قیمت دستگاه علف زن

۲۴ تیر ۱۳۹۹
۱۱:۰۳:۴۵
مدیرعامل شرکت
نظرات (0)

با توجه به سیستم های چند پردازنده ی موازی و شبکه های عصبی مصنوعی قوی که امروزه وجود دارد این محاسبات می توانند سریع تر از آنچه که در حال حاضر وجود دارند انجام پذیرند. این دستگاه از نظر ظاهری بسار زیبا طراحی شده و از اسقامت بالایی برخوردار هست ، بخشی از دستگاه از متال و بخشی از طلق می باشد ، کلیه پورت های ارتباطی در این دستگاه وجود دارد. فرقی نمی کند قصد هدیه دادن ساعت مچی را داشته باشید یا می خواهید ساعت را برای خود بخرید؛ در هر صورت باید ساعت مچی را در بسته بندی شیک و زیبا تحویل بگیرید. شخص نیز قبل از استفاده و یا ورود به باشگاه شناسه خود را در اختیار ریدر قرار می دهد. چهره یک شخص نه تنها یک جسم سه بعدی است، بلکه یک جسم غیر جامد نیز می باشد. این ریدر ممکن است یک دستگاه کارت خوان یا یک سنسور تشخیص اثر انگشت و یا حتی یک صفحه ورود پسورد باشد. با استفاده از سنسور اثر انگشت آیفون میتوانید مشخصات منحصر به فرد انگشت خود را برای دستگاه ثبت کنید و به این صورت تنها با قرار دادن انگشت خود بر روی تاچ آیدی (Touch ID) محصول از قفل صفحه نمایش آن عبور کنید. البته سنسور اثر انگشت آیفون یا تاچ آیدی (Touch ID) آن، قابلیتهای دیگری را هم در اختیار کاربران قرار میدهد که در ادامه و بخشهای بعدی این مقاله با آنها آشنا میشوید. آیفونهای اپل این اجازه را به کاربر میدهند تا 5 اثر انگشت مختلف را به عنوان اثر انگشت های قابل اعتماد برای دستگاه ثبت کنند. اما چگونه میتوانیم این عمل را انجام دهیم؟

Yurii Holuzynets مدیرعامل شرکتRiddletag اظهار داشت: استفاده از دستگاه های تشخیص چهره سبب می شود تا مسافران به عبور از گیت ها سرعت بخشیده و همچنین از کلاهبرداری مالی جلوگیری کنند. همچنین از آن میتوان در سیستمهای پرداخت موبایلی به خوبی استفاده کرد. این دستگاه حضور و غیاب برای سازمان ها و شرکت های بزرگ انتخاب خوبی به حساب می اید. برخی از دستگاه های این شرکت که از اثر انگشت استفاده می کردند دارای یک پسورد hard-code بودند. این دستگاه ها در قرن بیستم بسیار رواج پیدا کردند . دستگاه های حضور و غیاب ، در قدم اول هرگونه کج روی در محیط کسب و کار را تار و مار کردند . پورت های ارتباطی تعبیه شده بر روی این دستگاه شامل اتصالات بی سیم و باسیم WiFi, TCP/IP, Wiegand, USB است. بدیهی است مجموعه های دارای شبکه بی سیم نیازی به استفاده از این دستگاه ندارند. دستگاه FaceStation تنها دستگاه تشخیص چهره با اسکن ۳ بعدی است.

 

تا کنون این ویژگی تنها در کامپیوتر مایکروسافت یعنی Surface Book و EliteBook Folio G1 متعلق به کمپانی HP وجود دارد. به دلیل قرار داشتن سامانه دینگ بر روی سرورهای پر قدرت ابری (cloud) دیگر نگرانی برای نصب و نگهداری نرم افزار وجود ندارد. سیستم امنیتی تشخیص هویت توسط چهره کاملاً بینقص نیست،و ممکن است نقصهایی داشته باشد،بهخصوص بهنگام ارزیابی رنگ چهرهی افراد، امکان خطا، وجود دارد. دستگاه حضور غیابFaceStation و دستگاه کارت ساعت زنی FaceStation مجهزترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می باشد که ۲ دوربین تشخیص چهره دارد. با قرار دادن انگشت بر روی سنسور تشخیص اثرانگشت دستگاه حضور و غیاب و مقایسه آن با نمونه ثبت شده از قبل در سیستم ساعت ورود و خروج ثبت میشود-. این اپ پس از نصب روی دستگاه موبایل، هر ۱۵ دقیقه با حساب کاربری آنلاین شما همگامسازی میشود. پس قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب علاوه بر قیمت به عواملی چون گارانتی و خدمات پس از فروش توجه ویژه ای داشته باشید.    • مراحل ثبت ورود و خروج کالا به کمک سریال    • تعمیر دستگاه حضور و غیاب کارتی    • مجهز به GPS داخلی برای موقعیت یابی    • کاردکس و مانده مرخصی    • مشاهده ارسال ها

 با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب پیوست می توان انواع کارکردها و پارامترهای پرسنلی ، سازمانی و ماشینی را محاسبه و به نرم افزار حقوق و دستمزد پیوست ارسال نمود. یکی از بهترین راه ها برای تسهیل در کنترل کردن کارمندان و نظارت بر ورود و خروج آن ها استفاده از نرم افزار حضور و غیاب است. مدل RF900 جهت کنترل راه بند، گیت ها و درهای برقی کاربردی میباشد. پردازنده RF900 از نوع ۱GHz است. عکس های چندگانه نیاز است : دوربین حرارتی چند تصویر مختلف از سوژه مورد نظر ثبت می کند که هر عکس حاوی طیف های مختلف از اشعه های ساطع شده می باشد. در صورت نیاز به اعمال امنیت بیشتر میتوان از دستگاه SecureI/O استفاده کرد. این گونه امنیت ادوات شما بیشتر حفظ خواهد شد. این تکنولوژیها میتواند برای اهداف مختلف، از امنیت اطلاعات مالی و کامپیوترها، به منظور شناسایی مظنونان از شواهد بجا مانده در صحنه جرم بکارگرفته شوند.

در صورت تایید پیام نمایش داده شده، هنگام انجام محاسبات، موظفی آن روزکاری به عنوان اضافه کار اجباری در نظر گرفته شده و اطلاعات الگوی کاری تخصیص داده شده به لیست سوابق تخصیص اضافه خواهد شد. برای انجام این عمل باید ابتدا آن را شناسایی کنید. همچنین برخی قابلیتهای آنها را برای شناسایی همزمان چشمها و دهان روی چهرههای مختلف معرفی خواهیم کرد. با این حال، حتی اپهای خاص دارای قابلیتهای ویژهای هستند که شبیه به یکدیگر به نظر میآیند ولی کاربردی متفاوت دارند. از جمله اینکه حتی به فرض تشخیص درست احساسات، ما نمیتوانیم ریشهی احساسات را تشخیص دهیم. دستگاه حضور و غیاب FaceStation برای شناسایی چهره بیست و پنج نقطه از صورت را جهت شناسایی استفاده می کند و تغییرات چهره را در هنگام شناسایی مد نظر قرار می دهد. سرعت شناسایی بسیار بالا و امکان تعریف ۱۰ هزار کاربر از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه حضور غیاب محسوب می گردد. اگر میخواهید بدانید بهترین دستگاه حضور و غیاب برحسب قیمت کدام است در ادامه با ما همراه باشید. اگر این اتفاق بیفتد، لازم است بارداری برای جلوگیری از آسیب دائمی به لوله فالوپ، خونریزی احتمالی و مرگ احتمالی مادر متوقف شود.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
بازدید:

[ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی است.