نرم افزار تشخیص چهره برای وارد شدن به ویندوز

۲۴ تیر ۱۳۹۹
۰۹:۰۵:۵۹
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

روی گزینه FILE کلیک می کنیم تا فایل های زیر باز شود . در این پنجره میتوانیم تایم کاری را تعیین کنیم. محاسبات نرم افزار بر اساس این تایم کاری خواهد بود. سیستم تحت وب گزارشات کنترل کارکرد WebKart با اتصال به بانک اطلاعات نرم افزار WinKart امکان مشاهده میزان کارکرد را از طریق اینترنت و شبکه های داخلی به تمامی پرسنل سازمان می دهد. شرکت آرمان سیمرغ پارسیان با بیش از 12 سال تجربه مدیریتی، ارائه دهنده مطرح ترین برندهای تولید کننده سیستم های حضور غیاب و کنترل تردد بیومتریک جهان در ایران است. در این سیستم روز و ساعات کارکرد کارمندان به صورت افقی در یک خط به چاپ می رسید. این پیشرفت به گونه ای بود که آن ها می ­توانستند وضعیت کاری کارمندان را با دو رنگ متمایز جهت اضافه کاری و یا کسر کار به طور مستقیم بر روی کارت حضور و غیاب مشخص کنند.

در سازمان هایی که حضور و غیاب به صورت دستی یا دستگاهی انجام می­ شود، جمع بندی حضور و غیاب تمام کارکنان، جداول زمانی کاغذی و… کیفیت و سرعت حضور و غیاب را پایین می آورد. حتی در شرایطی که از نرم افزار حضور و غیاب استفاده می­ شود، امکان اشتباه در وارد کردن اطلاعات و یا نیاز به زمان زیاد برای انجام فرآیند حضور و غیاب، وجود دارد. در حقیقت هدف اصلی نرم افزار های حضور و غیاب، انجام محاسبات مربوط به کسر کار، اضافه کار و کارکرد کارکنان است. سیستم دستگاه های حضورو و غیاب دارای روش های شناسایی عنبیه چشم , تشخیص چهره , اثر انگشت , کارت آر اف , بارکد و رمز است. اگر سیستم کامپیوتر شما ویندوز xp است، آنگاه دات نت فریم ورک نسخه ۲٫۰ باید بر روی سیستم شما نصب شود. افرادی که قصد خرید دستگاه حضورغیاب را دارند، باید با توجه به ویژگی هایی که این دستگاه ها دارند، نسبت به انتخاب یکی از آنها اقدام نمایند.

پلیس باید یک پایگاه دادهی تشخیص چهره میساخت و به این منظور یک کاربر انسانی باید مجموعهای از نقاط کلیدی مثل مردمک یا گوشهی چشم را روی تصویر چهرهی هر سوژه مشخص میکرد. دو نقطه ضعف عمده این دستگاهها ، احتمال گم شدن یا فراموش کردن کارت و سوء استفاده از کارت (ثبت کارت توسط شخص دیگر ) می باشد. بهعلاوه نباید احتمال تبعیض نژادی و حتی تصمیمگیریهای نژادپرستانه را نادیده گرفت. بسته به نیاز مشتری، امکانات سخت افزاری مثل تخلیه اطلاعات روی حافظه جانبی وای فای می تواند برای آن وجود داشته باشد و همین موضوع دستگاه حضور و غیاب کارتی V800 را تبدیل به یک گزینه مناسب می نماید. گواهی ثبت اختراعی که به تازگی در امریکا ثبت شده یک دوربین بدنی را توصیف میکند که هنگام شناسایی چهره یک مظنون شروع به ضبط تصاویر میکند. یکی از این روشها، تحلیل بافت پوست است که گفته میشود با تحلیل فاصله بین منافذ پوست میتوان بر مشکلات و چالشهای تشخیص چهره غلبه کرد. هنگامی که الگوریتم به تعداد کافی از این جزئیات را تشخیص داد و ثبت کرد، آنگاه مطمئن می شود چیزی که در روبرویش قرار گرفته صورت یک انسان است.

   • در دسترس بودن انواع گزارشات از قبل آماده شده  • پرداخت به موقع حقوق کارکنان  • برخی ویزگی های دستگاه  • دید در شب مناسب  • رنگ سازمانی  • دید در شب

 در ادامه تصویر به سلولهای 8 در 8 تقسیم میشود تا یک بازنمایی فشرده ایجاد شود و HOG در برابر نویز مقاومت بیشتری بیابد. چگونه کنترل دسترسی قادر است با متد های مختلفی به عنوان یک ابزار موثر برای بهبود راندمان و سود تجاری در یک سازمان به کار گرفته شوند. این دستگاه حضور و غیاب یک ماشین ثبت زمان بود که از چرخ دنده های متعددی که توسط حرکت ساعت کنترل می­ شدند، تشکیل شده بود. در سال ۱۹۸۹, ******by و Sirovich یک روش جبری برای محاسبه ساده ی eigenface ها ارائه کردند. برای مثال اگر کابر شناسایی شده مذکر و در بازه سنی 12 الی 22 سال باشد، تبلیغات مرتبط با بازیهای کامپیوتری فیفا برای وی ارسال میگردد. بعد ، اثر انگشت وی هنگام تردد با اثر انگشت ثبت شده مقایسه و در صورت تطابق، تردد این فرد ثبت می شود. هدفمان این است که تمییز دهیم یک نقطه ی تصویر در مقایسه با نقاط پیرامونش چقدر تاریک است.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
بازدید:

[ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی است.