نظم تمدن غرب نامشروع است / کارت ساعتزنی کسی را برای زندگی جهادی تربیت

۲۵ خرداد ۱۳۹۹
۰۳:۱۷:۳۷
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

3-7. اضافهکار: حضور در محل کار بیش از ساعات کاری اعلام شده اضافه کار تلقی میشود. 3-5 کسرکار: عدم حضور در محل کار بدون مجوز در ساعات کاری اعلام شده،کسرکار تلقی میشود. 3-9. مرخصی استعلاجی: مرخصی قابل استفاده برای هر شاغل در ایام بیماری، که شرکت تعهدی در قبال پرداخت حقوق در این ایام ندارد. مدیریت کارآمد، سریع و هوشمندانه حضور و غیاب کارکنان می تواند به طور قابل توجهی کارایی کسب و کار را افزایش دهد و باعث کاهش هزینه های اداری شود و به تبع سود خالصی سازمان ها را بالا ببرد. در چنین کاربردهایی، قابل اطمینان بودن و سرعت شناسایی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. در این مقاله سعی بر ارائه توضیح راجع به مفاهیم ip و انواع آن و کابردهای آی پی در دستگاه حضور و غیاب و همچنین استفاده از آی پی در نرم افزار حضور و غیاب می باشد. در مقاله ای از Trupti M. Kodinariya با ترکیب الگوریتم PCA با چند الگوریتم دیگر یک روش ترکیبی ارائه شده است.    • شیت “گزارشات“    • شیت “اطلاعات“    • دیسکت پرداخت حقوق را برای همهی بانکها تهیه کنید    • درگاه RS232 / RS485    • در دسترس بودن انواع گزارشات از قبل آماده شده
همچنین جهت بهره برداری هر چه بیشتر از این امکانات، ابزار کاربردی سما در پلت فرم های IOS و Android پیاده سازی و ارائه گردیده است. نرم افزار حضور و غیاب برای پرسنل یک ابزار کاربردی است همان طور که نرم افزاری فوق العاده مهم در مدیریت صحیح منابع انسانی است. مسلمأ وجود این قابلیت بسیار کاربردی باعث می شود یک سری از عملیات اضافی و هزینه بر مثل نامه نگاری های درون سازمانی، تماس های تلفنی و … حذف شوند. بهترین روش برای نگهداری این اطلاعات استفاده از کامپیوتر و روشهای جدید و دستگاههای حضور و غیاب و نرم افزار های خاص آن می باشد . این نرم افزار میتوانید با اطمینان بسیار بالا و با یک نگاه با سرعت فوق العاده صاحب رایانه را تشخیص داده و شما میتوانید بدون تایپ کردن رمز عبور خود وارد ویندوز شوید. برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک ثبت زمان حضور و غیاب با استفاده از ابزارها و و روش های غیر استاندارد به جای دستگاه حضور غیاب بسیار وقت گیر است.

به علاوه استاندارد های IP66 و IP67 مقاومت بالای بدنه آن ها در برابر شرایط نامساعد خارجی را نشان می دهد. یعنی حضور و غیاب با جی پی اس سخت افزاری نیز علاوه بر جی پی اس نرم افزاری امکان پذیر است. درست چنین کاری را می توانید از طریق دستگاه های ردیاب جی پی اس ردیابان که برای افرادی که امکان نصب برنامه نرم افزاری روی گوشی خود ندارند، نیز انجام دهید. یکی از قابلیت های این نرم افزار امکان حضور و غیاب با جی پی اس و حضور و غیاب از طریق فعالیت کارمندان با سیستم کامپیوتری خود است. همچنین در برخی از مدل های دستگاه حضور و غیاب فراتکنو می توانید از طریق وای فای اقدام به اتصال به دستگاه کنید. ما در این پست از سایت دانشجویان حسابداری ایران برای شما یک فایل اکسل حسابداری آماده کردیم که به کمک این فایل حسابداری میتوانید به صورت راحت تر ساعات کارکرد پرسنل را محاسبه کنید .

این بانک شامل مشخصاتی از تصویر چهره افراد کشف شده در مرحله اول (فاز تشخیص چهره) می باشد. 3-12مرخصی ساعتی اول وقت: مرخصیای که بدون اطلاع قبلی و حداکثر 3 ساعت از زمان شروع ساعت کار میباشد. در این برنامه زمینه های متعددی برای ردیابی زمان دارد. برای مثال زمانی که چهره فردی توسط دوربین شناسایی می گردد، در صورت ورود فرد مورد نظر به قسمت های مختلف مجموعه، امکان tracking یا ردیابی آن فرد در هر لحظه وجود دارد. مدیران و کارفرمایانی که به دنبال افزایش سودآوری هستند به این نکته توجه کافی دارند و می داننذ که تا چه حد یک دستگاه حضور غیاب می تواند مثمر ثمر باشد. همچنین این دستگاه ها قدرت تشخیص بسیار قوی نیز دارند که میزان امنیت را بسیار بیشتر می­ کند. شیفتبندی پرسنل را ایجاد کند. 1-2-3 شیفت های استثنایی : بنا به شرایط محیطی نظیر شرایط جوی ، نظامات دولتی برای مدت محدود به دستور مدیر عامل ایجاد و مبنای محاسبه قرار می گیرد. قدم دوم باید رنج ip شبکه محل کار خود را پیدا کنید که می توانید از طریق cmd در منوی start دستور ipconfig را اجرا نمایید.

در صورتی که آی پی های پیشفرض دستگاه تغییر کرده بودند می توانید از طریق منوی تنظیمات در صورت فعال بودن، ip ست شده بر روی دستگاه را بیابید. سیستم تحت وب باید بتواند بر روی تمامی مرورگرهای اینترنت اجرا شود و هیچ محدودیتی از لحاظ مرورگر برای دسترسی به این سامانه وجود نداشته باشد. نکته مهمی که سازمانهای مختلف برای خرید این دستگاه باید به آن توجه داشته باشند، تفاوت قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره است که میتواند بر روی تصمیمگیری آنها تاثیرگذار باشد. اگر مجموعه ای در چند مکان مختلف واقع شده و یا مکان دفتر و کارگاه آن به صورت جدا از هم است، باید سیستم حضور و غیاب پیشرفته ای که قابلیت پوشش چند موقعیت مکانی را دارد تهیه کند. درصورتی که 2 راه فوق نتوانست کمکی کند از طریق برنامه های ipscanner می توانید ip را بیابید. قدم بعدی پیدا کردن ipمشخص شده دستگاه است.شما می توانید از 2 طریق این کار را انجام دهید . مرحله بعدی ورود به تنظیمات مودم مجموعه است.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
برچسب‌ها: ،
بازدید:

[ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی است.