دیگر از مواردی است که باید بهنگام خرید توجه داشته باشید و با امکانات و بستر ارتباطی شرکت خود تطابق دهید. بلکه دستگاه در زمانی که احساس کند شما قصد استفاده از گوشی خود را دارید، سیستم تشخیص چهره را فعال و اسکن های مربوطه را آغاز می کند. حتی زمانی که در حال استفاده از آن هستید، اصلاً متوجه فعال سازی آن نمی شوید و تنها از نتایج آن که شامل بازشدن قفل دستگاه است، بهره مند خواهید شد.

کمپانی آنر هم در طراحی محصولات جدید خود از قابلیت تشخیص چهره استفاده کرده است. یکی از ویژگی های در دسترس برای مدیران و سرپرستان امکان چک کردن کارمندانی است که در محل کار حضور پیدا کرده اند. وجود باطری (UPS) در دستگاه حضور و غیاب یکی از الزامات مهم است. همچنین، به لطف وجود قابلیت Rise To Wake در گوشی های جدید اپل، شما برای روشن کردن صفحه ی نمایش و استفاده از این قابلیت نیاز به فشردن هیچ دکمه ای ندارید. این پارامتر تعیینکننده امکانپذیرش کاربر جعلی از کاربر اصلی میباشد. توضیحات کامل پروژه در فایل پیوست میباشد. در سال 1823، پروفسور "جوهانس اوانگلیست پورکینجی" کشیش، جزییات کامل اثر انگشت را در آن زمان به چاپ رسانید. یا درصورتی که گوشی شما بروی سطحی قرار دارد، آن را برداشته و به آن نگاه کنید تا دستگاه در مدت زمان کوتاهی چهره ی شما را شناسایی نماید. تصویر یک چهره تصویر ورودی با توجه به اطلاعات موجود در بانک اطلاعات، مورد شناسایی قرار میگیرد.

نرم افزار به طور کلی به چند بخش تقسیم می شود؛ قسمتی برای ورود اطلاعات اولیه سازمان است مانند اسم شرکت، گروه بندی، افراد، شیفت و غیره. هرگاه اسکن انجام شود ، چاپ دیجیتالی بدست آمده برای ویژگیهای خاص به نام (minutiae) اسکن می شود ، جایی که خطوط اثر انگشت به دو دسته تقسیم می شوند و الگوریتم فاصله بین زاویه ها را اندازه می گیرد. بهره جستند که امکان هر گونه تقلب را از بین میبرد و سهولت بیشتری برای کارمندان به همراه داشت. با استفاده از اپلیکیشن نرم افزار حضور و غیاب کارکنان می­ توانند از نگرانی های مربوط به بی نظمی، وابستگی به دستگاه های کنترل تردد، نگهداری کارت های حضور و غیاب و موارد مشابه رهایی یابند. همچنین دولت قصد دارد عینکهایی را برای پلیس تهیه کند که مجهز به این سیستم هستند. این نرمافزار کنترل تردد روی دستگاههای مجهز به سیستم عامل اندروید و iOS قابل نصب است. بدیهی است که عکس ورودی مربوط به عکسی است که فاصله ی آنها (ϵ) کمتر از سایر عکسها باشد. برای نمونه، استفاده از سیستم تشخیص چهره گوشی های ال جی بسیار ساده و سریع است. در هر صورت، این شبکه برای هر چهره یک بردار تولید میکند، رشتهای از اعداد که هر شخص را به صورت منحصربفرد در مجموعه داده آموزشی مشخص میکند. نحوه ی عملکرد دستگاه به این شکل است که قابلیت ثبت تردد برای پرسنل ،کارکنان و… از طریق چهره ، اثر انگشت ، کارت و رمز عبور فراهم می باشد.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

[ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی است.